Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Ovako je Ivković nekada pričao:
    To je dokaz da svako ima cenu...ucenu...treba legalizovati kuću be papira, i tako, ko zna šta je još u igri.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by nebitan View Post
      To je dokaz da svako ima cenu...ucenu...treba legalizovati kuću be papira, i tako, ko zna šta je još u igri.
      Pa svako ima svoju fasciklu negde u nekoj fioci spremno da se izvuce kada zatreba.
      Da je pokojni Patrijarh Pavle ziv i da slucajno nesto kaze protiv svevisnjeg veruj da bi ova govna od medija vrlo brzo nesto izmislili,
      ne postoji apsolutni cistunac ako je neko protiv njega.

      Comment


      • Mene i dalje intrigira nivo košarke i zalaganje koje igrači pokazuju. Stav boli me tuki za sve uglavnom se javlja u kolektivima gde je debelo narušena atmosfera. Neverovatno izaći onako kilavo na parket ne pokazavši mrvicu dostojanstva da odbraniš materiju posla kojom se baviš. Zato se s pravom pitam jel su čista posla u klubu? Ako redovno primaju platu onda su za otkaze jer ko bi trpeo takav nivo bezobrazluka. Ja bi isto na poslu dobio nogu da se onako ponašam ma koliko bio dobar i vredan radnik. Ako im kasne isplate onda trebaju izaći javno, biti pošteni prema Grobarima pa reći kako stvarno stoje stvari tj da klupska kasa zvrji opustošena.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Mene i dalje intrigira nivo košarke i zalaganje koje igrači pokazuju. Stav boli me tuki za sve uglavnom se javlja u kolektivima gde je debelo narušena atmosfera. Neverovatno izaći onako kilavo na parket ne pokazavši mrvicu dostojanstva da odbraniš materiju posla kojom se baviš. Zato se s pravom pitam jel su čista posla u klubu? Ako redovno primaju platu onda su za otkaze jer ko bi trpeo takav nivo bezobrazluka. Ja bi isto na poslu dobio nogu da se onako ponašam ma koliko bio dobar i vredan radnik. Ako im kasne isplate onda trebaju izaći javno, biti pošteni prema Grobarima pa reći kako stvarno stoje stvari tj da klupska kasa zvrji opustošena.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
          Ne znam odakle ti prica da ne primaju plate, malo je glupo ne placati igrace a pri tom nuditi obestecenja za igrace od po 50.000 $ da bi dosli u KKP.
          Dobili su oba kluba pare od drzave, na ravne casti, svako sa njima raspolaze kako najbolje zna i ume. Ja iz svakog intervjua Ostoje citam kako se sve obaveze izmiruju, kao i mesecne obaveze za 7 bivsih trenera, plus za sve igrace( 5) koji su zapretili Batom gde je napravljen dogovor oko isplate duga.
          Taj reprogram se dogovara tako sto se odmah uplati odredjeni iznos kao garancija da ce se dogovor o reprogramu ispostovati.A i da pukne Bat , to KKP nista ne tangira jer su registrovali sve sto im treba do kraja sezone, jos uvek se placaju ALI NIkolic ( sta je sa njim inace) Stefan Jankovic, tako da ako i nastupi BAT, to se resava tamo u avgustu pred sledece prelazni rok.
          Tako da ta prica kako se nema para i da igraci zbog toga ne zele da igraju su davno poznati alibiji svih navijaca kada se gubi.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Pa ne bih ja shvatio to na nacin da Duda sad ljubi skute onome...ne razmisljajte na takav nacin...covjek se bori za Radnicki..nije on krivac zasto je ovaj na vlasti. Ima dva puta , jedan je da odluci da nema nikakvog kontakta sa vlastima jer su lose i da ne zavrsi nikakav posao ili da prihvati da su oni legitimna vlast i da trazi pare od njih za svoje ciljeve. Ti ciljevi su humani. Jer vlast ne daje svoje pare ali koristi davanje zajednickih para za samoreklamerstvo. Jebiga, tako je kako je. Brate muze ih za pare covjek, hoce da zavrsi dobru stvar za sport i za Radnicki i ja to prihvatam tako.
            Sve je to nebitno... ni to što je Duda bio protiv vlasti a sada prima nagradu za SD Radnički.

            Bitno je da li je Duda "naš" ili "njihov"... Od toga zavisi da li je "legenda" ili "đubre prodano"

            Tako je i sa akademicima, popovima, vladikama, glumcima, piscima... sportistima

            Ozbiljno smo bolesno društvo već jako dugo .



            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Pa od cega treba da zavisi?

              Svoj (ne)moral covek pokazuje na razlicite nacine...Duda ga je upravo jasno pokazao. Neko se proda za jednu crvenu, neko za kucu/stan, a neko za jebeni kk radnicki... znaci samo je cena u pitanju. Kako kk radnicki moze biti iznad zdravog razuma?

