Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Možda je mislio na SOS kanal i TV Partizan kao sendvičarske televizije. To je onda ok.
    Ne mislio je na Čovićev televizor koji je zaradio praveći sendviče za navijače Zvezde.

    Comment


    • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ko je dekor, a ko meta ABA lige - klubovi iz Srbije sa 13 ili ostali sa ukupno tri titule?
        https://www.vijesti.me/sport/kosarka...pno-tri-titule

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Nije na kraju krajeva ni bitno ko je koliko osvojio ako je regularnost na nivou ...sudijska organizacija mora biti nezavisna i ne sme se suditi tendeciozno i krast ...a toga je svakako bilo ...ne smeju se napadati i tuci sudije ,ne sme se desavati ono od prosle godine u finalu ...ako ima pametnih ljudi takve stvari moraju da se zaustave ...licno mislim ako se kroz Aba ne bude islo u EL da ce liga brzo da se raspadne !

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Nisam zuti,ma sta to znacilo. Ako mislis na demokrate, pa glasam uvek za tu stranu. Tacnije, uvek glasam protiv sps, srs i sns-a....za svakaka govna sam glasao zbog njih...

            @sarac Ma Djordjevic da je covek ne bi trebao ni da trazi te pare. Taj gazda je ludak i namerno ga jbe..A Kuzmica zato sto konta da je u dilu bio sa njim, verovatno...Znam da se desava u drugim timovima, ali onda ceo tim nije imao para...I to se desilo zbog toga sto je hteo da DR ode. Cova je znao kakav je posle dva dana. Znao je ispod cega ne ide...a zeleo je da on bude car, doveo nesretnog Alimpija..i mislio ako uzme sa Alimpijem, popisace se na nasledje Dejana Radonjica...Dejo je ljudina!!

            Ma ti ne branis covica...pa znamo se mi Sarac jos iz doba plave kukice, ne moras meni te price da pises

            Ne znam, videce drug za neki let..al kaze da je to zahebano itd..nebitno..jbga..imam pet dana da se useravam...onda..Da kupim subaru,votku i da pijem po zaledjenim kanalima prelepog grada..mada mozda i odem do Kazanja...ce vidimo..


            Ti ne razumes da je kritika dobrodosla...ti meni pises o sns mantri...pa ko ne zeli kritiku? sns....sad si naivan kao
            Kakva je to stranica bila sprdacina sa sve botovima vasim kojim su tamo pisali , jbte uspeli ste da me dozivotno banujete i to moj fals fb nalog, kakav uspeh stranice se plavom kvakicom. Cak ste po surovisti bili gori od Rsba.

            Nemoj da se vracamo na DR ponovo , nije hteo da ostane, dosta mu je bilo Covica , pritiska, pljuvacine od strane onih istih koji se sada kunu u njega, uostalom nadji negde na netu vecerasnje gostovanje Davora Ristovica kod Edina i Koleta, sve je lepo objasnio o igranju kod nas i preko, na primerima Dangubica, Jovica, Lucica, Vanje Marinkovica. Kao i njegov stav o broju stranaca u domacim klubovima, i kud idemo tom politikom .

            Malo da se ljudi upoznaju sa lepotom igranja kod nas, a ti i dalje sanjaj i budi ubedjen da je DR svetac bio sve ono vreme dok je bio u KKCZ.
            Last edited by Šarac; 10-12-19, 00:17.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Kakva je to stranica bila sprdacina sa sve botovima vasim kojim su tamo pisali , jbte uspeli ste da me dozivotno banujete i to moj fals fb nalog, kakav uspeh stranice se plavom kvakicom. Cak ste po surovisti bili gori od Rsba.

              Nemoj da se vracamo na DR ponovo , nije hteo da ostane, dosta mu je bilo Covica , pritiska, pljuvacine od strane onih istih koji se sada kunu u njega, uostalom nadji negde na netu vecerasnje gostovanje Davora Ristovica kod Edina i Koleta, sve je lepo objasnio o igranju kod nas i preko, na primerima Dangubica, Jovica, Lucica, Vanje Marinkovica. Kao i njegov stav o broju stranaca u domacim klubovima, i kud idemo tom politikom .

