Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto ne bi imao?
    Pa KKP ima podrsku svake vlasti vise od 20 godina, zasto to ne bi imala i KKCZ?
    Ili mislis da novac koji dobija KKCZ od drzave je novac koji dobija Covic? Konstantno pises postove potpuno bez logike
    Korisnije bi bilo za raspravu ako bi umesto ovakvih uopstenih floskula koje apsolutno nista ne znace probao malo konstruktivnije da pises. Recimo da navedes primer kako i koja deca ne dobijaju priliku? Gde recimo drugo dobijaju priliku? Ko drugi radi bolji posao od Covica? Na koga da se recimo ugleda.

    Iskreno, ovako kad napises o bacanju narodnih para i ubijanju kosarke i da deca ne dobijaju priliku od tolikih amerikanaca je mnogo glupavo napisan post. Niti mozes da provalis na koga se odnosi jer ako gledas iskljucivo matematicki i precizno ovako kako si napisao mnogo vise se odnosi na KKP nego na KKCZ. Jer KKP vec evo godinama dovodi vise amerikanaca godisnje od KKCZ, ubija nasu kosarku jer ne daje priliku ni jednom mladom igracu. Otkupi recimo Pecarskog za 100k€, sto je super potez ali onda taj igrac sedi 2 godine na klupi ne dobija sansu i na kraju sad verovatno prelazi u Megu. Kao recimo i trifunovic koji je vec presao u Megu. Gde vam je Tanaskovic? Gde je Aranitovic koga ste otkupili od nas jer kod nas nije dobio sansu? Gde vam je Glisic koji je vazio za veoma velikog prospekta? Hoces ja da ti kazem(mada i ti verovatno vec znas ali zbog nekog razloga ti je lakse da kritikujes KKCZ iako u spopstvenom dvoristu imas i gore primere)? Nemaju mesta od silnih amerikanaca koje svake godine potpisujete. Pa svake godine ispucate po 20 novih potpisanih igraca.

    A to da Covic ubija kosarku mozes da okacis macku o rep. Pa pogledaj reprezentaciju i sad i u poslednjih 5 godina. 80% igraca je proslo Covicev sistem, bilo FMP, bilo KKCZ
    Nije mi jasan tvoj poriv da pises ovakve neistine...
    Last edited by Ivan9; 10-07-19, 07:49.

    Comment


    • Ostin stiže iz Njemačke... Za nepoznat iznos, ali ljubavi će svakako biti

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Ostin stiže iz Njemačke... Za nepoznat iznos, ali ljubavi će svakako biti

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Niti imam nameru da pogadjam cifre, niti to ima apsolutne poente.
          A i ne trebaju ti nikakve cifre da bi video sta se desava. Jedino ako si slep pred ocima.
          Da da, nisam ni pomislio da ce biti drugacije.
          Jos floskula, jos recenica koje nista ne znace... Ali eto moram priznati da nisam slep kod ociju i da sam i ocekivao ovako nesto. Tacno vidim sta se desava

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Ne kapiram? Jesi upravo bacio neku foru?
            Zašto bih bilo kakvu foru bacao? Pljujete Vučića i SNS, prozivate Čovića, a Ostoja limar, Vučićeva desna ruka vam je dobar? Daj, molim te. Političari i mafijaši vode sport u Srbiji već mnogo godina unazad. Pitaju se za svaki dinar, ugrađuju debelo u svaki transfer, nameštaju mnogo utakmica. Dokle ćemo da merimo kome je veći? Sve su to ista govna, samo što vama vaša mirišu izgleda.

            Comment


            • Trinki nam upravo ispričao pričicu o Tomasu, kako se mnogo zainteresovalo za razvoj igrača u Partizanu, odbio ponude Makabia i još nekoliko EL ekipa,... valjda željan ljubavi.
              Samo nam je zaboravio reći neki iznos ugovora.
              Dobro, možda Trinki i ne zna iznos za Tomasa, ali možda zna iznos svog ugovora, sada kada je tu od početka sezone. ;)

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Aj sad ti Kronose pokusaj da izracunas vas budzet, ili ako postoji ikakva rijec, pisan trag bilo sta od vase uprave o visini izdvajanja za KK. Eto za FK smo danas saznali da je godina 15m.
                Videćemo kad se sezona završi !
                * Kuc - kuc !
                Ko je?
                BAT-a

                Comment


                • Đesi BAT-eeee

                  Comment


                  • Ako se promeni ova nakazna vlast uskoro, zakucace nama i ovi sto dolaze po koseve..na ove blanko cekove i ko zna sta jos..Zato vi lepo na izbore i glasajte kao do sada za jedinicu..za bolje i niste!!!

                    Dobro je, videh da je pomracenje, send!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Šta nas briga, nama svakako ne mogu uzeti bazen

                      Comment


                      • Izgradi im država Zemunelo pokloni bazen oni plaču posle da im je neko uzeo nešto što im je država poklonila.

