Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Svega ovoga ne bi bilo da je Ostoja poslusao Vucica i dosao na vreme

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Pored 4 dosta vise zgrade u okolini sa gromobranima grom udari u Pionir?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Sto bi negujmo rekao, ne prokisnjava pionir, nego place jer institucija odlazi [emoji1]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Pionirom se ore pogrdna skandiranja upućena predsedniku države. Feel devotion ili ipak ne?

        Comment


        • Kako mi branimo poslednji napad...

          Generalno, loša serija, maltene negledljivo na momente.

          Svakako, čestitke na tituli!
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Kako mi branimo poslednji napad...

            Generalno, loša serija, maltene negledljivo na momente.

            Svakako, čestitke na tituli!
            Koju si ti košarku gledao , rođače... 22 trojke postignuto kombinovano! Da nije bilo pauze zbog raspalog Pionira vrv bi bilo i više. I vi ste igrali lepu košarku, treba biti pošten i priznati.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pa negledljivo mu kad su izgubili, nakon druge i on i Stefan su iskakali non stop , kiselo grozdje sad. Elem, koliki budzet Vucic planira naredne sezone za Ostoju nakon ovih povika sa tribina..

                Comment


                • Fala jednima i drugima, postao sam doktor za deerbi [emoji16]




                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Ovo je ogledalo države, društva i sporta pod SNS.

                    Jednostavno, kada neko drugi, slabiji, treba da pobedi, ta sila koja je sve zatrovala neće dozvoliti.

                    Prvo će protivnika razoriti spolja, pa iznutra, pa ako to ne bude dovoljno onda će jednostavno ukrasti i kazati ajde paljba.

                    Danas su ukrali pobedu, juče nekome posao, sutra nekome bolju budućnost.

                    Zaista kraj sezone kako dolikuje ovoj bedi od države.


                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Koju si ti košarku gledao , rođače... 22 trojke postignuto kombinovano! Da nije bilo pauze zbog raspalog Pionira vrv bi bilo i više. I vi ste igrali lepu košarku, treba biti pošten i priznati.
                      Pricao sam o seriji. Svaki mec preko 2 sata. Veveras mozda i najkorektniji mec, opet 44 faula. Seckanje igre, dzabe 105 trojki, meni je stvarno bilo tesko za gledanje. Veceras nisam ni gledao do poalednje cervrtine.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        KuFer se spremio da narednih 20 godina osvaja kupove i po koju titulu u vaterpolu...

                        Comment


                        • Koji vaterpolo tu nisu ni finale igrali, ali dobro ponadao se da ce Aca da da svom kumu bar ovaj trofej ali niko nije javio Biliju.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Pa negledljivo mu kad su izgubili, nakon druge i on i Stefan su iskakali non stop , kiselo grozdje sad. Elem, koliki budzet Vucic planira naredne sezone za Ostoju nakon ovih povika sa tribina..
                            E jel vidiš koja si ti 0 od čoveka? Koliko nema nikakve nade za tebe. Ja vam čestitam titulu, a ti umesto da kažeš hvala, ti si izabrao da provociraš i LAŽEŠ. Istine radi, nijedan post nisam ostavio posle druge utakmice, tačnije jesam jedan, sutradan.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by poacher View Post
                              Pionirom se ore pogrdna skandiranja upućena predsedniku države. Feel devotion ili ipak ne?
                              Biće da ne, naravno.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Pricao sam o seriji. Svaki mec preko 2 sata. Veveras mozda i najkorektniji mec, opet 44 faula. Seckanje igre, dzabe 105 trojki, meni je stvarno bilo tesko za gledanje. Veceras nisam ni gledao do poalednje cervrtine.
                                Ma slazem se. Ocajna kosarka. Recimo ako uporedimo ovo finale KLS sa recimo zadnjom Dulo - Dejo serijom, pricamo o Kosarci koja je 3 stepena ispod kvalitetom. Cak su Dziletovi derbiji bili izuzetno mucni za gledanje zbog tuche ali je vise kosarke bilo. Ovde gledam Gagica, Zagorca kako drvene, Novicu foliranta, Covica nulu, Ojoa koji ne ume da primi loptu a pro kosarkas itd. Ocaj...

                                Comment

                                Working...
                                X