Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Sta da przi u G ligi... jajca?
    Eno kako su se proveli Nedovic i Kuzmic u toj ligi, odma posle jedne sezone natrag a tesko da je Rade veci talenat od Nedovica. Treba se i izdrzavati, a tamo se igra za kikiriki... pritom ko mu garantuje da je on NBA potencijal? Bolje da uzme neku kintu u evropi i da ima neku karijeru, nego da se celog zivota proklinje sto nije uspeo u NBA.
    Nisi u pravu. Nedovic je explozivni bek koji tada nije imao sut, u ligi koja masovno prelazi na sutiranje trojki. Uz to ne igra odbranu i undersized je za dvojku a ne kreira kao plej. Kuzmic je centar iz proslog veka, takodje neko ko tamo bi se razvlacio stalno.

    Rade je wing 2/3 kombo koji ima odlicnu visinu od 205cm a uz to odlican dribling za tu visinu. Jako je dug i ima defanzivni potencijal na toj poziciji. On je po svim merama mnoooooogo veci NBA prospect od ove dvojice. Uz sve to pre povrede je bio i eksplozivniji dosta a tamo bi dobio i snagu i upgrade na eksplozivnost. Rade kao igrac i da ne uspe da postane ball-centric za NBA uslove uvek je mogao da postane neko ko bi trcao tranziciju, igrao odbranu i sutirao trojke. A to je u NBA trenutno premium potraznja. Dakle imao bi on odlicne minute u bilo kojoj G League ekipi.

    Comment


    • Moze da sutira trojke, ali ne moze da ih pogodi...odbrana jos gora..Deda se proslavio pored njega o tranziciji da ne pricam, videli smo kako je zavrsava prosli mec...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Cooper da casti pivom, 3 gajbe da kupi,da opali rostilj..Ipak red je red, titula da se proslavi..bice bolje sledece sezone
        next year at this time I will be a champion....
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Kuper, oće li biti neke protestne šetnje, oće li se tražiti hitna sednica vlade Srbije povodom ovih koraka?

          Comment


          • Ne znam, mnogo je tamo velika konkurencija a pitanje je dal bi uspeo da toliko uznapreduje kada u nogama nije imao ozbiljne kosarke...deluje kao rizican put, a ne znam ni da li su mu to uopste i nudili. Mislim da mu je bilo bolje da je tada dosao u Zvezdu kada su mu bila odskrinuta vrata za evroligu, ali jebiga nije hteo.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Moze da sutira trojke, ali ne moze da ih pogodi...odbrana jos gora..Deda se proslavio pored njega o tranziciji da ne pricam, videli smo kako je zavrsava prosli mec...
              Prica se o potencijalu i prospektu. Kao i Borisa sto ima sve da bude paklen defanzivac pa 2/3 tekme je kriminalan u tom aspektu ali zna i da slozi tekme kao u ABA finalu gde to sve klikne. To je odlika mladih igraca.

              Sto se tice trojki nisi u pravu, pogadja. Covek je u Megi imao dve sezone 37.5% za 3, pa jednu sa 33.3% za 3 sa dosta vise pokusaja. To nisu losu procenti za igraca, nisu ni sjajni ali reci da ne zna da pogodi trojku je sramota. Ali dobro, ti su tu da se svadjas i raspravljas, tako da trazi drugog partnera za to. Gubljenje vremena je pricati o kosarci s tobom...

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Kuper, oće li biti neke protestne šetnje, oće li se tražiti hitna sednica vlade Srbije povodom ovih koraka?
                Ne mora Vlada, ovo se odlucuje na nivou GO stranke.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Kuper, oće li biti neke protestne šetnje, oće li se tražiti hitna sednica vlade Srbije povodom ovih koraka?
                  Kuper uložio žalbu, kaže trojka iz auta, četiri koraka Berona i Belošević kao ostrašćeni navijač KK Crvena Zvezda, (valjda iako on nešto pominje FMP).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Kuper uložio žalbu, kaže trojka iz auta, četiri koraka Berona i Belošević kao ostrašćeni navijač KK Crvena Zvezda, (valjda iako on nešto pominje FMP).
                    Ja samo cekam njegove komentare u prelaznom roku, to ce biti poslastica. Ko dodje u Zvezdu, ima se moze se 200k mesecno za tog i tog. Ko dodje u Partizan, tako to radi institucija, doveli kidalicu za 15k mesecno

                    Comment


                    • Bokan poslao telegram čestitku Ostoji za uspešno osvojeno drugo mesto.
                      U potpisu: Pomagaćemo se...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Bili kaže da je ovo mogao da završi i dvokorakom, ali je htjeo da da omaž za trojku Drobnjaka iz auta, pa je zato dodao i treći korak

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          Bili kaže da je ovo mogao da završi i dvokorakom, ali je htjeo da da omaž za trojku Drobnjaka iz auta, pa je zato dodao i treći korak
                          Nije trokorak nego "produzeni" dvokorak

                          Comment


                          • Jel bese u prosloj ili ovoj NBA sezoni onaj jedan napravio 5 koraka pa su naknadnom analizom ustanovili da to ipak nisu koraci jer je bilo prekinuto vodjenje lopte?

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Prica se o potencijalu i prospektu. Kao i Borisa sto ima sve da bude paklen defanzivac pa 2/3 tekme je kriminalan u tom aspektu ali zna i da slozi tekme kao u ABA finalu gde to sve klikne. To je odlika mladih igraca.

                              Sto se tice trojki nisi u pravu, pogadja. Covek je u Megi imao dve sezone 37.5% za 3, pa jednu sa 33.3% za 3 sa dosta vise pokusaja. To nisu losu procenti za igraca, nisu ni sjajni ali reci da ne zna da pogodi trojku je sramota. Ali dobro, ti su tu da se svadjas i raspravljas, tako da trazi drugog partnera za to. Gubljenje vremena je pricati o kosarci s tobom...
                              Lepo sam ti napisao, davno je bila Mega, drugo njegovi pokreti i kretnje su jezive i ne lici vise na kosarkasa iz tog perioda.. Ovo mu je kljucno leto da se vrati u igru, ako se ne vrati posle ovog leta, nema tu sta da se prica. Bacanja sutira takodje bez sigurnosti, trojke jezivo, plasi se kontre kad je sam.. itd..imao je potencijal i slazem se da takvi igraci imaju prodju,samo mora dignuti igru za 100% ovo za sad deluje na nivou Igokeje gde je bio Krstic recimo..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nisu suđeni koraci, jer prethodno nije suđen faul Jankovića. Klasično kompromisno rešenje, čist kvalitet je odlučio.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X