Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju ce jos da ispadne da je Teleoptik Vucic gradio i predao Partizanu,a koliko je Marakana Zvezdina toliko je JNA Partizanov,oba stadiona gradjena su u vreme SFRJ ,komunisti,mozete da se perete od jugosloventstva koliko hocete,zahvaljujuci toj drzavi i komunistima nastala su oba kluba,izgradjeni stadioni.
    Sto se tice Danilovica i Vujosevica treba da idu u zatvor ako su tukli sudije,pretili oruzjem,mada u kakvoj se atmosferi igrala kosarka mozda je oruzje bilo i neophodno s obzirom da je ubijen nas nenaoruzen igrac ispred hale posle treninga,ko ce za to odgovara,niko,nikad.

    Comment


    • Uh uh brzo je ovo eskarilalo cak i za ovu neobaveznu temu. Mnogo je se teskih pitanja poteglo. Ja bi samo pomenuo onu narodnu: Ko sa djavolom tikve sadi....
      Brzo se zaboravilo ko je bio predsednik KKP krajem 80-tih i pocetkom 90-tih, kako su dovodjeni igraci u KKP, kako je presao Divac iako je imao potpisan ugovor sa KKCZ, kako su placani ti igraci(iz kojih fondova - sadasnji Saric je mala maca)
      Posle nekog vremena ostane samo romansirana verzija najveceg uspeha srpske kosarke a sta je sve prethodilo tom uspehu je pokriveno zaboravom.

      RPZ, kako ti objasnjavas ove "pogresne" uplate od po 100.000€ na racun g.Vujosevica mafijaskog saradnika?(rekao bi mafijaske pudlice ali je taj nadimak vec zauzet)

      Molio bi da se sa razumevanjem odgleda onaj video sa proslave godisnjice, jer postoje mnoga ozbiljnija krivicna dela od puke stete budzetu KKP preprodajom sezonskih karti. Ko je pratio dobro mogao je cuti i izdavanje opravdanja od strane KKP mnogobrojnim kriminalcima da su potrebni KKP, a izdavanje tih opravdanja je izbegavanje sudjenja do zastarevanja ozbiljnih krivicnih dela poput ubistava, trgovanja drogom, ucena i otmica.
      G.Vujosevic je izdavao potvrde sa svojim potpisom osvedocenim mafijasima(od ranije poznatih policiji) kako bi mogli da zeznu pravosudje i da im sudjenje po ozbiljnim zlocinima zastari zbog nepojavljivanja na sudu. Saucesnik u zlocinu. Ovo je mnogo ozbiljnije krivicno delo od pukog uzimanja nekoliko hiljada sezonskih karti preko klupske blagajne za 0€ i njihova preprodaja za stotine hiljada €
      Dan danas ta debela svinja ima svoje pristalice i fanatike kojima uopste nije problem sto je on mafijaski saradnik i sto se bavi kriminalom

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Na kraju ce jos da ispadne da je Teleoptik Vucic gradio i predao Partizanu,a koliko je Marakana Zvezdina toliko je JNA Partizanov,oba stadiona gradjena su u vreme SFRJ ,komunisti,mozete da se perete od jugosloventstva koliko hocete,zahvaljujuci toj drzavi i komunistima nastala su oba kluba,izgradjeni stadioni.
        Sto se tice Danilovica i Vujosevica treba da idu u zatvor ako su tukli sudije,pretili oruzjem,mada u kakvoj se atmosferi igrala kosarka mozda je oruzje bilo i neophodno s obzirom da je ubijen nas nenaoruzen igrac ispred hale posle treninga,ko ce za to odgovara,niko,nikad.
        Koliko mi je žao za Brkića, što je ubijen i što još uvek nema nikakvog saznanja (a krivo mi je prilično) toliko mi je krivo i zbog nečinjenja ništa prema kriminalnoj organizaciji koja je tih godina bila u KKP (upravo Dulo i PSD, ko zna ko još)
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Lee Cooper, naravno ne želi da se meša kad su njegovi kriminalci na tapetu.

          Comment


          • Ma kome nije zao Brkica....nije to uopste poenta. Svima je zao decka

            Comment




            • Andrea Trinkijeri novi trener Partizana

              Neke vizionarske recenice iz predstavljanja novinarima:

              "Je l' vi zaista mislite da sam ja ovde zbog para? Ako znate kakva je košarka, kako duva vetar... sigurno nisam ovde zbog novca."

              "Za mene je ovo sad vrlo zanimljivo. I ne mislite da su me doveli da bih dobio dve utakmice... Ovo je specijalno mesto, specijalna sredina. Partizan je bio brend i ostao je brend i želeo bih da to ostane. Želeo bih da nešto ostavim iza sebe, da dugo traje, rekao je Trinkijeri."

              "Da li u ugovoru postoji neka izlazna klauzula?
              "Imamo jako važnu klauzulu u ugovoru - da mi se kaže gde su dobre pljeskavice u Beogradu i ako toga nema idem kući odmah", našalio se Trinkijeri."

              itd itd
              Attached Files
              Last edited by Ivan9; 01-03-21, 10:44.

