Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće Zenit da se takmiči u EC, bez brige.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Bas mi je zao sto ce igrati Ligu Sampiona.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Jok, nema veze sa tim. I nema logike da bude veci broj karata bude pusten a cetvrtfinale u odnosu na polufinale. Ili ce da budu isti ili ce da se prosire kapaciteti za polufinale zbog veceg interesovanja.

        Najbolji vas rezultat posle duzeg niza godina. Kada si duzi period osudjen na neuspeh, na prvi zrak sunca svi izlaze napolje.

        Isu stvar uradis sa Partizanom, ima da se trazi karta vise. Uspesi te samo razmaze, neuspesi samo bude glad za pobedom.
        Ta priča je već više puta prežvakana, za Budivelnik je ušlo ljudi kao u japanski metro (uz nagurivanje) a već za sledeću utakmicu je bilo od EC no, no upozorenje pred kaznu pa je Nebojša Dr lepo ograničio na kapacitet dvorane. Tada je još uvek grupa znana i kao Delije bila na nivou 200 i u tom sektoru mislim (koliko se sećam ni stolica nije bilo, možda i grešim) a sezonci A,C i D tribine su dobijali uglove dvorane.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pa poenta je da je i za taj mec podeljeno(i prodato) vise karata nego sto je dozvoljen kapacitet i na taj nacin se ugrozava bezbednost. Mogle su se hvatati krivine zato sto je prvi mec u Areni i nije se uspostavila jaca kontrola. Na kraju pretpostavljam da se to resilo tako sto su manje karata pustili u prodaju.

          Ti fazoni kao nisu nam dozvolili, mos misliti koliko bi ljudi na tu foru uslo protiv Makabija 2010. Mecevi u top16 fazi koji su igrali Partizan i Zvezda do novog formata su repetitivni i gube draz vremenom. Ako neki mecevi imaju jacu tezinu od polufinala Evrokupa to je kada izboris cetvrtfinale u Evroligi.

          Od mene cestitke za rekord poput Uniksa, ta utakmica treba da bude najposecenija. Zbog toga sto se ne desava svaki dan tj godine treba da bude obelezena.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Bas mi je zao sto ce igrati Ligu Sampiona.
            Nema zašto, nisu se nikad ni takmičili u nijednom FIBA takmičenju nakon transformacije. A neće Gazprom to ni dozvoliti.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Gazpromu su oni samo usputna igracka za pranje novca. Uvatio sam se za pogresnu ekupi, Alba je kriticnija. Ovi mucenici nemaju posecenost a ni kulturu navijanja, brzo ce da izblede.

              Ne vidim razlog zasto bi neke timove Djordji cascavao sa jos godinu dana Evrolige ako nije vezan ugovorom, kad vec nije dodeljivao mesta koja nisu prethodno precizno determinisana plasmanom u nacionalnom sampionatu. Evroliga funkcionise drugacije od svih drugih takmicenja, tako da mogu da se dese ''iznenadjenja''.

              Tako da Virtus ulece umesto najslabije karike.

              Comment


              • Jednostavno, zbog kinte i infrastrukture. Alba ima halu od 14.5k gledalaca, gledanost skoro 10k po utakmici i vrlo je verovatno da će uložiti još više novca od ovogodišnjih 11miliona €.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment




                • Da se prisetimo nekih utakmica iz EL
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Da se prisetimo nekih momenata
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Kada je planirana podjela trofeja za ABA i Eurokup?

                      Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

                      Comment


                      • Koliko će samo da se skrsi kosarka u Evropi... Al jebo to, samo da mi i godišnji ne useru pizde iz YUTE. Da malo kurje oči osolim dok čitam pojačanja koja dovodimo.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Koliko će samo da se skrsi kosarka u Evropi... Al jebo to, samo da mi i godišnji ne useru pizde iz YUTE. Da malo kurje oči osolim dok čitam pojačanja koja dovodimo.
                          Ja uplatio neposredno pre uvođenja vanrednog stanja Grčku i sada samo čekam kraj Avgusta.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nije zgoreg....
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Koliko će samo da se skrsi kosarka u Evropi... Al jebo to, samo da mi i godišnji ne useru pizde iz YUTE. Da malo kurje oči osolim dok čitam pojačanja koja dovodimo.
                              Originally posted by Ganac View Post
                              Ja uplatio neposredno pre uvođenja vanrednog stanja Grčku i sada samo čekam kraj Avgusta.

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post

                                Oplakah... Na žalost ne zavisim od njega već moram da zaradim kesh a po svoj prilici propade mi jul osim ako Stratosova braća ne učine čudo i uguse ova govna do tad. Ganac iskusno avgust rezervisao kad su najveće gužve.
                                Što se pojačanja tiče ne ginu mi imena poput ReBron, Tejic, Lazarević ako i to...
                                Biće ovo vruće ljeto samo da nam se mali hrabri izvuče što mu premijerka dade opravdani u Ćirilici.

                                Comment

                                Working...
                                X