Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je kao i vucic...a kako je bilo pre 10 godina Nebitno skroz, novinari su i onako bledi kao duhovi ako moraju postaviti neko teze pitanje, a kakve su jajare govori i cinjenica o da niko nista ne pita za Felipea.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Stvarno ste vojska za spin. Ok, izvinjavam se. Nije za osudu Tomićevo ponašanje, napisao sam to jer sam ostrašćen.
      Nego šta si.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • E moj Milane.... ne pravi se tako avion od papira. Ovo je jedan kroz jedan pokazatelj sujete... svi treneri (kao i igraci) je imaju al Milan ga bas pretera.

        Comment



        • Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            E moj Milane.... ne pravi se tako avion od papira. Ovo je jedan kroz jedan pokazatelj sujete... svi treneri (kao i igraci) je imaju al Milan ga bas pretera.
            da podsetim ko je nema bar od igrača:

            Bogdan Bogdanović je svojom izjavom (nakon čuvenog performansa uvređenog Željka ''Najvećeg Velikosrbina sred Stambola'' Obradovića), da mu vređanja publike nisu smetala već da su mu buster za bolje partije i sve to sa iskrenim i opuštenim osmehom i dijametralno suprotnim stavom od Robijinog..zaslužio rispekt za ober-mangupski i prvenstveno profi nastup nakon izgubljene utakmice u zadnjoj sekundi.
            Last edited by Wingwalker; 14-10-19, 15:25.

            Comment


            • Ee, moja dva Milana!
              Dva Milana, Srbija u malom

              Jedan pi*da (prpa, a?), drugi neotesan, a vala od prvog dana i bio. Sto mrzim ljude koji ne umeju da persiraju piiii, mada ovakav ton, stav i recnik trpe samo seljane do kraja. Haos.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Шта би за ЕУ Лошми, што га не осуде? Не знају да краде изборе? Иначе њихов је посао да прсте државе које би да постану пуноправне чланице. Камо осуда психопате?

                Да су сви спортисти као Никола Јокић, и сви Срби, ова држава би била најбоља на свету. Оно је прототип, оно деци показивати. Оно је прави идол младих, који се не намеће. А не ту да се прича да ли је Имаз код Нолета и да ли је Калинић у праву.

                Џокер и Видић модели понашања, ове остале избегавати.

                Comment


                • Sta ti sad Novak smeta? Da ti ne ugrozava i on srpstvo?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Што би ми сметао Новак. Само кажем како свет цени спонтаност и уникатност. Видић био капитен најпопуларнијег клуба на острву као странац, Џокера обожавају.

                    Треба подржати те момке. Скромност и тај неки менталитет најбољи су наш репрезент.

                    Замислите он једва чека у Сомбор да се врати у шталу... Син нације Никола Јокић

                    Comment


                    • Uki šta ima veze da li se neko nameće ili ne nameće, bitne su krajnje namere....a i skromnost nije vrlina.

                      Comment


                      • Da, da, videli smo kako ih nacija obozava i Vidica i Jokica.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Није то само скромност у смислу да човек није амбициозан. Јокић када је ушао борио се са свима, њега је болело уво ко је ДеАндре Џордан, хладнокрван, без попуштања.

                          Видео си шта је урадио Џејмсу на ол стару. Значи игра се и не јебе живу силу.

                          Не можеш ти бити скорман а постати врхунски спортиста, али можеш остати свој. Такав си какав си, па коме се допада, допада. А не на силу да се трудиш, не иде.

                          Па не воли те људе и мени није јасно зашто? Ево и о малом Смаилагићу нису направили 2 интервјуа, дечко испливао у НБА без комбинација. Ђере нпр и његова прича. Толико има готивних спортиста, а кличе се Калнићу.
                          Last edited by Cassius Clay; 14-10-19, 16:47.

                          Comment


                          • Da, konji su jeftina rabota i prikazuju skromnost Ista skromnost nepricati sa novinarama itd..i da braca samaraju zene Oni meni ne deluju bas cisto, ali ajde...Urke ih zna...

                            Kakve sve to ima veze sa onim sto sam naveo da treba da osudis itd..stvarno ne mogu da slusam ove gluposti.. to svakodnevno..neki te ovde slusaju i 7 godina..

                            Ne mogu Urke vise stvarno, postajem gluplji sa ovim polemikama..xD mojne se ljutis
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kalina je za moj neki pojam klasičan ljomber, onako pravi prototip.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                a i skromnost nije vrlina.
                                Ma i jeste, kontroliše pohlepu.

                                Comment

                                Working...
                                X