Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemooooooooo koji blizanac sa Topcidera je zavukao ruku dublje u dzep naroda, glasajte ako mislite da je to CZV/FMP posaljite SMS na .......

    Comment


    • sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Idemooooooooo koji blizanac sa Topcidera je zavukao ruku dublje u dzep naroda, glasajte ako mislite da je to CZV/FMP posaljite SMS na .......
        jbg, nekima je smisao postojanja (bar ovde na forumu) to prepucavanje i provociranje nas 2,3 navijaca Partizana

        ne umeju da funkcionisu drugacije
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Salu na stranu zamisli pozivas ne izjavu Vucica... onog Vucica ciji premijer ne zna da sastavi recenicu bez zamuckivanja, ciji ministar inostranih poslova ne zna nijedan strani jezik, ciji je ministar finansija plagijator, mozda je bas taj ministar i vodio evidenciju koliko se kome dalo.

          Onog Vucica koji ciji su fantomi vezali u ubili coveka u Hercegovackoj.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Salu na stranu zamisli pozivas ne izjavu Vucica... onog Vucica ciji premijer ne zna da sastavi recenicu bez zamuckivanja, ciji ministar inostranih poslova ne zna nijedan strani jezik, ciji je ministar finansija plagijator, mozda je bas taj ministar i vodio evidenciju koliko se kome dalo.

            Onog Vucica koji ciji su fantomi vezali u ubili coveka u Hercegovackoj.
            ja sam se zacudio da postoje ljudi koji znaju da koriste internet, a veruju Vucicu i pozivaju se na njegove izjave

            al' ajde ostaje nada da je to iz neke koristi, bilo kakve, mada tesko kada citas telegraf.rs
            sloboda ili ništa

            Comment


            • zamisli udjes na pretrazivac i kucas t e l e g r a f . r s
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Sto se bre uzbudjujes i nerviras? Od cega se branis?

                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                Comment


                • ne branim se, zalim te pomalo

                  zadrzi minimum dostojanstva i ne citaj telegraf.rs
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Philipp Degen View Post
                    ne branim se, zalim te pomalo

                    zadrzi minimum dostojanstva i ne citaj telegraf.rs
                    A evo mene boli ona stvar dal me ti zalis ili ne.

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • posteno, ja sam nebitan ovde

                      ali zaista bi trebalo da se zapitas nevezano za mene
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Tog svemoćnog Trinkijerija sa dugogodišnjim iskustvom i evroligom očetkao početnik Tomić laganeze bez prvog plejmejkera

                        Ne kažem da je loš trener,daleko od toga ali ne bi mi bili cigani kad nam tudja trava ne bi uvek bila zelenija

                        Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • S obzirom da solidan deo budzeta ide na satro otplatu dugova i u tudje dzepove jer su u klubu njegovi ljudi a ne u roster, ne mogu odmah na keca da kazem da je izjava za basket neistinita.

                          Comment


                          • Originally posted by Philipp Degen View Post
                            zamisli udjes na pretrazivac i kucas t e l e g r a f . r s
                            Ti si kao siguran da kuca? Sta ako je to homepage?

                            Comment


                            • Psihopata je rekao istinu ali ta istina ima dve strane. Npr Lucky bet nije bio drzavni sponzor a da je bilo drzave neko bi morao biti uhapsen. Sa druge strane prihvatili ste psiha u paketu sa ostojom i Trinkijerijem.

                              Preveslali su vas lagano, doduse sve su, ali sa tribina dosta toga krece. Prosla sezona vam je bila poslednja sansa, sl cekajte za 4g
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Vatrogasac View Post
                                Tog svemoćnog Trinkijerija sa dugogodišnjim iskustvom i evroligom očetkao početnik Tomić laganeze bez prvog plejmejkera
                                Pa to nije prelazak igrice na hard vec je morao na ultra hard sa sve Filipom na terenu = laganica 40 razlike u odlucujucoj utakmici!

                                Comment

                                Working...
                                X