Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post

    Zato svaki nas uspeh nosi vecu tezinu i ostvaren je iskljucivo marljivim radom.

    Meni je to sasvim ok i ne bih se menjao ni za sta na svetu.




    Ovaj sprd komentar predložiću za komentar nedelje.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Nema problema, zbog toga je od osnivanja i Zvezda bila sistemski protezirana i bice u buducnosti.

      Zato svaki nas uspeh nosi vecu tezinu i ostvaren je iskljucivo marljivim radom.

      Meni je to sasvim ok i ne bih se menjao ni za sta na svetu.

      Ok , jesi troler ali nisi "koštunica ". Potraži na netu sponzorski pul Partizana za vreme Mirka jebaga ti Marjanovića ,za početak. Da se ne vraćamo na zajebane vojne generale , bezbednjake koji su mogli i Šajberu da spakuju šta god su hteli samo da bi se domogli titule

      Ako ti je ovaj Papić nebitan lik u sns bandi , onda ništa

      Comment


      • Eto rangiraj mi SNS bandu i reci gde su Vucici, Vesic, Ostoja, Covic i Papic pa mozemo da nastavimo dalje...

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Nema problema, zbog toga je od osnivanja i Zvezda bila sistemski protezirana i bice u buducnosti.

          Zato svaki nas uspeh nosi vecu tezinu i ostvaren je iskljucivo marljivim radom.

          Meni je to sasvim ok i ne bih se menjao ni za sta na svetu.
          Sistemski od osnivanja kažeš, koji? KK ili FK?
          Ili su moža oba "sistemski protežirana"?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Eto rangiraj mi SNS bandu i reci gde su Vucici, Vesic, Ostoja, Covic i Papic pa mozemo da nastavimo dalje...
            Prvo da završimo sa istorijom ...Mirko jebaga ti Marjanović , General Jovo , Žarko Zečević ,ruski posrednik za naftu ,gas , onaj "zanimljivi" predsednik kkp ...ima ih još

            Comment




            • Ostoju su slali na Ljubic brdo 2016 Populacija 61 covek a bilo 250-300 ljudi magija
              Last edited by LosmiSK; 06-08-20, 15:30.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa i vrapcima je jasno da Ostoja nije u Partizanu da bi Partizan bio prvi, vec da bude pod kontrolom i da sluzi kao dzak sa udaranje i lecenje frustracija velikog vodje.

                Govoriti o Ostoji kao istaknutom clanu SNS je smesno.

                Pa Cova ga sije sa 54320 sati na javnom servisu gde se promovise politika SNS.

                Comment


                • Na ovoga Čovića misliš ???


                  GRAD HTEO DA POMOGNE, ALI...
                  o ČESTO se pričalo o tome kako Beograd nije pokazivao ozbiljnu volju da pomogne Partizanu? - Nije baš tako. Beograd je u mandatu gradonačelnika Nebojše Čovića, na moj zahtev, ustupio Partizanu zemljište na korišćenje za izgradnju hale i klupskih prostorija. U 2000. smo uradili kompletan projekat, ali u međuvremenu se promenila uprava. Dok smo u sezoni 2004-2005. bili u poodmaklim pregovorima sa Gradom oko ugovora vrednog 300.000 evra, tadašnji trener je kritikovao gradonačelnika, inače velikikog partizanovca, da ne zna da vodi Beograd. Tada me je Bogdanović pozvao, rekavši da Grad neće dati novac zbog takvog ponašanja prema gradskim institucijama.

                  Joca Pavlović predsednik kkp

                  Ima još ... zaista je bilo teško

                  Zahvaljujući Zečeviću, u UO sam doveo čelnike najvažnijih državnih kompanija, priznate privrednike velikih preduzeća. Ubedili smo "MB pivaru" da postane naslovni sponzor za 400.000 evra na sezonskom nivou, što je bilo više nego što je FK Partizan dobijao od svog sponzora.
                  Last edited by Samo Zvezda; 06-08-20, 15:48.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Pa i vrapcima je jasno da Ostoja nije u Partizanu da bi Partizan bio prvi, vec da bude pod kontrolom i da sluzi kao dzak sa udaranje i lecenje frustracija velikog vodje.

                    Govoriti o Ostoji kao istaknutom clanu SNS je smesno.

                    Pa Cova ga sije sa 54320 sati na javnom servisu gde se promovise politika SNS.
                    Pa covek je samo sef SNSa za teritoriju Cacka i narodni poslanik i clan glavnog odbora SNSa.

                    Vec smo apsolvirali ovu temu zasto Ostoje nema ni na jednoj Tv osim na YT kod Tegija, samo kod Alvirovica moze da govori jer je to u domenu njegove struke. Ostale Tv se ne bave njegovom delatnoscu, a za ostale teme nije adekvatan sagovornik.

                    Comment


                    • Svima je jasno ko prati košarku više od tri decenije da je Nebojša Čović surovi košarkaški profesionalac, kome je jedina greška što svoj sportsko-menadžerski posao radi savršeno.
                      Partizan je klub koji je zapao u krizu identiteta, nema više toga da oni sve dobijaju a drugi ništa, i u ravnopravnim uslovima ispliva čist kvalitet na površinu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Šta ćeš, godine u kojima im je sve bilo dozvoljeno su ostavile traga. Teško se sada vratiti u sportske okvire i tu postizati neki ozbiljan rezultat.

