Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odem sinoc posle Partizanovog poraza na Avangardu da uzivam i opustim se pred spavanje, kad cvrc, zakljucano.. Samo za clanove foruma.
    Steta, obozavao sam da citam taj forum

    Comment


    • Zašto zaključavaju?
      Razumijem za provokatore, ali red je da ljudi mogu čitati i učiti od takvih poznavalaca športa [emoji23]

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Odem sinoc posle Partizanovog poraza na Avangardu da uzivam i opustim se pred spavanje, kad cvrc, zakljucano.. Samo za clanove foruma.
        Steta, obozavao sam da citam taj forum
        Ja se učlanio da mogu da se naslađujem kad izgube

        Comment


        • Iz poraza se najviše nauči. Zato su tamo pravi znalci. [emoji23][emoji23][emoji23]

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            https://meridianbetsport.ba/milojevi...og-vujosevica/

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Mojne da padate na te finte. Izjalovili se planovi preko bare, Japancu se klima stolica pa se plasiraju prigodne pričice za svakoliku crno belu javnost.
            Last edited by Karamazov; 19-10-20, 20:35.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • https://www.instagram.com/p/CGimMj8JteR/?hl=sr

              Comment


              • Sto ne bi smeo. .. samo je pokazao da su mu niske strasti jedne od dominantnijih emocija, sto je drugi naziv za primitivizam. Pogotovo zato sto se bavi poslom koji se bavi... ja bi mu uzeo licencu da pise za Blic, a na SOSu je odavno postao inventar.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Smije li ovo da pise....izbacio sve iz sebe ahahah

                  "Pomisliš da su kompleksi i frustracije prošli sa brisanjem 15 miliona dugova, uppr i pp aparamitima, tuđim i pripisanim trofejima, osvojenim ili ukradenim peharima, sa desetinama upumpanih miliona, kupljenih Evroliga, novih adresa i pibova, klubova i matičnih brojeva, fuzija i fisija... Ali ipak shvatiš da JOŠ NIJE... i smeješ se ������.

                  Još nije zalečeno, još BOLI .. I one iz vlasti i opozicije, i režimske i "nezavisne" medije... i Sarapu i Marića i Olju i Ivana, Georgijeva i Vučićevića, oba Pantića... I smeješ im se ������

                  I treba još miliona, budžeta, bespovratnih kredita, državnih isplata za dve godine u napred, stranaca i Amerikanaca...Arapa i Rusa, Mila i Cibone, filijala i razvojnih timova...jutarnjih programa, gostovanja i naručenih intervjua, tužbi i otkaza, pretnji i pritidaka, psovki i uvreda... I smeješ im se ������ .

                  Samo pola prekinute sezone, samo najava uspeha u Ec ili ABA, uspaničila ih je sve . Alarmi su upaljeni, mobilizacija izvršena. Od lige, grada, države... ništa se više ne prepušta slučaju. Vezali ti prvo ruke, pa kad ih šutneš onda i noge, pa onda udaraju u stomak ... A smeješ se ������.

                  Onda te malo odvežu, pa kad odmah dobiju po nosu, nastane panika, iako su ti ruke i dalje vezene. Toliko svega toga, a F4 nikako. A ti bio na četiri ...Evropu pokorio ... I svima im se smeješ ������."


                  https://www.instagram.com/p/CGimMj8JteR/?hl=sr
                  Pazi kad mi nije bilo potebno otvaranje linka da shvatim da je u pitanju Tegetlija. Dobar navijač ali loš novinar (meni i loš čovek jer talasa i potpaljuje one sa problematičnim IQ).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Smije li ovo da pise....izbacio sve iz sebe ahahah

                    "Pomisliš da su kompleksi i frustracije prošli sa brisanjem 15 miliona dugova, uppr i pp aparamitima, tuđim i pripisanim trofejima, osvojenim ili ukradenim peharima, sa desetinama upumpanih miliona, kupljenih Evroliga, novih adresa i pibova, klubova i matičnih brojeva, fuzija i fisija... Ali ipak shvatiš da JOŠ NIJE... i smeješ se ������.

                    Još nije zalečeno, još BOLI .. I one iz vlasti i opozicije, i režimske i "nezavisne" medije... i Sarapu i Marića i Olju i Ivana, Georgijeva i Vučićevića, oba Pantića... I smeješ im se ������

                    I treba još miliona, budžeta, bespovratnih kredita, državnih isplata za dve godine u napred, stranaca i Amerikanaca...Arapa i Rusa, Mila i Cibone, filijala i razvojnih timova...jutarnjih programa, gostovanja i naručenih intervjua, tužbi i otkaza, pretnji i pritidaka, psovki i uvreda... I smeješ im se ������ .

                    Samo pola prekinute sezone, samo najava uspeha u Ec ili ABA, uspaničila ih je sve . Alarmi su upaljeni, mobilizacija izvršena. Od lige, grada, države... ništa se više ne prepušta slučaju. Vezali ti prvo ruke, pa kad ih šutneš onda i noge, pa onda udaraju u stomak ... A smeješ se ������.

                    Onda te malo odvežu, pa kad odmah dobiju po nosu, nastane panika, iako su ti ruke i dalje vezene. Toliko svega toga, a F4 nikako. A ti bio na četiri ...Evropu pokorio ... I svima im se smeješ ������."


                    https://www.instagram.com/p/CGimMj8JteR/?hl=sr
                    Hahahahahahahahahha nije izdrzao

                    Comment


                    • Hahahahahahaha
                      Kakav proliv. Sto boli. Meni milo kad procitam ovako nesto.
                      Vezane ruke i noge a na dresu nema vise mesta za sponzore i rukave su iskoristili. NIS, MTS, Dunav osiguranje, Tesla...po knjigama budzet 7-8 miliona...samo za plate skoro pa 4 miliona....
                      Pudlica ce uraditi sve i napisati sve samo da zastiti svog gazdu. Da se navijaci ne sete da pitaju gde su pare?!?!?

                      Comment


                      • Hahhaha.
                        Tegi brate iskuliraj.
                        Nece vise ni u Kovin da te prime ovakvog.

                        Comment


                        • Јавите му да је Човић пустио корону да би их спријечио да тако везани узму АБА и Ципирипи лигу [emoji23]

                          Comment


                          • Kompleksaš i on i oni koji ga podržavaju u njegovoj bolesti.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • A pustite fegija.
                              Covek ima dijagnozu.
                              Ko ga za ozbiljno shata je van svakog komentara.

                              Comment


                              • Tegijeva melodija na secanje na otimane igrace, otimane titule, prebijanje sudija u svlacionici i i igraca na parketu Pionira, na trojku iz auta...
                                Ima li ovde malo muzicki pismeniih da mu napisu note na ovaj teks i daju Zorici Brunclik da ovo odpeva.

                                Comment

                                Working...
                                X