Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da se odseli u Rusiju kod Putina da trenira juniorski tim CSKA (posto za seniorski nema kvalitet).

    Comment


    • Meni je to u skladu sa njegovim karakterom, ne bih se uopšte iznenadio.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Šta fali Rasimu Ljajiću
        A šta bi trebalo da mu fali ??? Misliš , nije Srbin , ima pogrešno prezime ????

        Jevreji su 2000 godina bili van svoje teritorije
        Samo sam čekao kad ćeš pomenuti Jevreje i da završimo ovu nemoguću raspravu ...paralelni svetovi
        Last edited by Samo Zvezda; 02-07-19, 11:34.

        Comment


        • Sta fali prezimenu? Na ić je
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Fura ribe kao Nedovic.

            Comment


            • kad selektor glumi vaspitacicu,sudiju i boga onda to izgleda upravo ovako ..odreknes se igraca sa najvecom zeljom za pobedom ,igraca koji je u sistemu vec dugo ,koji igra u ekipi koja uvek pretenduje da bude prvak Evrope, odreknes se Nedovica koji igra nekloliko sezona vrhunski ,stasao je sazreo i ima fenomenalne fizicke predispozicije u cemu smo prilicno deficitarni u reprezentaciji a uz to taj momak to saznaje preko TWITERA? to je ogromna sramota i bruka prvo selektora a potom i saveza ...poceli smo da se odricemo najboljih igraca i to je jako lose!!!

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Kosovo gubimo zbog takvih stavova i izjava, svaki građanin Srbije mora da zastupa zvaničan stav i da brani slovo ustava a znamo da je u preambuli (jbt kako sam pametan) napisano da je Kosovo neodvojivi deo epublike Srbije. Dakle sve izjave, svi postupci koji se kose sa tom preambulom su izdajnički.
                Ta preambula malo više jebe i političare koji bi rado dali Kosovo da ih Merkel, Makron i slični pomaze po glavi kao kakve kućne ljubimce.
                Dakle javna ličnost a to su i sportiti moraju da vode računa šta će da pričaju, pišu, urade jer to ima posebnu težinu i u domovini i u svetu.
                Kosovo je odavno drzava. Vidis da igraju i ucestvuju na svim takmicenje. Hbe se njima kad ce Srbija da prizna Kosovo i kad ce dobiti stolicu ne znam gde. To je toliko nebitno svakome, sem drzavljanima Kosova i Srbije. Pricate o Kosovu evo vec 20 godina..

                Moj stav je drugaciji,ali skroz nebitan. Cu postovanje ustava, pa ovde u drzavi niko ne postuje zakone i ustav. Od svakog privatnika, radnika itd...da se ne zezamo ovde i pravimo ne znam sta...

                Kalinic jeste pogresio sto je to rekao, posto i sam zna da smo mi buzdovan drzava, koja drzi kao do prava nekog, a realno krsi se zakon svaki dan u sekundi na svakom mestu...

                Gde ste bili kad su napravili vojsku, kad su uveli pozivni broj..ah da pickousti vas zamarao sa nekim taksama...Sve jasno...kad nema kohonat da se suprostavi AV, onda daj Kalina da tebi pokazemo kakvi smo nacionaliste i patriote..

                Tebe sam samo Ganac zakacio sa ovim postom,a tu mislim na kolektivno ove sto su protiv Kalinica..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • kosovo na zalost nasu jeste drzava i sto pre se sa tim pomirimo i koncentrisemo se na ovo sto nam je od drzave ostalo bice nam bolje ...treba imati muda to reci javno jasno i glasno i zato bratu Kalini svaka cast ...
                  u reprezentaciji treba da igraju najbolji i najspremniji i naravno oni koji imaju volje i zelje da igraju za nase boje ...nije bitno odakle su ,kog su kluba ,vere i politickog opredeljenja! Teren je jedno ,privatan zivot nesto sasvim drugo!
                  Ja kao cigan bi voleo da gledam Bogdanovica u reprezentaciji ,kao i Paspalja sto sam voleo i Divca I DANILOVICA ,PA I TOG dJORDJEVICA KOJI JE BIO ODLICAN IGRAC ...E SAD STO JE NULA OD TRENERA TO JE DRUGA PRICA ...izvuci ce nasi igraci korektan rezultat samo na osnovu kvaliteta koji imaju i to je to ...ok rezultata je polufinale po meni