              Malo da se ljudi upoznaju sa lepotom igranja kod nas, a ti i dalje sanjaj i budi ubedjen da je DR svetac bio sve ono vreme dok je bio u KKCZ.
              Šta sam ja propustio u životu....
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Kakva je to stranica bila sprdacina sa sve botovima vasim kojim su tamo pisali , jbte uspeli ste da me dozivotno banujete i to moj fals fb nalog, kakav uspeh stranice se plavom kvakicom. Cak ste po surovisti bili gori od Rsba.

                Nemoj da se vracamo na DR ponovo , nije hteo da ostane, dosta mu je bilo Covica , pritiska, pljuvacine od strane onih istih koji se sada kunu u njega, uostalom nadji negde na netu vecerasnje gostovanje Davora Ristovica kod Edina i Koleta, sve je lepo objasnio o igranju kod nas i preko, na primerima Dangubica, Jovica, Lucica, Vanje Marinkovica. Kao i njegov stav o broju stranaca u domacim klubovima, i kud idemo tom politikom .

                Malo da se ljudi upoznaju sa lepotom igranja kod nas, a ti i dalje sanjaj i budi ubedjen da je DR svetac bio sve ono vreme dok je bio u KKCZ.
                Dovoljno si napisao. Imao si falsh nalog na FB za konkretno sta? Da igras igrice ili radis rabotu? Ban si dobio zbog ruznih reci i veoma loseg odnosa prema stranici ali i istini. Ne krivim ja tebe, posao je posao, nego se nasmejem ovim lakovernim.

                Bilo je preko hiljadu banovanih,licno sam bio za jos toliko. Ljudi su dobili sa internetom da se izraze javno, ali nije to za sve.

                Plava kukica je pomogla te godine i KKCZ, dobili ste te godine neke nagrade od EL za interakciju na drustvenim mrezama a tih godina vas interakcija je bila jezivo smesna posto smo i te podatke imali zahvaljujuci FB koji je prepoznao nas profesionalazam.

                Analize svih protivnika,igraca, sezona, svake utakmice..sati i sati posla i ljudi su to prepoznali...bez reklame i bez icega su dosli. Pisalo je na stranici da nismo prava KKCZ i to je to. Kriticki tekstovi mogu samo dobro doneti, ali vi to ne razumete. Vama je kritika=pljuvanje i KKCZ je nesto najslicnije sns-u. Kritika je jako dobra stvar, koja te tera da ides napred.

                Ne bh mnogo o tome, ali tekstovi vecina su bila odlicni,cak smo ljudima objasnili sta je uppr. Celu tu situaciju, pisali o nekim laznim titulama partizana i sta se tu sve desavalo,na stranu sto smo i edukovali ljude o kosarkaskim terminima i svemu ostalom.

                To sto smo pljucnuli ponekad covica, to je znak dobre volje, da se ne uspava,neko mora... Nesto sumnjam da ti odes na skupstinu ili na kafi i kazes ej Covo...mislim da ovo ne valja...ako mozes da razumes tu stvar.

                Meni je drago sto smo fb stranicu bili doveli na taj visok nivo, to nesto znaci. Trebali ste samo lepo doci i popricati normalno i mi bi uzeli drugo ime ili nest slicno. Ne treba slati ljude i pretiti gasenjem ili ne znam cime drugo..Nisu svi krive kicme...

                Da smo hteli da se lizemo,lizali bi se kao oni KKCZ fans..koji su nakraju nestali valjda... ) neke stvari u zivotu jednostavno ne mozes zajebati..mi smo ozbiljni ljudi bili, situirani i hebe nam se za gebelsove metode.

                Sto se tice rsb,njihova strucnost je povezana sa dobijanjem infa, da nema toga, ne bi bilo pet ljudi tamo. Shvatili ste i vi kako svet funkcionise pa su morali da te ''banuju''.

