Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne volim Vujosevica zbog ostrascenosti i svega cega se sluzio dok je bio trener ali ga postujem zato sto je ostao dosledan nije hteo sa ovima zato je isutiran, mozete vi ovako javno kao da pljujete Ostoju ali kad bi otisao i ostali bez para opet bi bilo Vucicuu daj nam, e to je licemerno dakle opozicija smo ne zsto sto smo protiv vlasti vec sto ne mozemo da krademo sa ovima na vlasti.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Znao sam, Limar je sranje ali ipak bolji od Covica, podseti me kad je tebi i Tegiju Covic tacno zasmetao kad je bio jos u Fmp u, ili kad je dosao u Zvezdu, idgovor znamo. E vidis sto se Sns a tice Ostoja ima daleko vecu moc u stranci nego Covic o tome ja pricam i to se vidi po ulaganjima i logistici, gde tim bez transfera ozbiljnog dovede 20 igraca. Prosto dugo ste se bahatili, pa sad prodajete to kao nesto normalno, jesi pricao tako kad niste inali konkurenciju, kad je ta legenda koju ste oterali zarad sns para drzao vrata da predsednik prebija sudije, ili sudijska greska u finalu sa trojkom iz auta, jel tad bilo smesno praviti klipove, naravno da jeste moglo vam se. A onda je Covic uz politiku uradio nesto, pa ste se setili para sa Kosova i kolika je on ljiga. Licemerno je sto pljujes toj legendi u lice podrza ajuci nesto samo zbog trofeja, a to je najveci bio problem, zadnjih godina kad su stigle pare nestalo je i Vucicu pederu, pala je Kadinjaca, kazes ne volim Gmazuru i Limara ali kad isti dovede Renfroa i masno plati onda je dobar jel bez njega nema para , skandal sa Sergejem uuuuaaa Ostoja , trofej u kupu sve se zaboravi insce to sa Vipom i mts-om je vas nanir vi ste sekli kartice.
      Ne znam kako ti ne dosadi. Imas 2645 postova, a sve ti je na isti kalup. Uopste ne razumem sta zelis tim piskaranjem da postignes.

      Ako imas 15, 20, 25 godina i pises ove baljezgarije, nije opasno. Ima mozda jos nade za tebe da ces postati makar malo normalnija osoba. Ako pak imas vise od toga, onda zaista ne znam sta da ti kazem, osim da ti Bog da zdravlja, posto pamet ocigledno nije.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Ne znam kako ti ne dosadi. Imas 2645 postova, a sve ti je na isti kalup. Uopste ne razumem sta zelis tim piskaranjem da postignes.

        Ako imas 15, 20, 25 godina i pises ove baljezgarije, nije opasno. Ima mozda jos nade za tebe da ces postati makar malo normalnija osoba. Ako pak ima vise od toga, onda zaista ne znam sta da ti kazem, osim da ti Bog da zdravlja, posto pamet ocigledno nije.
        Uh stariji sam od tebe sigurno zato i razumem situaciju, i ne foliram se, bio sam na tribinama kad smo se borili za opstanak, ti to nisi doziveo zato sto niste imali konkurenciju i najgori plasman vam je 5 mesto u Aba ligi. Ne zelim da postignem nista ja to ne mogu, imam posao , radim, idem na utakmice, bio sam ceo vikend u Nisu i znam sta se sve desavalo i sa lica mesta pocev od toga sto se nije izaslo sportski da se promeni termin. A da jos jedno licemerstvo kad isto ovo napises Kuoeru sa vase strane mozes da kazes da si dosledan , ovsko samo pristrasan.

        Comment


        • Pusti colke, pusti
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Uh stariji sam od tebe sigurno zato i razumem situaciju, i ne foliram se, bio sam na tribinama kad smo se borili za opstanak, ti to nisi doziveo zato sto niste imali konkurenciju i najgori plasman vam je 5 mesto u Aba ligi. Ne zelim da postignem nista ja to ne mogu, imam posao , radim, idem na utakmice, bio sam ceo vikend u Nisu i znam sta se sve desavalo i sa lica mesta pocev od toga sto se nije izaslo sportski da se promeni termin. A da jos jedno licemerstvo kad isto ovo napises Kuoeru sa vase strane mozes da kazes da si dosledan , ovsko samo pristrasan.
            Ne razumem ko ti drma kavez? Problem ti je kad neko okaci Ostoju na nasoj temi, a problem ti bude i kad neko kaze da se taj lik tu ne postavlja. Ne rauzmem sta bilo sta od ta 2 tebe pogadja. Ja citam vasu temu mozda jednom mesecno i iskreno me je briga sta se tamo pise. Ne kapiram sto se malo ne opustis i uzivas u zivotu? Umesto da nam prepricas dozivljaje iz Nisa, tj. kakva je bila organizacija, da li je sve bilo ok, da li bi mozda kup trebalo preseliti u neki drugi grad itd, itd. Ili mozda da nam das neku analizu sta se izdesavalo na utakmici i das nam neko svoje vidjenje.

