Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Lepo sam ti napisao, davno je bila Mega, drugo njegovi pokreti i kretnje su jezive i ne lici vise na kosarkasa iz tog perioda.. Ovo mu je kljucno leto da se vrati u igru, ako se ne vrati posle ovog leta, nema tu sta da se prica. Bacanja sutira takodje bez sigurnosti, trojke jezivo, plasi se kontre kad je sam.. itd..imao je potencijal i slazem se da takvi igraci imaju prodju,samo mora dignuti igru za 100% ovo za sad deluje na nivou Igokeje gde je bio Krstic recimo..
    Ocajna sezona stoji, ali ne ide igracu koji ima iza sebe nekoliko mnogo boljih sezona da mu jedna postane pecat za karijeru. Moze on mnogo bolje i vise, i Partizan nije pogresio njegovim dovodjenjem ali je definitivno pogresio sa ulogom u timu, koja je promasena. E sada da li ce on da se izvadi iz kanala i krene napred, zavisi pre svega od njega...

    Comment


    • Meni Zagorac deluje kao da je ne daj Bože oboleo od neke autoimune bolesti pa izgleda kao zombi na terenu. Svaki čas izgleda kao da će pasti u nesvest.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Zaoštrila se situacija posle ovih koraka. Kako je krenulo možda se i proglasi vanredno stanje. Ljudi su uznemireni jer ovo je borba na život i smrt, ovo može promeniti nečiji život...uh, gadno.

        Comment


        • Evo ga, morao sam sam da nadjem posto niko nije hteo da ucestvuje. Zvanican stav NBA je da ovo nisu koraci


          A ovo je hilarious:



          edit: eno ga Radman na 1:40
          Last edited by mmajstor; 17-06-19, 22:44.

          Comment


          • [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • ^ Ahahahahaaaaa
              [emoji28][emoji23][emoji1787][emoji28][emoji23][emoji1787]
              Oplakah

              Comment


              • Pokušaj grobara da se napravi takva klima da ako oni jadni sa tolikim ulaganjima ne osvoje,to mora da je kradja i namesteno
                Krivci su svi samo ne oni
                Najviše mi se ipak svidelo pogrdno navijanje velikom vodji,nadam se da ćemo i mi cigani zapevati isto! Što pre to bolje!

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                  Sjajno! [emoji38][emoji38][emoji38]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Zaoštrila se situacija posle ovih koraka. Kako je krenulo možda se i proglasi vanredno stanje. Ljudi su uznemireni jer ovo je borba na život i smrt, ovo može promeniti nečiji život...uh, gadno.
                    Иначе КЛС је небитна!

                    Comment


                    • [url]https://youtu.be/J4gLFCIuYXw[/url]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Drobnjak iz auta = Bili 4 koraka
                        Ukrade mi repliku. Imace i navijaci KKP sada sta da pominju. Nije da se radujem, tj. vise bih voleo da je cisto, ali je serija bila mucna u svakom pogledu...

                        Comment


                        • O kako divno junsko jutro...

                          Comment


                          • Sunce sija, ljudi nasmejani, takoreci lepse se zivi.
                            Cini mi se da se na nebu jos vide 2 zvezdice od sinoc...

                            Comment


                            • Zvanicno KSS je uvazio ZALBU partizana i novi mec ce se igrati sutra, i pocece se od 0.6 sekundi i lopte za partizan pri rezultatu jedan za njih!!!

                              Auuu ovo nisam covekivao od njih...ovo ne sme da se radi!!!!
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zvanicno KSS je uvazio ZALBU partizana i novi mec ce se igrati sutra, i pocece se od 0.6 sekundi i lopte za partizan pri rezultatu jedan za njih!!!

                                Auuu ovo nisam covekivao od njih...ovo ne sme da se radi!!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X