                Ziv bio drug Sarac.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Šta sam ja propustio u životu....
                  Ovako na prvu loptu, mislim da si propustio dosta toga. Ovo je manje vise benigno
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Potpuno si u pravu, nisam video veliki kineski zid, nisam bio u Patagoniji, nisam plovio Volgom, nisam posetio tunel Gotard, nisam posetio "toblerone"....zaista ima puno lepih mesta i stvari koje nisam video ili uradio, među njima svakako nije neka opskurna fb stranica
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Potpuno si u pravu, nisam video veliki kineski zid, nisam bio u Patagoniji, nisam plovio Volgom, nisam posetio tunel Gotard, nisam posetio "toblerone"....zaista ima puno lepih mesta i stvari koje nisam video ili uradio, među njima svakako nije neka opskurna fb stranica
                      Ne znam sto vredjas neku stranicu tamo i omalovazvas? Niti si prozvan, jos manje si trebao da dobacis neki komentar. Meni je drago sto skines ignore i procitas sta napisem. Napreduje nam odnos, lupaces ti opet reputacije koliko vidim
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Dovoljno si napisao. Imao si falsh nalog na FB za konkretno sta? Da igras igrice ili radis rabotu? Ban si dobio zbog ruznih reci i veoma loseg odnosa prema stranici ali i istini. Ne krivim ja tebe, posao je posao, nego se nasmejem ovim lakovernim.

                        Bilo je preko hiljadu banovanih,licno sam bio za jos toliko. Ljudi su dobili sa internetom da se izraze javno, ali nije to za sve.

                        Plava kukica je pomogla te godine i KKCZ, dobili ste te godine neke nagrade od EL za interakciju na drustvenim mrezama a tih godina vas interakcija je bila jezivo smesna posto smo i te podatke imali zahvaljujuci FB koji je prepoznao nas profesionalazam.

                        Analize svih protivnika,igraca, sezona, svake utakmice..sati i sati posla i ljudi su to prepoznali...bez reklame i bez icega su dosli. Pisalo je na stranici da nismo prava KKCZ i to je to. Kriticki tekstovi mogu samo dobro doneti, ali vi to ne razumete. Vama je kritika=pljuvanje i KKCZ je nesto najslicnije sns-u. Kritika je jako dobra stvar, koja te tera da ides napred.

                        Ne bh mnogo o tome, ali tekstovi vecina su bila odlicni,cak smo ljudima objasnili sta je uppr. Celu tu situaciju, pisali o nekim laznim titulama partizana i sta se tu sve desavalo,na stranu sto smo i edukovali ljude o kosarkaskim terminima i svemu ostalom.

                        To sto smo pljucnuli ponekad covica, to je znak dobre volje, da se ne uspava,neko mora... Nesto sumnjam da ti odes na skupstinu ili na kafi i kazes ej Covo...mislim da ovo ne valja...ako mozes da razumes tu stvar.

                        Meni je drago sto smo fb stranicu bili doveli na taj visok nivo, to nesto znaci. Trebali ste samo lepo doci i popricati normalno i mi bi uzeli drugo ime ili nest slicno. Ne treba slati ljude i pretiti gasenjem ili ne znam cime drugo..Nisu svi krive kicme...

                        Da smo hteli da se lizemo,lizali bi se kao oni KKCZ fans..koji su nakraju nestali valjda... ) neke stvari u zivotu jednostavno ne mozes zajebati..mi smo ozbiljni ljudi bili, situirani i hebe nam se za gebelsove metode.

                        Sto se tice rsb,njihova strucnost je povezana sa dobijanjem infa, da nema toga, ne bi bilo pet ljudi tamo. Shvatili ste i vi kako svet funkcionise pa su morali da te ''banuju''.

                        Ziv bio drug Sarac.
                        Imao sam nalog sa mojim imenom i prezimenom, ali bez moje slike ili slike porodice kao sto imam na svom pravom nalogu, twiteru.
                        Nikakav ja zadatak nisam dobio i jednom za sve vremena mi zaobidji da radim bilo sta u interesu Covica i da me ikada on bilo sta placao, tamo je bilo stecista kojekakvih internet bolesnika. Sta mi to treba u zivotu, a onda kada sam poceo da otkrivam i pobijam sve vase izmisljene price na tom fb, pojedini tvoji moderatori tamo su mi na msgeru trazili dodatne insajd informacije, a MIta ili ti ste me najstrasnije vredjali javno i sve ljude koji su prepoznali sta i kako pisem ste banovali.

