Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi samo zamolio ove koji nazivaju napredne kriminalce generalima da jos jednom pogledaju sta je sve radjeno:

    Bas se fino drustvo ovde okupilo na proslavi JSD Partizan. Bas bas fino.

    Comment


    • Sve gospoda,po običaju.. .
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Uh, komšije, baš boli ova EL.
        Ovoliko poraza u EL Dule nije imao u 3 sezone.

        25 poraza je negativni rekord, još malo pa ga obarate...

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Uh, komšije, baš boli ova EL.
          Ovoliko poraza u EL Dule nije imao u 3 sezone.

          25 poraza je negativni rekord, još malo pa ga obarate...
          Naravno JER je toliko utakmica igrao u više od tri sezone.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Šta kažu knjige koliko je mafijaškom saradniku trebalo sezona da skupi 11-15 poraza u Aba?

            Comment


            • Manje nego što je Čovketu trebalo da opelješi srpsko življe na KiM-u i dođe do početnog kapitala. Mislim da uviđa i pudlica da pare baca u ambis pošto vas guzi ko stigne. A morala se dobrano državna kasa obiti ne bi li se stvorio respektabilan tim za napad na vrh Evrolige.
              Pitanje samo s koje strane tu tabelu posmatrati.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Ja bi samo zamolio ove koji nazivaju napredne kriminalce generalima da jos jednom pogledaju sta je sve radjeno:

                Bas se fino drustvo ovde okupilo na proslavi JSD Partizan. Bas bas fino.
                Opet mešaš babe i žabe. Kimi je ovde u celoj priči mala maca za razne Nevolje i ostalu bagru koja je na nagovor jednog čoveka prešla sa vaše stočne pijace u našu.
                Hoćeš mi reći kako u vaše dvorište ne svraćaju protuve kao što su Marko Komandant, Lurč, Peđa i ostali koji se tiskaju milionima zarađenih neregularno od muljačine zvane "Ultra Kop". Opet diram u osinjak i pominjem vašu tabu temu za koje nemate odgovore niti argumente.
                Umesto što kopaš po našim s*anima, imamo ih na pretek, ko svaki, zaviri malo u tvoju avliju pa tek onda skoči i reci HOP.
                I kako ti nije mrsko stalno babrati i baviti se Duletom.



                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                Last edited by Karamazov; 06-03-21, 09:52. Reason: Rečnik

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Opet mešaš babe i žabe. Kimi je ovde u celoj priči mala maca za razne Nevolje i ostalu bagru koja je na nagovor jednog čoveka prešla sa vaše stočne pijace u našu.
                  Hoćeš mi reći kako u vaše dvorište ne svraćaju protuve kao što su Marko Komandant, Lurč, Peđa i ostali koji se tiskaju milionima zarađenih neregularno od muljačine zvane "Ultra Kop". Opet diram u osinjak i pominjem vašu tabu temu za koje nemate odgovore niti argumente.
                  Umesto što kopaš po našim s*anima, imamo ih na pretek, ko svaki, zaviri malo u tvoju avliju pa tek onda skoči i reci HOP.
                  I kako ti nije mrsko stalno babrati i baviti se Duletom.



                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Slobodno, i mene zanima delatnost ultrakopa.
                  Sa druge strane kontradiktorna (da li si ti ili neki drugi forumaš navijač Partizana) je priča o Nevolji, taj neko je rekao da je došao sa Radove tribine (i opet povezao sa Zvezdom). Moguće, moje je znanje skromno o poreklu tribine. Ipak, ono što mene buni jeste da svakodnevno se krećem po Banjici i Vojvode Stepe (ulica) i viđam grafite UF i ni na jednom grafitu nema pogrdnog stava prema FKP, KKP, etc isključivo prema SDCZ. To mi je nekako u neskladu sa tvojom pričom o Nevolji kao zvezdašu.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Uh, komšije, baš boli ova EL.
                    Ovoliko poraza u EL Dule nije imao u 3 sezone.

                    25 poraza je negativni rekord, još malo pa ga obarate...
                    Ovoliko utakmica u Evroligaškim takmičenjima kk Partizančić nije odigrao od osnivanja.
                    A o negativnim rekordima ne bih sada jer onda opet dva dana moraš da plačeš.