                        Comment


                        • Eno imas tekst Trinkijerija zasto Partizan dovodi strance a ne domace igrace,nedostupni su mu,Pecarski i ta ekipa Trifunovic,Glisic tek treba u buducnosti da postanu kosarkasi za Partizan,to su deca,18 godina,ne moze Partizan da pravi rezultate sa klincima koji fizicki ne mogu da se nose sa iskusnijim igracima,moraju da ojacaju kako bi zaigrali u Partizanu zato i idu na pozajmice,znaci dovedeni su da u buducnosti igraju za Partizan a ne odmah,pokusao je Partizan i s njima video da ne moze i odlucio se da ih salje na pozajmice dok ne stasaju za Partizan. Ako pogledas strance u Partizanu i Zvezdi jasno ti je gde ide mnogo vise para.
                          A to sto Covic pravi igrace nije 1 posto od onoga koliko je Partizan pravio kroz istoriju,ne bilo kakvih nego svetskih igraca,taj Kalinic,Jovic,Simonovic su vec bili reprezentativci kad su dosli u Zvezdu. Imas igrace koji su ponikli u FMP-u Teodosic,Raduljica... ali imas i one koji su u Partizanu postali igraci Lucic,Milosavljevic,Bogdanovic... Trenutno ne znam ko drugi moze da pravi igrace kad Covic drzi tri kluba Zvezdu,FMP i Borac,malo se jos Mega drzi mada i oni sve vise igraca dovode iz inostranstva. A konkretno ko ne dobija sansu u Zvezdu od nasih igraca pa znas to i sam,koliko Simanic igra a vazi za velikog talenta,Radanov koliko igra a uvek je na sirem spisku Djordjevica,sta je bilo sa Tejicem,Rebicem,gde sad igraju,isto Zvezdina deca koja nisu dobila pravu sansu.
                          Sto se tice podrske vlasti,Partizan kad je imao mogao je da dovede talentovane klince iz Evrope Bertans,Vesterman,Lovernj u to vreme totalno nepoznati igraci ili da ima jednog do dva kvalitetna stranca,najpoznatiji Kinsi,Mekejleb i Haus,naravno nisu sva trojica igrala iste godine a ti vidi sta Covic radi ove sezone,koliko je samo u jednoj sezoni pokupovao kvalitetnih evroligaskih Amerikanaca a nije s njima kuburio ni proslih sezona.

                          Comment


                          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                            Izgradi im država Zemunelo pokloni bazen oni plaču posle da im je neko uzeo nešto što im je država poklonila.
                            Dobro, Tadić je zakasnio, nije stigao obećanju dvoranu za časove ljubavi, ljubavnu dvoranu

                            Comment


                            • Ne predaj se, Losmi!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dugo sam razmisljao da li da ti uopste bilo sta odgovaram na ove neistine jer je ocigledno da nemas mogucnost logickog povezivanja cinjenica ali ajde da bar probam:

                                Cekaj kad Trinkijeri dovodi strance(a domace igrace salje u Megu) onda je on dobar cika jer su mu eto domaci igraci nedostupni a do juce si kritikovao Covica sto kupuje "tolike" strance??!?! Pa jebbem mu misha Covic je bahat a Trinkijeri nije, iako rade iste stvari zbog istog razloga. A tvoje kriticko rasudjivanje je ocigledno previse kompromitovano mrznjom da vise ni ocigledno iste stvari ne prepoznajes.
                                Sto se tice Simanica ja ne znam da li mi pratimo isti sport. Vrlo dobro JA znam koliko Simanic igra ali ti ocigledno ne znas(a i pored toga sto ne znas, neces ni da pogledas, imas sve na 2 klika misha, ali zato si u stanju da prebacujes). Od 30 utakmica u ABA ligi je odigrao 27 utakmica sa prosecnom minutazom od 18,8 minuta. U EC je odigrao 15 od 16 utakmica sa prosecnih 12,5 minuta i verovatno ce biti prodat ove godine u neki EL klub. To sto Djordjevic zove Radanova je merodavno koliko i to sto recimo zove Zagorca sa prosekom od 2 poena po utakmici a ne zove Davidovca koji je MVP KLS-a. To je problem o kojem ne bi ovde diskutovao.
                                Tejic i Rebic igraju tacno gde i zasluzuju(jedan zbog radnih navika drugi zbog fizickih ogranicenja). Nece svaki mladi igrac postati zvezda. Mada zlonamerno pominjes ovu dvojicu umesto recimo Gudurica, Davidovca, Dobrica, Simanica(dobro njega si pomenuo-pogresno ali je bar ocigledno da ne pratis KKCZ), Dangubica. Sto da ne i Jovica, Kalinica(decko od milion evra) i Marjanovica. Ni jedan od njih trojice ne bi bio igrac od miliona da nije bilo KKCZ.

                                Ovo za Covica i Borac je laz. Borac "drzi" KK Partizan. Tamo je trebao da ode Aranitovic na "pozajmicu" pa nije hteo. Tamo ste poslali nekog mladog centra, valjda ces ti bolje to znati. KK Partizan ima tehnicku saradnju jos sa Mladosti(identicna kao mi sa FMP) a uskoro i sa Vrscom(bice ozvaniceno). Dinamik je vec posebna prica . Tako da si prilicno zlonameran sa ovom pricom o Covicu i 3 kluba. Onaj sistem da vidis trun u tudjem oku ali ne i balvan u sopstvenom.

                                Za ove izmisljotine na kraju isto ne znam odakle da pocnem. Meni je sve ociglednije da ti uopste ne pratis kosarku vec samo mene ovde trolujes. Kinsi, Mekejleb i Haus su ti 3 najpoznatija stranca?
                                Cudi me da se ne secas Acie Law koji je poznat po tome da ga je KKP potpisao za 500.000$ i to jos pre skoro 10god? Ajd samo na brzinu Palasio(500NBA utakmica), Dzavai, Lazme, Dzerels...Ovo je samo dovedeno iz NBA. Koji su to evroligaski amerikanci koje Covic kupuje godinama a da imaju zvucnije ime od ovih koje sam nabrojao?

                                Comment

                                Working...
                                X