Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ne znam sta si teo da napises ovoi da diskreditujes novog moderatora?

    Ne moras cinkati Dekkarda, znam da me je prijavljivao verovatno gomila ljudi ali sve im je oprosteno.

    Sto flejmujes kronose,ides na sve ili nista...reci sta ti fali, sta ti treba, ucnicu ti zarad starih dana

    Ako sam ti sta pisao u porukama slobodno pusti moje ja sam cak i pretnje pojedinih itd izbrisao....
    Jebemti, zatreses drvo - a sami se jave.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Losmi, tebe sigurno ovi "tvoji" najvise prijavljivali i trazili banove
      Ko ce koga ako nece svoj svoga



      Tako to ide
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Losmi, tebe sigurno ovi "tvoji" najvise prijavljivali i trazili banove
        Steta sto Report topic nije javno vidljiv.....
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Jebemti, zatreses drvo - a sami se jave.
          Ma kakvo drvo jbte.Odgovoram ti na tvoje ''posalice''i ostale gluposti. Vise si mi se svideo kao moderator. Ovde si sad izgubio glavu, blamiras se..ipak imas godina,ovo ponasanje je smesno

          Koliko god se trudio, svako ce te cimati..nece se to promeniti ni za 20 godina..

          Edit: nikad nikog nisam prijavio, a mene verovatno vecina..ali mene bas briga. Svako ima svoj cast i obraz.
          Last edited by LosmiSK; 14-08-19, 23:33.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • piiiiiii jebemu

            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Šteta samo što nema Hrvatske.
              Kapiram da će većina Hrvata sad navijati za Srbiju da nam vrate za podršku na svetskom u fudbalu.
              Mislim, tako bi bar trebalo, normalni su kao i većina Srba, isti je to narod.
              Za koju podršku da nam vrate? Ne sećam se grupnog navijanja. Svako je navijao za nekoga, predstavljati da je većina za Hrvate, je glupo.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Šteta samo što nema Hrvatske.
                Kapiram da će većina Hrvata sad navijati za Srbiju da nam vrate za podršku na svetskom u fudbalu.
                Mislim, tako bi bar trebalo, normalni su kao i većina Srba, isti je to narod.
                Aha..brzo, evo već čujem kako kupuju navijačke rekvizite sa obeležijima srpske reprezentacije [emoji16]

                Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

                Comment


                • Originally posted by 7528. View Post
                  Za koju podršku da nam vrate? Ne sećam se grupnog navijanja. Svako je navijao za nekoga, predstavljati da je većina za Hrvate, je glupo.
                  Bogami mene su mnogi pravili na budalu što nisam navijao za njih.

                  Jedan od boljih drugara se čak i posvadjao sa mnom, rekao mi je da samo ja i Vučić navijamo za Francusku.

                  Baš je zavladao muk u mom okruženju kad su Francuzi punili iz kontri.
                  Last edited by Chiwwi; 20-08-19, 21:18.

                  Comment


                  • ja iskreno krenem da navijam za njih ali preobratim se ako me iznerviraju,
                    takođe nemam problem da promenim stranu nekoliko puta...žena misli da sam se upuco.

                    Comment


                    • Biraj brate okruženje šta da ti kažem. Mene totalno ne zanima ko za koga navija. A prijatelji što sa fakulteta, što ovako, niko nije od nas navijao za Hrvate.

                      To je stvar ličnog izbora, samosvesti i obraza. Niti osudjujem niti me interesuje, samo u svom okruženju nemam takve ljude. Imam pravo da biram društvo, to nam pravo još nisu uzeli.

                      Comment


                      • Niko zdravorazuman ne moze da navija za Hrvate. Nema to veze sa sovinizmom vec samopostovanjem.
                        Last edited by Storm; 20-08-19, 21:35.

                        Comment


                        • Moje okruženje navijalo za Hrvatsku. Krećem se među normalnima.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Eto vidiš Uki

                            Comment


                            • To je njihov problem što imaju potrebu sebe da etiketiraju kao normalne. Ja nemam problem kada neko navija za Hrvatsku, i ćuti i ne morališe, njegova stvar, ali čim krene neko etiketiranje i stvaranje vrednosnog sistema, tu dolazimo do problema.

                              Ali dobro, šta reći.

                              Comment


                              • Za Francusku se navijalo.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X