                        Comment


                        • KSS, FIBA,MEDIJI, odlucivanje ko igra i kome oporaviti karijeru kroz reprezentaciju, a za licne i klupske interese.
                          Pod broj jedan SUDIJE i sudijska organizacija.
                          O organizaciji, sposobnosti, posvecenosti, nema potrebe pricati, Covic je tu za koplje ispred celog regiona, ali i dalje, za sve se pitaju komsije i sve drze u saci.

                          Comment


                          • Nebojsa Covic je dobar kosarkaski radnik, ali jedno govno od coveka. To je tako i ko misli drugacije ima problem sa objektivnoscu. Ali... Treba biti posten i reci da nije on uneo mrznju u srpsku kosarku.

                            Ja dobro pamtim one lude 90-te i sveopste ludilo. E u tom sveopstem ludilu smo moj tadasnji najbolji drug grobar (i danasnji kum) bezali iz skole da bi stigli na derbi u pionir. Zajedno sedeli na tribinama medju navijacima koji su takodje bili pomesani. Svako je navijao za svoje. Bilo je peckanja, ali ni traga mrznji. Na fudbalu je bilo i tada svega, ali kosarka je okupljala neke druge ljude i drugacije navijace.

                            Sve dok se nije pojavio veliki guru, dukljansko govedo celave glave i pozamasnog trbuha. Koji od sporta koji je bio ponos nacije napravi poligon za trpanje para u svoj dzep i dzepove njemu bliskih likova. Nije ih bilo briga za mrznju koju seju, nije ih bilo briga za uzasno stanje srpske kosarke koja u to vreme bese degradirana na nivo jednog Islanda ili Rumunije. I na kraju krajeva, nije ih bilo briga sto su zatrovali te mlade ljude, dovodeci na tribine kojekakvu olos sa stadiona da urlaju i zastrasuju.

                            Na kosarkaskim utakmicama se vidjao ceo drzavni vrh Srbije i Republike Srpske, jasno se stavljajuci na stranu jednog kluba. Pazite, ne reprezentacije nego kluba?! Za to vreme Zvezda je dovedena do ivice. Ponizena je do krajnjih granica i dalje se vise nije imalo kud. Kosarka je stigla od viteskog nadmetanja do voznje kosarkaskog sudije u gepeku...

                            Spas nadjosmo u Nebojsi Covicu, staroj funjari i udbasu, koji je jedini imao muda i herca da dukljansko govedo posalje na pasnjak istorije. Da tvorca propasti jedne lepe price koja se stvarala pola veka dobije njegovim oruzjem.

                            Nije se govedo dalo. Mukao je i i pretio svakom ko bi se drznuo da mu svira faul, kaze istinu ili jednostavno igra bolju kosarku. Prva je govedo stigla godinama skupljane karme u vidu kosa Nolana Smita, a onda i pobede bolje ekipe predvodjene Dejanom Radonjicem. Da li je taj put bio fer i viteski? Nije. Ali drugacije olos i njegovu svitu nisi mogao pobediti. Zlo moras napasti prljavo.

                            Ono sto je ostalo se nece ispraviti generacijama. Mrznja koja kulminira na derbijimw se ponavlja iz godine u godinu. I umesto toga da moj sin i sin mog kuma idu zajedno na kosarkaske derbije, izmedju njih je kordon policije.

                            A nas dukljanin... On vodi svoj amaterski klub iz Rumunije i jos uvek, cak vidno bolestan, baci po koji intervju i po koju varnicu cisto da pred kraj zivota dokaze da zlo nikad ne umire.
                            Last edited by Storm; 06-08-20, 22:33.

                            Comment


                            • Dukljanina nije dobio covic vec Radonjic a sve je to omogucio vucic.

                              Isao sam na derbije mnogo pre te 2011 i mogu ti reci da kad su mogle biti obe strane u hali tj podeljene da je bilo sranja.

                              Te tvoje godine su mozda bile 90te ili cak i kraj 80tih.

                              Mozda ta sezona sa Dr i doolom bila najbliza ravnopravnoj borbi..

                              Da se ima zelje za fer borbom, odavno bi se uradili privatizacija.

                              Dula sam bas mrzeo i ludeo...ali nisu ni on i Covic krivci za stanje ovog naroda, oni su samo produkt izopacenog vremena.

                              Kontam tvoj upis, ali ja to gledam malo drugacije.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Jos se sramoti da izmislja ono sto je svima na 2 klika.

                                Sa jedne strane smo imali Duleta, Divca i Danilovica, a sa druge Vesica, Ziku Andjelkovica i ostale politicke barabe.
                                Kasnije je dosla baraba Covic, decenijski dbovac, trovac na nacionalnom novou i veliki profiter tranzicije.

                                Sad neko ima obraza da Duletu i Sasi prebacuje stanje u narodu, a najgori DS sljam se 2001 sjatio u SDCZ, a 2012. je samo jos gori SNS sljam nastavio gde su ovi stali. Da bude jos gore, jos jednog sljama su postavili u KKP da bude ponizan, poslusan, a pre svega besopasan.

                                Ja bih vas samo zamolio da ne vredjate uspesne i globalno priznate sportske radnike i da prestanete uzdizanje politickih protuva koji su prosli kroz nase klubove.

                                Stavljati Duletov, Divcev i Sasin KKP u ravan Vesicevog projekta ili Coviceve UPPR troglave azdaje je opasno spinovanje sa kojima trujete danasnju omladinu i molio bih da se to vise javno ne radi.
                                Last edited by Karamazov; 07-08-20, 10:00.

                                Comment

                                Working...
                                X