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      Slobodno, i mene zanima delatnost ultrakopa.
                      Sa druge strane kontradiktorna (da li si ti ili neki drugi forumaš navijač Partizana) je priča o Nevolji, taj neko je rekao da je došao sa Radove tribine (i opet povezao sa Zvezdom). Moguće, moje je znanje skromno o poreklu tribine. Ipak, ono što mene buni jeste da svakodnevno se krećem po Banjici i Vojvode Stepe (ulica) i viđam grafite UF i ni na jednom grafitu nema pogrdnog stava prema FKP, KKP, etc isključivo prema SDCZ. To mi je nekako u neskladu sa tvojom pričom o Nevolji kao zvezdašu.
                      Moja greška.
                      Priznajem.
                      Nevolja dokazi sa UF tribine. Sale i ostala ekipa su bili deo vaše tribine.
                      Hvala što si ukazao na grešku.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Пера Ложач View Post
                        Ovoliko utakmica u Evroligaškim takmičenjima kk Partizančić nije odigrao od osnivanja.
                        A o negativnim rekordima ne bih sada jer onda opet dva dana moraš da plačeš.
                        Pero, pa ti si juče prekjuče kad već, proslavio 10. jubilarni rođendančić.
                        Nekako ne pije vodu koliko je KKP odigrao od osnivanja a koliko neki mladi klub koji je tek u povoju.
                        Jer konstantno zaboravljaš, namerno ili ne, nešto krucijalno bitno...
                        Fali vama još bubuljica i mitisera da izraste do punoletstva.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 06-03-21, 10:47.

                        Comment


                        • Još jedna greška... svi oni dolaze iz DB-a

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Pero, pa ti si juče prekjuče kad već, proslavio 10. jubilarni rođendančić.
                            Nekako ne pije vodu koliko je KKP odigrao od osnivanja a koliko neki mladi klub koji je tek u povoju.
                            Jer konstantno zaboravljaš, namerno ili ne, nešto krucijalno bitno...
                            Fali vama još bubuljica i mitisera da izraste do punoletstva.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Još jedna greška. Često ih praviš.
                            Ja sam skoro proslavio 60-ti rođendančić.
                            A vaš klub od tada ima nekoliko puta po 10-15 godina.
                            Svaki put ću vam staviti VAŠ grb kojiM ste se dičili, a kasnije pričali da nije vaš.

                            2021-02-28_231559.jpg

                            A nije samo grb, promenili ste i ime, jadnici.
                            A sad ti mladiću od 7 godina stavi grb Crvene Zvezde koji je promenjen.
                            Vama fali malo kohonesa od kako je bolesnik otišao, pa vam ta mudašca nadoknađuju lopovi, kriminalci i UBICE.
                            Pa te pozdravljam do sledećeg puta, kad budeš lagao opet.
                            Last edited by Пера Ложач; 06-03-21, 11:07.

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Još jedna greška. Često ih praviš.
                              Ja sam skoro proslavio 60-ti rođendančić.
                              A vaš klub od tada ima nekoliko puta po 10-15 godina.
                              Svaki put ću vam staviti VAŠ grb kojiM ste se dičili, a kasnije pričali da nije vaš.

                              [ATTACH=CONFIG]17314[/ATTACH]

                              A nije samo grb, promenili ste i ime, jadnici.
                              A sad ti mladiću od 7 godina stavi grb Crvene Zvezde koji je promenjen.
                              Vama fali malo kohonesa od kako je bolesnik otišao, pa vam ta mudašca nadoknađuju lopovi, kriminalci i UBICE.
                              Pa te pozdravljam do sledećeg puta, kad budeš lagao opet.
                              Kako? Gde je stara CZ? Pero Pero što se sikiraš? Ne može te se vi gasiti koliko fuzija možete izvršiti. Zato opusti se i uživaj...

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Kako? Gde je stara CZ? Pero Pero što se sikiraš? Ne može te se vi gasiti koliko fuzija možete izvršiti. Zato opusti se i uživaj...

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Ružni nisam ni očekivao pametnijiispis od tebe. Jer ko je naslednik misli velikog kriminalca dukljanina i njegove nevolje, ne očekujem pametovanje.
                                Ali onima koji mogu da razumeju, napisaću C.Zvezda NIKAD NIJE MENJALA GRB.
                                Ni IME, avi koji ste dobro informisani , napišite mi, pošto serete po Čoviću ...
                                Koliko je USTAŠA ugralo u partizaИ-u - inače su bili ljubitelji Srba.
                                Za razliku od doktora, koji je na vas bacio čini.
                                A fuzija, ako umeš da objasniš tati i mami, je lep uspeh kod tebe,
                                još da napišeš kako je to fuzionisana lopta preletela Drinu pa se sa punim džakovima para vratila ?
                                Jedno ime jedan tim, nekoliko GRBOVA, nevoljniče, ti si našao ovde da pišeš neistine.
                                Ja tebi ne mogu reći da uživaš, jer si mazohista, a to se ovde kažnjava banom.
                                Samo plači dva dana i proći će, ako ne bude još neki poraz...
                                Last edited by Пера Ложач; 06-03-21, 11:39.

                                Comment

                                Working...
                                X