Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pratim ni ja.
    Šta ćemo sad [emoji52]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ja ovo smatram normalnom konverzacijom. Dok nema vređanja i psovanja sve je OK u najboljem redu. Ne vidim gde su problemi. Svako brani svoj klub/stranu što je normalno.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Normalna konverzacija da covek pljuje po KK CZ i njegovim igracima ,ismeva i da mu ti na to skrenes paznju ...nakon toga ti napise Smiri se ...jer hoce da pokaze moc i velicinu i oholost jer mu se moze ...to je jadno ..

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Ne pratim ni ja.
        Šta ćemo sad [emoji52]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        u tom slucaju uzivaj u fantazijama ...

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Normalna konverzacija da covek pljuje po KK CZ i njegovim igracima ,ismeva i da mu ti na to skrenes paznju ...nakon toga ti napise Smiri se ...jer hoce da pokaze moc i velicinu i oholost jer mu se moze ...to je jadno ..
          Dok je sasvim prihvatljivo pljuvati po KK Partizan i njegovim uspesima i pripisivati ih kriminalnim radnjama?
          Mnogo jos treba da prodje dok mozes da kazes "isti smo"

          Jer nismo.
          Last edited by kronostime; 01-05-18, 19:53.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            u tom slucaju uzivaj u fantazijama ...
            [emoji122][emoji122][emoji122]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Dok je sasvim prihvatljivo pljuvati po KK Partizan i njegovim uspesima i pripisivati ih kriminalnim radnjama?
              Mnogo jos treba da prodje dok mozes da kazes "isti smo"

              Jer nismo.
              O ne nismo isti ..konacno nesto istinit i od tebe ...za premlacivanje sudija je Danilovic osudjen ..kazi mi da li je to istina ili ne !

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                O ne nismo isti ..konacno nesto istinit i od tebe ...za premlacivanje sudija je Danilovic osudjen ..kazi mi da li je to istina ili ne !
                To vam nije opravdanje za to sto ste imali uprave sposobne samo za ispumpavanje para iz kluba i srozavanje istog na nivo KK Brodarca da ga kupi mag iz Zeleznika saku pirinca. Dokle god za svoje neuspehe krivite druge - nikad necete biti veliki klub, samo osrednji.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • KAzi mi da li je vas ideolog trener vukao ,cupao sudije ,gurao ,psovao mrtvu majku , da li ste davali odlucujuce poene iza aut linije ...to me zanima ..mozda ja lazem ,ne govorim istinu ..

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    To vam nije opravdanje za to sto ste imali uprave sposobne samo za ispumpavanje para iz kluba i srozavanje istog na nivo KK Brodarca da ga kupi mag iz Zeleznika saku pirinca. Dokle god za svoje neuspehe krivite druge - nikad necete biti veliki klub, samo osrednji.
                    pitanje je bilo ...da li je vas bivsi predsednik kluba osudjen pravosnazno za tucu sudija u svlacionici tokom finalne serije sa Hemofarmom ...

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      KAzi mi da li je vas ideolog trener vukao ,cupao sudije ,gurao ,psovao mrtvu majku , da li ste davali odlucujuce poene iza aut linije ...to me zanima ..mozda ja lazem ,ne govorim istinu ..
                      Da i eto ostase sudije zaplasene i danas pa sviraju protiv vas i u EL i u ABA?
                      Koja paranoja, jbt.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Taj trener vas je tukao po 60 razlike i ti daješ za pravo da spočitavaš nešto.
                        Hoćemo reći da je Ćoki sve pošteno radio. Zasukao rukave i preko noći dovukao Zvezdu na nekakve visine. Bez pretnji i ucena. Čovek se za sve pitao.
                        Vaša nesreća što ste naišli na jednog istog, Bokana, koji je i sam priznao da je učio od vašeg gurua da se služi prljavštinama.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Da i eto ostase sudije zaplasene i danas pa sviraju protiv vas i u EL i u ABA?
                          Koja paranoja, jbt.
                          koliko si ti zadojen mrznjom to je zabrinjavajuce decko .... danas niko ne svira protiv nas mi smo ove godine prosli kako smo i zasluzili ..

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Taj trener vas je tukao po 60 razlike i ti daješ za pravo da spočitavaš nešto.
                            Hoćemo reći da je Ćoki sve pošteno radio. Zasukao rukave i preko noći dovukao Zvezdu na nekakve visine. Bez pretnji i ucena. Čovek se za sve pitao.
                            Vaša nesreća što ste naišli na jednog istog, Bokana, koji je i sam priznao da je učio od vašeg gurua da se služi prljavštinama.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Sanjas li ti Covica ... Covic nikada nije sve radio posteno i to svi znaju ali smo mi vas na terenu tukli posteno i to bez pretnji sudijama i ulazenja u svlacionice ...ne otimajuci vam igrace i ponasajuci se gospodski *trener i igraci *,,,,u EL prezentovali na najbolji nacin kosarku u Srbiji

                            Comment


                            • A mi smo osramotili Srbiju kada smo bili članovi najelitnijeg takmičenja?
                              Nikad nisam napisao da nas niste pošteno dobijali. I trenutno imate kvalitetniji tim od našeg. Samo što vi vaše probleme i neuspehe posmatrate kroz prizmu Partizana i hoćete da prebacite lopticu u naše ćoše kako smo odjednom postali državni bankomat.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                koliko si ti zadojen mrznjom to je zabrinjavajuce decko .... danas niko ne svira protiv nas mi smo ove godine prosli kako smo i zasluzili ..
                                Nije imao potrebe ni onomad, pa se kukalo unapred na Pukla, Javora, Pereza Pereza, ......
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X