Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    hahahaa...ma idi...pa koliko si dao Ostoji?? Umesto motku da uzmete i rasterate vi uplacujete donacije )))
    Najgore što sam kreten ispunio uplatnicu i poslao dopis u kojem je bila određena svota novca. Treba da nas guze, čereče kad se ponašamo ko maloumnici koji imaju pet godina. Ne pokazujemo mi tu nikakvu ljubav, lojalnost, jer ako nisam pokazivao ljubav za ovih 40 godina prema klubu onda nisam ništa, već pokazujemo da nismo dorasli uzeti te iste močuge i rascopati im glave i lomiti ruke i noge. Eee tako se pomoć klubu pruža i tera bagra što dalje od Partizana.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Za sve je kriv Kuper.

      Izigrao nas.

      Comment


      • Napravio nas na ništa [emoji3] sad sam finansijski siroče do plate.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Kupera treba uramiti ovde...Hvala sto postojis Kuperu...sumorno je ovde bez ostrascenih grobara ) pitam se hoces u sledecih 20g videti trofej...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Neće ni vaša goreti do zore.
            Nije Cooper nama poslao uplatnice niti dao ideju za pružanje novčane pomoći pa da ga "krivično" gonimo [emoji3]

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-01-21, 18:36.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Neće ni vaša goreti do zore.
              Nije Cooper nama poslao uplatnice niti dao ideju za pružanje novčane pomoći pa da ga "krivično" gonimo [emoji3]

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Ima da ga kunes dok si ziv... videcemo....nestoveliko se sprema...mislim da vam je liga sampinjona jedna od opcija..sl sezona vam je sansa veka..idu svi izbori...ako tu nesto ne uradite..gotovo je. Licno bih voleo daimamo uvek isti ili slican budzet da bude klanje....nije ovako zanimljivo...al da vas stignemo u titulama pa polako
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Jebo sport i nadmetanje kad gledamo u pasulj ko će biti vladajuća stranka da bi znali na čemu smo.
                I mi i vi. Ne verujem je negde slična situacija i da negde politika toliko ima važnosti ko u Srbiji.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Lomimo mi sami sebi ne ruke i noge već vrat što ćutimo, dozvoljavamo svakoj šuši da vežba iživljavanje nad nama, dok se mi svađamo preko kompjutera i tastatura, drugi rade ono što je planski napravljeno odavno.
                  Kad bi iole tribina bila normalna, očišćena od svih SNS smetlara verujem da bi neke stvari bile dijamentralno suprotne.
                  Negde je Tegi bio u pravu kad je napisao kako smo ćutali kad je Vujošević bio onako otišao tako da i nemamo pravo da se preterano tangiramo i druge sprovodimo u krivce.
                  Najvećim delom krivica je kod nas. I nema te vlasti koja bi mogla uništiti nešto ako se dobro gradilo godinama. Očito je kod nas problem dublje prirode, seže od mnogo ranijih dana, došlo nam sve na naplatu, sad stisnimo m*uda i pričekati nanovo naših "pet minuta" samo ovaj put pamet u glavu.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Cek malo... Jel Partizan godinama imao ogromnu pomoc drzave, prilicno veci budzet od Zvezde i sto ne reci veliku pomoc KSS i sudija?! Onda dolazi Covic i pocinje nesto da se preliva i nama jel? Tada krece pljuvacina po Vucicu, a on vam cupa klub od gasenja, nemoj da se pravimo blesavi znate da ste u dobrom minusu sa dugovanjima i pred gasenjem. E onda kad ga je Vucic malo primirio on poziva navijace da cijepaju kartice MTS jer je toboze dio sponzorstva uplatio Zvezdi? Zar ne mislis pored svih radnji do tada ta bila malo previse? Da se pljuje i skrnavi glavni sponzor pa i Vucic a znas od koga ti zavisi sponzorstvo JP? Da je ostao Vujosevic prosli bi ko Zvezda u periodu 2000
                  Zato je morao da ode, zabrljavio se u svojim iluzijama i teorijama zavjere a svaki finansijski izvjestaj govori da uopste ne stojite lose u odnosu na Zvezdu cak i bolje no vas guse dugovanja Danilovica i CO, da tu mislim na obozavaoca renesansnih slika.

