Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

    Kada u vama prevlada gremlin ili Simsala Grimm, kada u vama prevlada zli patuljak ili zločesti gremlin i požele da nešto komšiji kaže duhovito i zajedljivo, a opet sa dozom pristojnosti... iskoristite ovaj kauč gde će samo "teška krivična dela" biti kažnjiva.
    Nije primreno nazivati nekoga: musavac, gurbet, Mustafa...
    Na ovoj temi je dozvoljeno medjuklubsko prepucavanje i patkometrija, sto automatski povlaci ban za isto na ostalim temama.
    Naravno, i pisanje na ovoj temi ne sme da predje granice utvrdjene Pravilnikom Foruma: medjusobno vredjanje, psovanje i prostakluk.

    Želimo vam uspešno mačevanje...veselo trolovanje pa i stalkovanje. Uživajte u novoj temi!
    P.S. možda naslov teme nije originalan, možda i nije najbolji ali to vas ne bi trebalo sprečiti u originalnim i duhovitim dosetkama.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

  • #2

    Last edited by kronostime; 12-11-17, 12:02.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • #3
      vučko.jpg
      FB_IMG_1510011204827.jpg
      Attached Files
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • #4
        Vojime oca

        Comment


        • #5
          Onomad dobismo cini mi se 4000e kaznu jer je Muta narusio "ugled" aba lige zbog komentara oko termina igranja derbija. Kad sam procitao iznverovao sam. Mislio sam da odlaskom Vujosevica ce se taj Covicev odnos malo promeniti, on covek tera isto. Svaki intervju, Partizan pa Partizan. Sanja nas doktor svaki dan ja mislim.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Dobro, ocigledno postoji neka luda sloboda kad je u pitanju Kronos i sta moze da radi ovde. Od onog "egzodusa" na ovaj forum, lik samo pushta krpelje svaki dan na KKCZ temama i to je i bilo podnosljivo kad uleti jednom u par dana pa se i iskulira ali ovo je haos. S druge strane KKP topic je efikasan ko Treblinka, od svake naznake bilo kakve provokacije i necega naustrb tog kluba, ostaju samo dugmici.

            Realno mogao bi Tegija neko da pozove da nam bude mod, da vec nastavimo u istom ritmu.

            Comment


            • #7
              Tegi je kontaktiran, međutim odustao je jer mu ne prija dres-kod na forumu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ganac View Post
                Tegi je kontaktiran, međutim odustao je jer mu ne prija dres-kod na forumu.[emoji3]
                Mene vise brine pustanje istog u nasu svlacionicu. Njegov objektiv ne diskriminise klupski kad su u pitanju kite.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • #9

                  Comment


                  • #10

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by kronostime View Post

                      jbte, jedva stade na sliku
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #12
                        @Manny

                        Kada budete bili veliki klub, onda ce I vasa tema da lici na nesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Svaka cast Ganac na ideji,osim ovoga mislim da bi trebalo dozvoliti psovanje i vrijedjanje na pp.Ne vidim razlog da to bude zabranjeno,to je bas super.Mozda i nije zabranjeno ali sam vidio da su neki zbog poruka dobijali ban na duze vrijeme.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by colke995 View Post
                            @Manny

                            Kada budete bili veliki klub, onda ce I vasa tema da lici na nesto.
                            Da se bacimo na pecenje kao Dule i bice sve OK? Kolko zive vage treba, 160? Jel ima neki bonus bambi za dijabeticare

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by colke995 View Post
                              @Manny

                              Kada budete bili veliki klub, onda ce I vasa tema da lici na nista.
                              e ovako može
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment

                              Working...
                              X