                        Cuj analize na toj stranici, koga je to interesovalo tamo, nepismenom svetu i klinicima ste se obracali, prosipali neke insajd price a pojma niste imali, navukli ste ljude da ste vi zvanicna stranica KKCZ.

                        Koga ste vi mogli da edukujute tamo, ja stvarno ne mogu da razumem da bilo ko ide na fb da bi se edukovao o kosarci?? Okupili ste grupu pljuvaca koji su bili u stanju i mrtvu decu da psuju tamo igracima i vi ste to sve dozvoljavali, ali kada Sarac napise nesto onda se banuje jer vam nisam bio po volji jer sam vas otkrio koliko ste vi zla nanosili po klub vasim hejterskim pisanjem i pljuvanjem svega sakrivenih iza neke fb stranice sa plavom kvakicom.

                        Comment


                        • Losmi ko Vucic.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Imao sam nalog sa mojim imenom i prezimenom, ali bez moje slike ili slike porodice kao sto imam na svom pravom nalogu, twiteru.
                            Nikakav ja zadatak nisam dobio i jednom za sve vremena mi zaobidji da radim bilo sta u interesu Covica i da me ikada on bilo sta placao, tamo je bilo stecista kojekakvih internet bolesnika. Sta mi to treba u zivotu, a onda kada sam poceo da otkrivam i pobijam sve vase izmisljene price na tom fb, pojedini tvoji moderatori tamo su mi na msgeru trazili dodatne insajd informacije, a MIta ili ti ste me najstrasnije vredjali javno i sve ljude koji su prepoznali sta i kako pisem ste banovali.

                            Cuj analize na toj stranici, koga je to interesovalo tamo, nepismenom svetu i klinicima ste se obracali, prosipali neke insajd price a pojma niste imali, navukli ste ljude da ste vi zvanicna stranica KKCZ.

                            Koga ste vi mogli da edukujute tamo, ja stvarno ne mogu da razumem da bilo ko ide na fb da bi se edukovao o kosarci?? Okupili ste grupu pljuvaca koji su bili u stanju i mrtvu decu da psuju tamo igracima i vi ste to sve dozvoljavali, ali kada Sarac napise nesto onda se banuje jer vam nisam bio po volji jer sam vas otkrio koliko ste vi zla nanosili po klub vasim hejterskim pisanjem i pljuvanjem svega sakrivenih iza neke fb stranice sa plavom kvakicom.
                            Ma sta si ti krenuo da otkrivas i da pobijas? Ti vidis sta ti pises. Tebi ocigledno nije dobro. Svi navijaju tamo za Zvezdu od rodjenja i ti si pobijao konkretno sta??? U cijem interesu si to radio? Doslo ti da ispravljas krive drine...Mozda su ovi ljudi naivni ovde, ja nisam..kao ni sa tim banom i ostalim glupostima..

                            Kvacica se ne dobija tek tako. Kvacica je nagrada od FB. Ako mi skinemo kvacicu, onda bi KKCZ trebala da vrati nagradu za interakciju iz tih godina...

                            E, al pobijas neke stvari? Koje stvari tacno? Ti branis Zvezdu od Zvezdas? Pre bih rekao covica...Evo verujem ti na rec da nisi dobio zadatak i da si imao drugi nalog eto tako...

                            Pisali smo jako dobre tekstove. I dobijali smo mnogo pohvala od kvalitetnih novinara, sportskih radnika i kosarkasa. Za to nismo nista trazili, radili iz hobija. Afirmisali klub i vrsili marketing od 2011g, to je ta godina kad si poceo da pratis KKCZ i kad je Covic dosao u klub.

                            ODLICNIH, VRHUNSKIH TEKSTOVA JE BILO. Ruzno je sto pises da su ljudi glupi koji ne misle kao ti.