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Kosovo je odavno drzava. Vidis da igraju i ucestvuju na svim takmicenje. Hbe se njima kad ce Srbija da prizna Kosovo i kad ce dobiti stolicu ne znam gde. To je toliko nebitno svakome, sem drzavljanima Kosova i Srbije. Pricate o Kosovu evo vec 20 godina..
                    I eto ga još jedan razlog da opet postavim pitanja:
                    Zbog čega onda od Srbije bilo ko zahtjeva priznanje tog Kosova? Koji razlog ima Srbija da prizna to Kosovo?

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      kad selektor glumi vaspitacicu,sudiju i boga onda to izgleda upravo ovako ..odreknes se igraca sa najvecom zeljom za pobedom ,igraca koji je u sistemu vec dugo ,koji igra u ekipi koja uvek pretenduje da bude prvak Evrope, odreknes se Nedovica koji igra nekloliko sezona vrhunski ,stasao je sazreo i ima fenomenalne fizicke predispozicije u cemu smo prilicno deficitarni u reprezentaciji a uz to taj momak to saznaje preko TWITERA? to je ogromna sramota i bruka prvo selektora a potom i saveza ...poceli smo da se odricemo najboljih igraca i to je jako lose!!!
                      Case lomim, ruke mi krvave.

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        kosovo na zalost nasu jeste drzava i sto pre se sa tim pomirimo i koncentrisemo se na ovo sto nam je od drzave ostalo bice nam bolje ...treba imati muda to reci javno jasno i glasno i zato bratu Kalini svaka cast ...
                        u reprezentaciji treba da igraju najbolji i najspremniji i naravno oni koji imaju volje i zelje da igraju za nase boje ...nije bitno odakle su ,kog su kluba ,vere i politickog opredeljenja! Teren je jedno ,privatan zivot nesto sasvim drugo!
                        Ja kao cigan bi voleo da gledam Bogdanovica u reprezentaciji ,kao i Paspalja sto sam voleo i Divca I DANILOVICA ,PA I TOG dJORDJEVICA KOJI JE BIO ODLICAN IGRAC ...E SAD STO JE NULA OD TRENERA TO JE DRUGA PRICA ...izvuci ce nasi igraci korektan rezultat samo na osnovu kvaliteta koji imaju i to je to ...ok rezultata je polufinale po meni
                        I eto ga još jedan razlog da opet postavim pitanja:

                        Zbog čega onda od Srbije bilo ko zahtjeva priznanje tog Kosova? Koji razlog ima Srbija da prizna to Kosovo?

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          I eto ga još jedan razlog da opet postavim pitanja:
                          Zbog čega onda od Srbije bilo ko zahtjeva priznanje tog Kosova? Koji razlog ima Srbija da prizna to Kosovo?

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                          Traze da ga dobrovoljno pristanemo jer je tako lakse i lepse jer ce u protivnom da ga otmu a to ne izgleda lepo ...ali svakako na kraju ce epilog biti isti ..mi smo krivi ,mi smo ga se odrekli ,nebrigom i nemarom ,zatvartanjem ociju pred problemima ...kako smo sejali tako i zanjemo sada ....neka nam je za nauk!

                          Comment


                          • Opet, koji to Srbija ima razlog da prizna Kosovo i ko to i zašto traži priznanje, ako je stvar već gotova?

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              kad selektor glumi vaspitacicu,sudiju i boga onda to izgleda upravo ovako ..odreknes se igraca sa najvecom zeljom za pobedom ,igraca koji je u sistemu vec dugo ,koji igra u ekipi koja uvek pretenduje da bude prvak Evrope, odreknes se Nedovica koji igra nekloliko sezona vrhunski ,stasao je sazreo i ima fenomenalne fizicke predispozicije u cemu smo prilicno deficitarni u reprezentaciji a uz to taj momak to saznaje preko TWITERA? to je ogromna sramota i bruka prvo selektora a potom i saveza ...poceli smo da se odricemo najboljih igraca i to je jako lose!!!
                              Bravo, darko!
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Što nije u UN kad je država, genije?

                                Comment

                                Working...
                                X