Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Elem, Zvezda ako i ovo uzme skupljem i favorizovanom timu bice sramota za znamo vec koga. Herojski ovo do sad, cetvrta licna Beronu je nesto najtendecioznije u istoriji sporta .

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      A zapravo je ovo...

      Super si postavio ovu sliku, jer govori vise od 1000 reci. Ona precizno pokazuje nacin na koji se ponasaju igraci Partizana nakon skoro svake sudijske odluke. Dok Novica ima reprezetativni pedigre, igre u velikim klubovima i veliki je navijac (ne oslobadja ga 'odgovorinosti' za dziberisanje), ovaj drugi nema nista. Da li je ono sto je napisano ispod istina, ne znam, ali je slika odlicna.
      PS Hvala ti sto nas pratis i sto si prepoznao neke ex igrace KKCZ (ja ih ne bih, osim Popovica...). Doduse malo je cudno da nisi video Nedu i Stimeta. Mozda oni ne idu uz konstataciju bivse zvezde...
      I jos nesto, nasi igraci su u odnosu na vase gospoda. Naravno i trener.
      Last edited by Grof; 16-06-19, 07:41.

      Comment


      • Spoiler


        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Spoiler


          [emoji3]
          Ljubav ce pobediti[emoji23][emoji23][emoji23]

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ima li navijaca Partizana , uporedjujem postove od srede i od sinoc, nema cak ni Stefana, pih kakvo je to cojstvo.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Spoiler


              Hehe, Gangula Gangula..... al su ga ukebali svaka cast.

              Comment


              • Gagicu svaka cast na borbenosti ali on prosto nema kvalitet za Partizan,moramo pod hitno dobrog centra da nadjemo da bude tandem s Jankovicem.

                Comment


                • Još uvek se vode polemike oko ove tehničke Zagorcu i nikako ljudi da provere pravila za ovu sezonu.

                  Ispravna odluka, nema opomene u poslednja 2 minuta. Danas mi komšija koji je navijač Partizana priča kako je sudija morao prvo uručiti loptu Davidovcu i upozoriti Zagorca. Ne poznaje čovek pravila kao i mnogi. Samo kad je aut ili napad zasutavljen faulom, onda sudija uručuje loptu izvođaču i opominje protivničkog igrača u vezi ometanja. Pa ne može sudija posle postignutog koša da uzima loptu i na taj način možda spreči kontru ili brzo dodavanje. Neverovatni su ljudi.

                  Ja koji sam juče počeo pratiti košarku poznajem bolje pravila od mnogih komšija.

                  Comment


                  • Evo ja gledam 30 godina kosarku,ali takvu odluku do te situacije sa Zagorcem nikad nisam video,cak ni u NBA ligi.

                    Comment


                    • Bila je takva odluka ove sezone u Evroligi na jednoj utakmici mislim Himkija. Komentator SK je isto tada pričao o ovom pravilu.

                      Comment


                      • O budžetima i košarci kao profitabilnom sportu

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Ma ovo je neka greska... kako dug moze biti 530 miliona evra???

                          Comment


                          • Mozda fudbalski klub

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ma ovo je neka greska... kako dug moze biti 530 miliona evra???
                              Celo sportsko drustvo je u pitanju. U Fener se godinama sipa kao ludo. Kao da se ne secas ugovora u Turskoj Van Persiju, Snajderu i ostalima pre 4-5 godine...

                              Comment


                              • Misli se na SD Fenerbahče. Dug košarkaškog kluba je valjda oko 9 miliona evra.

                                Comment

                                Working...
                                X