              Comment


              • Nasi i njihovi.... Sta da radi o mi kojima se podjednako gadi zuta koalicija, lazna opozicija i trenutna vlast? Za mene je Djilas podjednako govno kao prvorodjeni. Tako da ako je Duda ucario 15M za svoj Radnicki i za uzvrat odigrao partiju saha. Alal mu vera.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Pa ne bih ja shvatio to na nacin da Duda sad ljubi skute onome...ne razmisljajte na takav nacin...covjek se bori za Radnicki..nije on krivac zasto je ovaj na vlasti. Ima dva puta , jedan je da odluci da nema nikakvog kontakta sa vlastima jer su lose i da ne zavrsi nikakav posao ili da prihvati da su oni legitimna vlast i da trazi pare od njih za svoje ciljeve. Ti ciljevi su humani. Jer vlast ne daje svoje pare ali koristi davanje zajednickih para za samoreklamerstvo. Jebiga, tako je kako je. Brate muze ih za pare covjek, hoce da zavrsi dobru stvar za sport i za Radnicki i ja to prihvatam tako.
                  KAo dule Vujošević. Borba dok ne napuni džepove?

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Nasi i njihovi.... Sta da radi o mi kojima se podjednako gadi zuta koalicija, lazna opozicija i trenutna vlast? Za mene je Djilas podjednako govno kao prvorodjeni. Tako da ako je Duda ucario 15M za svoj Radnicki i za uzvrat odigrao partiju saha. Alal mu vera.
                    Misliš da je ućario za Radnički?
                    Kao što je Vesić ućatio za Zvezdu, Dule za Partizan.
                    KKPartizan od svih vlasti "dobija" košarkašku dvoranu barem 30 godina,
                    a KK C.Zvezda jedno 15-20. Dobili su, kao što će i Radnički dobiti.
                    Verovatno je sredio papire za golubarnik i nekooiko površina.
                    Opet pišem, kao stručnjak i trener je jedan od većih u svetu,
                    kao čovek, nula.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Nasi i njihovi.... Sta da radi o mi kojima se podjednako gadi zuta koalicija, lazna opozicija i trenutna vlast? Za mene je Djilas podjednako govno kao prvorodjeni.
                      Za mene su svi govna koji se poslednjih 30 godina rotiraju i kradu budućnost narodu.

                      Nama ne treba da sjaše Kurta i uzjaše ponovo Murta. Nama trebaju novi ljudi i novi sistem, a ne ovaj sistem koji je omogućio da sjaši Kurta i uzjaši Murta.

                      Što se Dude tiče, ovo nije pitanje da li si naš ili njihov, ovde je pitanje da li li si na strani dobra ili zla.

                      Ne pljujem ga onako kako bi trebalo samo iz poštovanja za sve što je uradio u košarci, kao i zbog njegovih godina.

                      Osramotio se čovek.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Za mene su svi govna koji se poslednjih 30 godina rotiraju i kradu budućnost narodu.

                        Nama ne treba da sjaše Kurta i uzjaše ponovo Murta. Nama trebaju novi ljudi i novi sistem, a ne ovaj sistem koji je omogućio da sjaši Kurta i uzjaši Murta.

                        Što se Dude tiče, ovo nije pitanje da li si naš ili njihov, ovde je pitanje da li li si na strani dobra ili zla.

                        Ne pljujem ga onako kako bi trebalo samo iz poštovanja za sve što je uradio u košarci, kao i zbog njegovih godina.

                        Osramotio se čovek.
                        I za mene su jer 20g posle sve je isto...treba neko da nas pogura, o Dudi sve najgore i lepo je mmajstor napisao. Stvar je samo cebe, neko se proda za crvenu, neko za pisao a neko za golubarnik..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne treba nama ni Kurta ni Murta. Nama treba sistem. Sistem u kojem ce biti 99% gradjana koji nece imati semu kako da preko veze urade nesto. Veza da bude rezervisana samo za krupni, najkrupniji kapital kao i bilo gde u svetu.
                          Sistem gde ce biti apsolutno svejedno da li je premijer Kurta ili Murta. Kao npr u USA: apsolutno je isto da li im je predsednik moron Tramp ili debil Bus
                          Plasim se da bi taj sistem mogli da dobijemo samo kao kolonija
                          Last edited by Ivan9; 21-01-21, 11:36.

                          Comment


                          • Traze ljudi sistem koji se dive NC koji je zaposlio celu porodicu, uvuko se svakoj vlasti i ceo sistem uprave je bezvredan bez njega.

                            Sistem je nepoznata rec za gradjane Srbije. Da je drugacije, bilo bi drugacije, prosto..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Hmmm a sta ako je Vucic recimo spoznao svoju grešku izvinio se Dudi, pomogao da se Radnicki ne ugasi a Duda oprostio uradjeno do sad al i dalje ne misle isto? Moze li tako? Ili kod Vas iskljucivo ako ti je Vucic ucinio dobro onda si govno i protiv nas?
                              U Srbiji je takva kampanja da se trazi bezgresan pametan bez iskustva al mudar da nije uprljan al da hoce da se prlja i da dodje na poziciju a da nikome ne duguje... Ljudi, pa vladace Vučić jos 100 godina.

                              Comment


                              • Ljudi daju sebi za pravo da ocjenjuju Dudu Ivkovica kao covjeka , ovdje na forumu. Ludilo.

                                Comment

                                Working...
                                X