                  Comment


                  • Premestite na odgovarajući topik uz pozdrave od Žike, Gorančeta i evropskog Zmaga.

                    Ovo je sveti topik, građen na teškom radu Kićanovića, Todorića, Danilovića i Vujoševića.

                    Nismo ista liga.

                    A što se propasti tiče, ponosni smo što nam ide loše za vreme AV.
                    Toliko.
                    Last edited by Karamazov; 13-01-21, 09:28.

                    Comment


                    • Да вам АВ не помаже шаком и капом,
                      ви би играли ко зна где. Знам да ти је криво
                      и да пиздиш што са свим парама сте ниво АБА2 лиге.
                      Али биће још горе. Време Тадићија је прошло,
                      а што се тиче поздрава, можете полако да се поздрављате.

                      Comment


                      • Nikad jača ABA2

                        Comment


                        • Pa ne bih ja shvatio to na nacin da Duda sad ljubi skute onome...ne razmisljajte na takav nacin...covjek se bori za Radnicki..nije on krivac zasto je ovaj na vlasti. Ima dva puta , jedan je da odluci da nema nikakvog kontakta sa vlastima jer su lose i da ne zavrsi nikakav posao ili da prihvati da su oni legitimna vlast i da trazi pare od njih za svoje ciljeve. Ti ciljevi su humani. Jer vlast ne daje svoje pare ali koristi davanje zajednickih para za samoreklamerstvo. Jebiga, tako je kako je. Brate muze ih za pare covjek, hoce da zavrsi dobru stvar za sport i za Radnicki i ja to prihvatam tako.

                          Comment


                          • Njih bas zabole za pare, ovo im je jos jedan "plus" za glasove. Duda je bio jedan od bitnih ljudi koji su podrzali proteste.

                            Radnicki je skroz nebitan, jos jedan klub iz Bg-a sa 50 navijaca koji ce da propere pare a dobro dodje za Bg izbore posto je od ranije kupljen i nesretni Dr Sapic.

                            Duda je izjeo govno za Radnicki..mali interesi ubijaju velike interese.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Njih bas zabole za pare, ovo im je jos jedan "plus" za glasove. Duda je bio jedan od bitnih ljudi koji su podrzali proteste.

                              Radnicki je skroz nebitan, jos jedan klub iz Bg-a sa 50 navijaca koji ce da propere pare a dobro dodje za Bg izbore posto je od ranije kupljen i nesretni Dr Sapic.

                              Duda je izjeo govno za Radnicki..mali interesi ubijaju velike interese.
                              Plus za glasove samo na ovom prostoru, gdje najsiri sloj ljudi misli da oni daju pare. To je njihov posao i njihova obaveza jer ne daju svoje pare. JBg...dosta ce Morace i Dunava proci dok se ovdje stvari ne postave na svoje mjesto.

                              Comment


                              • Ovako je Ivković nekada pričao:

                                „Ja se stidim kompletne ove vlasti, na način na koji se vodi. Verovatno naš premijer računa ono što dopušta Ustav to su dva puta po pet godina, pa plus pet to je petnaest, pa ako mi ne reagujemo kao građani mislim da će naša država da bude potpuno uništena u periodu od narednih petnaest godina“, rekao je Ivković gostujući u emisiji Novi dan 12. marta 2017. godine.

                                Opisujući situaciju u Srbiji rekli ste da vlada strah, gde je taj strah prisutan?

                                „Gde je prisutan? Na svakom koraku“, rekao je tada Ivković.

                                Comment

                                Working...
                                X