            Ne, tebi je svaki jebeni post o Vucicu, Ostoji, parama u Partizanu, Covicu i njegovoj nemastini. I tako 2647 puta.

            Ajde malo doprinesi forumu na neki smislen nacin.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Upravo suprotno. Kad dodje kraj ovom rezimu FKP ce jedini moci da funkcionise samostalno koliko-toliko, sve ostalo moras zakaciti na drzavnu sisu i titrati nekom. Zec je otac svog posla za sve koji su ikad radili u srpskom sportu. Resili su ovaj stadion i hektare, apsolutno zatvorili prilaze klubu Biku i Nedicima, kad bude bilo prostora napravice Terzu volom kao 2017. Kao i uvek, stara ruska krtica ceka momenat.
              Ja hteo da napišem da bi se FKP odavno sam finansirao ali mu ovi ološi iz MTS-a guraju državne pare po nalogu SNS-a, jadan FKP.

              Vala svašta sam pročitao.

              Nemoj nas jebati Neš.

              Comment


              • @ Brajki

                Ajde ti si pravnik. Ima li nekog problema u slucaju Jankovic ili ne? Posto se to u prilicnoj meri vrti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Ne razumem ko ti drma kavez? Problem ti je kad neko okaci Ostoju na nasoj temi, a problem ti bude i kad neko kaze da se taj lik tu ne postavlja. Ne rauzmem sta bilo sta od ta 2 tebe pogadja. Ja citam vasu temu mozda jednom mesecno i iskreno me je briga sta se tamo pise. Ne kapiram sto se malo ne opustis i uzivas u zivotu? Umesto da nam prepricas dozivljaje iz Nisa, tj. kakva je bila organizacija, da li je sve bilo ok, da li bi mozda kup trebalo preseliti u neki drugi grad itd, itd. Ili mozda da nam das neku analizu sta se izdesavalo na utakmici i das nam neko svoje vidjenje.

                  Ne, tebi je svaki jebeni post o Vucicu, Ostoji, parama u Partizanu, Covicu i njegovoj nemastini. I tako 2647 puta.

                  Ajde malo doprinesi forumu na neki smislen nacin.
                  Problem je sto moras da se odlucis ili ga podrzavas i imas tim ili ne i bojkotujes, ne moze mrzim Ostoju ali su mi dobre njegove pare. Ovo mi je treci kup u Nisu, organizacija mozda najbolja do sad, samo termin u 5 bas ruzan za finale, elem hala odlicna prvi dan smo se i slikali za momcima iz Svetog Djordja to je bas entuzijazam oni igraju za cuvene stipendije bukvalno, inace ulaze u drugu ligu ali tesko ih mozemo icekivati u kls u odmah. Drugi grad da, da bi se cisto dalo sansu i drugim mestima, kup je lepo takmicenje , recimo ok bi bilo da se igra u Vrscu neki put, ili u Uzicu gde takodje cesto gledam Slobodu a bice zanimljivo i vama posto ulaze u super ligu vrv, obratiti paznju na njihovog amera pogotovo.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ja hteo da napišem da bi se FKP odavno sam finansirao ali mu ovi ološi iz MTS-a guraju državne pare po nalogu SNS-a, jadan FKP.

                    Vala svašta sam pročitao.

                    Nemoj nas jebati Neš.
                    To sponzorstvo od par stotina hiljada je smesno za fudbalske prilike. Gasprom ovamo daje 8 miliona ili koliko vec. Od dva FK i dva KK, FKP ima ubedljivo najmanje drzavnog kesa. Mogu da sanjaju ovo sto su Nedici i Nesa Roming nagurali u KKP. Evo reci mi znas li ime coveka koji je letos ugurao 2,9 miliona eura u KKP?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      @ Brajki

                      Ajde ti si pravnik. Ima li nekog problema u slucaju Jankovic ili ne? Posto se to u prilicnoj meri vrti.
                      Pravnik sam i ja, to je jedna od stvari o kome se danas pricalo, igrao je izgleda za juniore Kanade a to je glavni bio razlog sto Odzu nije dat pasos, ako se ispostavi tacno jos jednom dvostruki arsini.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Problem je sto moras da se odlucis ili ga podrzavas i imas tim ili ne i bojkotujes, ne moze mrzim Ostoju ali su mi dobre njegove pare. Ovo mi je treci kup u Nisu, organizacija mozda najbolja do sad, samo termin u 5 bas ruzan za finale, elem hala odlicna prvi dan smo se i slikali za momcima iz Svetog Djordja to je bas entuzijazam oni igraju za cuvene stipendije bukvalno, inace ulaze u drugu ligu ali tesko ih mozemo icekivati u kls u odmah. Drugi grad da, da bi se cisto dalo sansu i drugim mestima, kup je lepo takmicenje , recimo ok bi bilo da se igra u Vrscu neki put, ili u Uzicu gde takodje cesto gledam Slobodu a bice zanimljivo i vama posto ulaze u super ligu vrv, obratiti paznju na njihovog amera pogotovo.
                        Ovde sustinski gresis. Nisu to NJEGOVE pare. Partizan nije njegov (vec je na drzavnoj sisi kao i CZV), nego svakog od nas ovde sa foruma, pa i moje i tvoje. Licno mi SNSovski mandril na poslu otima svaki mesec 20 000 dinara. Plus na sve to porez i razna druga sranja. Sve se to placa od nasih para, tako da ne osecam nikakvu grizu savesti sto podrzavam momke, a pljujem Limara i sav ostali SNS sljam.