                            Taj tvoj ''insajd'' si nudio i ovima sto su ga uzeli FANS stranici ali su poceli da pisu samo pozitivno slucajno reklo bi se...oce to tako..

                            Napisali smo bukvalno svake godine o svakom EL timu, svakoj utakmici, svakom igracu ocekivanja i zavrsni rad. Napade, odbrane,zone...UPPR...ma milion stvari, pravili intervjue itd...

                            Mislim jos ljudi rade i traju,ali ono vreme je bilo neverovatno...Dovedi sebe, celu skupstinu i da pricamo o kosarci u Evropi, Svetu, pravilima....DA NESTO NAUCITE...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ma sta si ti krenuo da otkrivas i da pobijas? Ti vidis sta ti pises. Tebi ocigledno nije dobro. Svi navijaju tamo za Zvezdu od rodjenja i ti si pobijao konkretno sta??? U cijem interesu si to radio? Doslo ti da ispravljas krive drine...Mozda su ovi ljudi naivni ovde, ja nisam..kao ni sa tim banom i ostalim glupostima..

                              Kvacica se ne dobija tek tako. Kvacica je nagrada od FB. Ako mi skinemo kvacicu, onda bi KKCZ trebala da vrati nagradu za interakciju iz tih godina...

                              E, al pobijas neke stvari? Koje stvari tacno? Ti branis Zvezdu od Zvezdas? Pre bih rekao covica...Evo verujem ti na rec da nisi dobio zadatak i da si imao drugi nalog eto tako...

                              Pisali smo jako dobre tekstove. I dobijali smo mnogo pohvala od kvalitetnih novinara, sportskih radnika i kosarkasa. Za to nismo nista trazili, radili iz hobija. Afirmisali klub i vrsili marketing od 2011g, to je ta godina kad si poceo da pratis KKCZ i kad je Covic dosao u klub.

                              ODLICNIH, VRHUNSKIH TEKSTOVA JE BILO. Ruzno je sto pises da su ljudi glupi koji ne misle kao ti.

                              Taj tvoj ''insajd'' si nudio i ovima sto su ga uzeli FANS stranici ali su poceli da pisu samo pozitivno slucajno reklo bi se...oce to tako..

                              Napisali smo bukvalno svake godine o svakom EL timu, svakoj utakmici, svakom igracu ocekivanja i zavrsni rad. Napade, odbrane,zone...UPPR...ma milion stvari, pravili intervjue itd...

                              Mislim jos ljudi rade i traju,ali ono vreme je bilo neverovatno...Dovedi sebe, celu skupstinu i da pricamo o kosarci u Evropi, Svetu, pravilima....DA NESTO NAUCITE...
                              Nema pametnija posla nego se sa tobom ovde macujem sta se tada pisalo.



                              Svaka cast za kosarkaske tekstove, ali one vase analize budzeta, plata igraca gde ste lupali kao otvoren prozor, ne zelim ni da se podsecam, i iskreno i ne secam se vise sta se tu sve pisalo.

                              Zatvorena knjiga sto se mene tice, dobio sam litar coca cole i dva sendvica od Covica za uspesno obavljen zadatak ,jel si srecan sad?

                              Daj nekog igraca za KKCZ a da nisu ovi spomenuti, mora da ima tamo po tim egzoticnim ligama neki ispod radara, vidis da ovi nasi ne znaju gde udaraju, i na kraju ce tvoj ljubimac ostati da igra jer trziste nema ono sto nam treba.

                              Comment


                              • Nemam pametnija posla. To je tezak posao i treba da na nivou kluba imate skaute koji to prate i da radi svako svoj posao. Eto vam Cabarkape, pa nek vam napravi sportsku bazu To se tako radi jbga..Eto vam Misko..on je SD svakog kluba u ABA...

                                Ovde ljudi nisu culi za Fayea i Berona, sta ima da im pisem o igracima iz liga bez briga...mada ima interesantnih igraca

                                I ako deluje da ovde pisem konstantno nemam ja vremena za to, to treba da bude posao 7/24...a ne daj Misko nekog igraca itd..skauting je jbna rabota..crnacki posao..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X