Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    nije ni cudo sto likujete kad vam je mali coki ovih godina ozbiljno drmao kavez ....
    Iz perspektive danasnjeg obracanja Neobojse postavlja se vrlo logicno pitanje - ko je u kavezu?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Podrska za Lakija koji zeli zdravi klub, a ne privatnu prciju jednog covjeka koji svoje komplekse siri putem svojih placenika koji dalje raspiruju mrznju medju ljudima. Nadam se da ce vecinski zdravorazumni ljudi stati da podrze momka, i da ce biti nadglasani Covicevi botovi.
      Coki, uvatis nas SVE crveno/crno/plavo bijele za penis, jer ovo nije rat ovo je sport!

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        nije ni cudo sto likujete kad vam je mali coki ovih godina ozbiljno drmao kavez ....
        Drmao ne drmao može se slobodno reći da je naša sreća u tome što je mali Čoki vaš prvi plej. A naša nesreća je što veliki Čoki nema još jednog sina..

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Drmao ne drmao može se slobodno reći da je naša sreća u tome što je mali Čoki vaš prvi plej. A naša nesreća je što veliki Čoki nema još jednog sina..
          Patite.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Pa kako ne.. Baš bi nam dobro došla ta sportska genetika medj' vaše redove. Od kad su vam veliki Čoki(figurativno) i mali Čoki(bukvalno) postali trener i prvi plej nama ide sve bolje i bolje.. Još kad bi tu bio još jedan Čoki-(nazovimo ga srednji) bilo bi super..

            Ali dobro, daj šta daš..

            Comment


            • Ko je koga j*bao pokazaće vreme. Svako je imao svojih "5 minuta" sad kako je ko iskoristio to je već jako upitno. Partizan nije iskoristio očigledan marketinški i verovatno veliki finansijski zamajac posle Pariza i Final-foura pa umesto još više da odskoči, uguši u sportskom smislu konkurenciju, mi dozvolimo da nas jbn trojka sa pola crno-belog dželata Nolana Smita ne samo udalji od velikih očekivanja i košarkaških uspeha već dan danas vidamo i krpimo rupe koje su očigledno nastale našim nesvesnim radom i upravljanju klubom u tom periodu.
              Zvezda je ušla u zonu kada je moralo pući na relaciji Zvezdaška objektivna javnost sa jedne te alfa i omega kluba Nebojša Čović sa druge strane. Od prvoga dana Ćoki je prisvojio i klub usmerio u privatnu tvorevinu pa mi nije jasno otkud sad količina čuđenja i isčuđavanja zbog izgovorenog na KZN prilikom predstavljanja novog stratega.
              Jedina razlika tada i sada je što se prethodnih sezona plivalo u rezultatima, nizali se uspesi i trofeji pa niko nije pokretao temu već se slepilo kod očiju dobrano uvuklo u sve bore istinskih poklonika crveno-belih boja.
              Nismo isto navijački obojeni, al, i kod vas ko kod nas samo uspesi potiskuju sve što nije dobro i što se radi na štetu kluba zbog kojeg omiljeni tim dugoročno može trpeti ozbiljne posledice.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Spoiler


                Ko za cirkus.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Iz perspektive danasnjeg obracanja Neobojse postavlja se vrlo logicno pitanje - ko je u kavezu?
                  on jeste za kavez svakako ali vama je kavez drmao Filip ....
                  a sto se tice Cokija nadam se da ce kada se steknu uslovi biti u pravom kavezu ....sa cimerima Terzom magijom , Curkovicem,Vazurom ,Vucelom i ostalim sportskim strucnjacima!

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Podrska za Lakija koji zeli zdravi klub, a ne privatnu prciju jednog covjeka koji svoje komplekse siri putem svojih placenika koji dalje raspiruju mrznju medju ljudima. Nadam se da ce vecinski zdravorazumni ljudi stati da podrze momka, i da ce biti nadglasani Covicevi botovi.
                    Coki, uvatis nas SVE crveno/crno/plavo bijele za penis, jer ovo nije rat ovo je sport!

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    I ja velim....

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Podrska za Lakija koji zeli zdravi klub, a ne privatnu prciju jednog covjeka koji svoje komplekse siri putem svojih placenika koji dalje raspiruju mrznju medju ljudima. Nadam se da ce vecinski zdravorazumni ljudi stati da podrze momka, i da ce biti nadglasani Covicevi botovi.
                      Coki, uvatis nas SVE crveno/crno/plavo bijele za penis, jer ovo nije rat ovo je sport!

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Pa nije na tebi kao moderatoru mesto da ti odredjuješ koja je strana zdravorazumska a koja nije, pogotovo ne kao navijaču neprijateljskog kluba.

                      Čim vidim da vi pozivate na neku solidarnost i šatro ste protiv zla u košarci, ja sam automatski za Čovića. Imate vi dosta botova i kriminalaca pa terajte pravdu u Budućnosti, pustite vi Zvezdu.

                      Ne uhvati mene za penis, nemoj govoriti u ime svih nas. Mene može samo Bokan za penis da uhvati, vodeći se tvojim aktima i recipročno odgovarajući.

                      Ovo nije stvar ABA lige nego unutar kluba, tako da ne vidim potrebu da se bore navijači Budućnosti za neku pravdu kad imaju kući svoje probleme pa mogu da se bore u svom klubu.

                      Kad Stojanče napiše kao navijač Zvezde, da, ostali ne vidim potrebu da napušavaju našeg predsednika, mogu eventualno mišljenje da iznesu.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Drmao ne drmao može se slobodno reći da je naša sreća u tome što je mali Čoki vaš prvi plej. A naša nesreća je što veliki Čoki nema još jednog sina..
                        #layupfromthemidget

                        Comment


                        • Pa dobro i vama je Suma zavuko loptu pauku kroz uši u derbiju, doduše prešla mu je preko noge. Dešava se.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Pa dobro i vama je Suma zavuko loptu pauku kroz uši u derbiju, doduše prešla mu je preko noge. Dešava se.
                            veliki igrač Suma

                            Comment


                            • Filip Must Play
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Filip Must Play
                                Nisi do sada zao za to tumačenje FMP-a?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X