Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda ima 9 domaćih igrača, tako da ne znam o čemu pričate: Kuridža, Davidovac, Čović, Lazić, Dobrić, Simanić, Štimac, Kuzmić, Jovanović. Plus i Jenkins ima srpski pasoš.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Zvezda ima 9 domaćih igrača, tako da ne znam o čemu pričate: Kuridža, Davidovac, Čović, Lazić, Dobrić, Simanić, Štimac, Kuzmić, Jovanović. Plus i Jenkins ima srpski pasoš.
      Sto ode u Amerike kad je srpski drzavljanin?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Sto ode u Amerike kad je srpski drzavljanin?
        Zbog porodičnih obaveza.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Zvezda do pre dve sezone nije nesto puno odskakala po tom pitanju i mislim da je imala samo pet stranaca
          Zvezda je sezonu 16/17 koja je možda i najbolja zvezdina sezona , počela samo sa Čarlijem koji ima srpski pasoš i Milkom (CG) ...tek kasnije su došli Tomson i Wolters .Samo što su tada domaći igrači bili Jović , Dangubić , Luka , Gudura , Kuzmić , Simonović ...sve reprezentativci .

          Sada je njihova cena daleko veća ( sem Mitrovića zbog povrede) nego tada ...

          Comment


          • Mislio sam na sezonu 2017/18, a to sto si napisao je tacno i ja se sa tim slazem.

            Ja samo Bjelicu ne mogu da racunam u strance.
            Last edited by Ricma; 09-01-20, 10:01.

            Comment


            • Jel ima topik kosarkaska pravila? Da dva forumasa Deki i mmmmajstor objasne kako kad je jedan igrac u autu a drugi unutra, i oba imaju kontakt sa loptom, pripadne ovom sto je autu lopta. Molim vas, zeleo bih da vidim to objasnjenje )) Hvala
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Zvezda je sezonu 16/17 koja je možda i najbolja zvezdina sezona , počela samo sa Čarlijem koji ima srpski pasoš i Milkom (CG) ...tek kasnije su došli Tomson i Wolters .Samo što su tada domaći igrači bili Jović , Dangubić , Luka , Gudura , Kuzmić , Simonović ...sve reprezentativci .

                Sada je njihova cena daleko veća ( sem Mitrovića zbog povrede) nego tada ...
                Lepo je nedavno citirana izjava Milojevica. Parafraziram - nema domacih igraca koji imaju kvalitet i OK cenu. Kada bi neko imao 15+ miliona, mogao bi reprezentaciju da sastavi od domacih igraca (pod uslovom da hoce da igraju u ABA, tj. u Srbiji) koji su igrali ili igraju u EL (bez trenutnih NBA igraca), uz ogradu da su neki Grobari, a neki nasi (vecina), ali bi to bio opasan tim, sa rupom na 4 koja bi mogla da se popuni uz pomenuti budzet.
                Last edited by Grof; 11-01-20, 11:19.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Jel ima topik kosarkaska pravila? Da dva forumasa Deki i mmmmajstor objasne kako kad je jedan igrac u autu a drugi unutra, i oba imaju kontakt sa loptom, pripadne ovom sto je autu lopta. Molim vas, zeleo bih da vidim to objasnjenje )) Hvala
                  Pa ja ne znam koliko jos treba da ti se objasnjava da bi shvatio da covek koji drzi loptu sa dve ruke i ne ispusta je, treba da izgubi loptu ukoliko bude u autu.
                  Cak je i Kuzma to zamijetio ali tvrdoglavi Losmi ne odustaje...

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Pa ja ne znam koliko jos treba da ti se objasnjava da bi shvatio da covek koji drzi loptu sa dve ruke i ne ispusta je, treba da izgubi loptu ukoliko bude u autu.
                    Cak je i Kuzma to zamijetio ali tvrdoglavi Losmi ne odustaje...
                    Ti imas Kuzmu, a ja sudije, kosarkasko znanje i britku pamet. Grofe, ti si sudija, reci ovim kosarkaskim diletantima da sam u pravu.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ti imas Kuzmu, a ja sudije, kosarkasko znanje i britku pamet. Grofe, ti si sudija, reci ovim kosarkaskim diletantima da sam u pravu.
                      Znaci ti hoces da kazes da sudija nikad ne gresi? Ovo ostalo bolje da ne komentarisem.

                      U najmanju ruku je ovo moralo da bude podbacivanje jer su oba igraca u istom trenutku imali kontakt sa loptom koja je bila u autu, a nikako nije trebalo presuditi u korist Asvela.
                      Last edited by mmajstor; 11-01-20, 12:02.

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Lepo je nedavno citirana izjava Milojevica. Parafraziram - nema domacih igraca koji imaju kvalitet i OK cenu. Kada bi neko imao 15+ miliona, mogao bi reprezentaciju da sastavi od domacih igraca (pod uslovom da hoce da igraju u ABA, tj. u Srbiji) koji su igrali ili igraju u EL (bez trenutnih NBA igraca), uz ogradu da su neki Grobari, a neki nasi (vecina), ali bi to bio opasan tim, sa rupom na 4 koja bi mogla da se popuni uz pomenuti budzet.
                        e to bi bio posao,15 mil za El uopste nije veliki budzet a sa tim parama bi jako ozbiljna ekipa mogla da se sastavi! 80% domaćih igraca!

                        Comment


                        • Vidim ja da nas Cigani projektuju kao glavne favorite.

                          Zapravo smo cetvrti, samo za razliku od Buducnosti i Cedevite dobijamo male meceve pa nas to projektuje ispred njih.
                          Partizan ima snage samo da 30 minuta bude bolji ili ravnopravan od konkurenata. U poslednjih 10 minuta udje voda u usi.

                          Slicna prica kao i pre 7 godina kada su akteri imali zamenjene uloge, samo Zvezda za razliku od tadasnjeg Partizana igra Evroligu i legitiman je kandidat za top8. Bitno im je samo da upadnu u PO, ne moze ni Sakota da ih spreci da osvoje ABA-u.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Znaci ti hoces da kazes da sudija nikad ne gresi? Ovo ostalo bolje da ne komentarisem.

                            U najmanju ruku je ovo moralo da bude podbacivanje jer su oba igraca u istom trenutku imali kontakt sa loptom koja je bila u autu, a nikako nije trebalo presuditi u korist Asvela.
                            Kaže Drakon da je mrtva lopta

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Kaže Drakon da je mrtva lopta

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Pa naravno kada oba igrača imaju kontakt sa loptom, mislim - logično ali sudija je rekao svoje.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • I Drakon je sudija koji je rekao svoje.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X