              Comment


              • Bez tima i bonusa i kad je pricano 850k evra, Kuper kao demantuje pastorčad

                Comment


                • Ne znam sto se bilo koja strana uzbudjuje i seiri nad drugima, sve ce veliki Manitu da pokrije i jednima i drugima, naravno Cooper ce uvek da demantuje visinu ugovora kod njih, a nase da uvecava, i kada sam davno pisao da se nismo dogovorili sa Trinikijerijem zbog visine njegovog zahteva moj drug odavde mi se smejao. I nama je trazio manje nego sto se dogovorio sa Ostojom, ali je stipsi Covicu i to bilo puno pa se odlucio za pocetnika Tomica. Sa ove tacke mozda i bolje, ali mozda i ne, jer verujem da bi mi sa Trinkijerijim osvojili iste one trofeje koje je uzeo on sa KKP< znaci sve trofeje dostupne na ovom svetu u tom sportu.
                  Sada kada dodje do Batice odmah saznamo koliko je to casovi ljubavi izrazeno u $$$$$$ kod komsija.

                  Comment


                  • "Želeo bi da iza sebe ostavim nešto,da dugo traje" Patnja i dug
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • Ovde se generalno misli poslacemo cika Velju i njemu slicne i tako ce nam iz ljubavi prema klubu oprostiti dugovanja,cim cujes rec oprastam dugovanja,volim klub i slicne postapalice treba da bude jasno o cemu se radi,tako da ta saradnja celnika klubova i ovih narko oruzanih dilera traje sigurno od devedesetih na ovamo ako ne i ranije.
                      Niko nikad nista nece oprostiti bez upotrebe sile,to moze sa ovim domacim trenerima,igracima,ali stranac ima da naplati svaki dinar,kad ode odavde moze Velja da mu pljune pod prozor,kao sad Trinkijeriju i Obradovicu.

                      Comment


                      • Trinki i stab sa 850k uopšte nije bila skupa a to se ove godine sa "jacim" rosterom primjecuje. Skupo je kad bacis pare na Peinerse, Parahuskog, Angolu i koja vec sve imena koja su omastila brke bez ikakvog uticaja na uspjeh.
                        Skup je Tomas od 550k koji nam je poklonio pobjedu u derbiju a zasrao jos ko zna koliko utakmica. Skupo je kad prodajes pricu kako si sirotinja a predsednik demantuje, skupo je nazivati se pastorčad a drzava daje isto kao sto je skupo lagati kako plate nisu 3.5miliona a fin izvjestaj kaze da jesu.
                        Tako se za mnoge stvari ustanove lazi i spinovi ali sam siguran da na tome nece stati. I ne treba, treba kuknjavu podici na visi nivo, sladje je tako.

                        Comment


                        • Neko ce mozda i poverovati da je Tomas iz Sasarija potpisao za toliki novac.
                          Vi bas ne znate da spinujete, kao da vam Vesic i Covic nisu u klubu 20 godina
                          Koliko je onda imao Beron, ili Volden?

                          A da ne pricamo o Lojdu i Noku, koji su dosli iz EL timova kada je cena bila najvisa.

                          Sto se budzeta tice tu se sve vidi ko hoce da gleda, inace Zvezda ove sezone placa trenere vise nego iko ikada na ovim prostorima.
                          To je nepobitna cinjenica.
                          Jbg, tako je kako je.

                          Comment


                          • Lojd je neznatno jači ugovor dobio nego što ga je imao MWill (očekujem zato i više torture i skakanja po ganglijama navijačima KKP), a za MWilla znamo da je imao 950K doloresa. Noko sa druge strane je došao u Zvezdu jer kaže Zvezda je život, sve ostalo su sitnice i kada mu je Čo prvi put da nogu zbog herca tri je dana plakao u BGDH2O. Platio je lečenja, testiranja u amerikama i Čo ga je morao vratiti kada mu je tutnuo ćagu od najpoznatijeg sveCkog neurologa i preporuke od trilaterale.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Što se tiče plaćanja trenera, ima neki klub koji plaća samo jednog 2-3 miliona (plus porez ovde plus porez onde).
                              A jednog plaćaju (taj ih je drao i dok je radio) i deset godina od kada su ga oterali.
                              Plaćaju još nekoliko ali ne smem da kažem, jer će Lee da plače barem dva dana.

                              Comment


                              • Dokazano da su budzeti priblizni, ove sezone Zvezdin nesto veci zbog pravila u EL a prosle Partizanov opet neznatno. Ali je prica kako su oni pastorcad, kako za hljeba nemaju kako je drzava protiv njih a u upravi im SNS a na dresovima skoro da nema crne boje od sponzora. Sve to argumentovano, dokazano, a bice i ovo za 550k sto ste htjeli da ga se rijesite ljetos kad pozove BATicu.
                                Beron je imao 250k zadnje godine cini mi se da smo u pregovorima nudili 500k,otisao je u Zenit mi doveli Loyda za 450k ali dolara. Za Nnoka ne znam iskreno pogotovo sad nakon neodigrane sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X