                        VIdis da moze i nesto smisleno da se napise. Ta ekipa iz Zitista i sad igra prvu regionalnu ligu u kojoj igra Futog Tupanjac MD koji je pre sezonu, dve igrao tu 2. nasu ligu. Svi ti momci tamo igraju na lepe oci i cist sopstveni entuzijazam, sto je u potpunosti strasno. Problem tih manjih klubova je ensto sto ce se odraziti na srpsku kosarku u duzem periodu. Nazalost o tome niko ne zeli da vodi racuna i nikog nije briga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odusevljen sam Tomicem vrlo dobar suter i relativno mlad, imaju 16 -0 sto je zaists lepo i za taj nivo, vrlo zanimljiva prica. Ja sam revoltiran neki stvarima zato sto volim kosarku i zato sto sam doziveo sve od sjaja, ocaja i sve u krug sad se ponavlja dosta toga i to mi bode oci, nisam mislio bukvalno njegove vec da ih on donosi preko stranackog uticaja, a sve je to deo igre da se Covic skloni. Futog sam gledao u Banovcima jednom protiv Omladinca ali oni su bas domacinska ekipa mada oveseone im teze ide blizi su dnu.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Odusevljen sam Tomicem vrlo dobar suter i relativno mlad, imaju 16 -0 sto je zaists lepo i za taj nivo, vrlo zanimljiva prica. Ja sam revoltiran neki stvarima zato sto volim kosarku i zato sto sam doziveo sve od sjaja, ocaja i sve u krug sad se ponavlja dosta toga i to mi bode oci, nisam mislio bukvalno njegove vec da ih on donosi preko stranackog uticaja, a sve je to deo igre da se Covic skloni. Futog sam gledao u Banovcima jednom protiv Omladinca ali oni su bas domacinska ekipa mada oveseone im teze ide blizi su dnu.
                            Sve ti je to moj Valtere borba sa vetrenjacama. Ako zelimo sta bolje, potencijalno ravnopravnije, nase je da izadjemo na izbore i izvrsimo gradjansku duznost. Ovaj sljam mora da se skloni, jer svi pate, pa tako i sport na razlicite nacine.

                            Futog se ove godine bas raspao, prvenstveno jer su onako dosta bili bez nekog plana. Te godine kad su usli u visi rang su bili bas dobri. Igrali su jako dobru odbranu i cak se i slidno drzali u drugoj ligi. Ispali su zbog losije kos razlike. Tu je novac dobijalo mozda 2 igraca i to tipa 200, 300e za sezonu. Kad sam pitao druga zasto igra kad zna da od toga se nece ovajditi, odgovor je bio da je to cista ljubav prema basketu i entuzijazam. Naravno to sve prodje, pogotovo entuzijazam, a dodjes u situaciju kad ti treba novac, a on se jbg nece zaraditi od pikanja basketa u nasoj drugoj ligi. Zato puno kosarkasa odustaje vrlo rano, sto je mizerija. A ima u toj ligi dosta zanimljivih igraca.

                            Ekipa iz Zitista je tu sam vrh vec godinama unazad i uvek im je malo falilo. Ali zato ove godine potpuno zasluzeno idu u visi rang.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nornalno da su klubovi veci i stariji od bilo koje politicke barabe koja se uvukla tamo.

                              Medjutim, koliko god da ih ignorisem, a Covica ne mogu da smislim nevezano samo za Zvezdu, njegovi potezi direktno uticu na sve, pa i na mene. Cudim se posle nesto navijacima, a predsednik kluba reaguje kao najgori ulicar i olos, i ovo je vec ko zna koji put. O sastavu da ne pricam, sklepan s koca i konopca, pa ga onda prati i trener koji je ocigledno prirodno netalentovan prvo za komunikaciju, pa i sve ostalo, e nek se nose svi u tri lepe...

                              Pominjati stalno sns, psihopatu, novce ko je koliko dobio i ove produzene ruke po klubovima, totalno je besmisleno, a ako iko misli da bilo sta ovde moze da funkcionise bez njihovog uplitanja, onda je mnogo naivan i apsolutno nije svestan gde zivi.

                              Tako da, bolje biti nece.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Živeo Partizan!
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X