Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da nam predsednik bude živ i zdrav. Kad sam čuo da je hospitalizivan prvo što sam osetio je bila blaga tuga a onda sam sebi uputio pitanje. A šta sad? Kako ćemo dalje?

    Comment


    • Jači je predsednik od svih nedaća.
      Vraća se u ponedeljak jači no ikada.
      Jeba*e majku svima.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Tako je..

        A žuto-ridji Djilasovci nek' se srame što su se ponadali..

        Comment


        • Zajedno sa smešnim patuljkom Ivanom Ivanovićem.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Mislim da se to odnosi na obruč. Ne verujem da stvarno misli da je Gist Grobar u dubini duše. Ustvari ne želim u to da verujem. Podrška za brata Gista.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Mislim da se to odnosi na obruč. Ne verujem da stvarno misli da je Gist Grobar u dubini duše. Ustvari ne želim u to da verujem. Podrška za brata Gista.
              Ma bre, lik je isfrustriran viknuo "pičko grobarska" i to je jedina istina a učinio je jer kod nas je sve crveno belo ili crno belo, nema sredine.
              Naravno da ne misli da je Gist Grobar, niti iko normalan to misli (od navijača KKCZv) ali u podsvesti stoji taj podatak "zlu ne trebalo".
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ma zajebavam se Ganac.. Nikad ne treba verovati bivšem Grobaru, volimo mi da zajebemo.. Jedino je Gurović izrod..

                Comment


                • Bice Gist ok kad bude najvise trebalo,iluzije o top 8 su raspršene tako da samo bez pritiska u El. . .iovako će Balkan gledati El samo na Tv!

                  Comment


                  • Evo malo otrežnjenja [emoji41]

                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Gist nosi Zvezdu u srcu od malena a to nisu čarape nego tetovaža.. Da,da..

                      Comment


                      • Svaka tetovaža može da se prepravi, recimo u stovarište nuklearnog otpada u Vinči, neka i da se izbriše.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Tako je Deki.. Rado bih nastavio ali nam pobrisaše sve poruke kao da smo grbavi..

                          Samo da pozdravim još mog brata Lošmija i odjavljujem se iz Severne Koreje tj.. košarke..

                          Comment


                          • Posto je zakljucana tema, ovde cu:

                            Dogovoreno: Kokoškov preuzima Srbiju!

                            Sjajna vest
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Valjda moze ovde.

                              [emoji23][emoji23]

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Obradovic je izgubio kompas ...totalno van pameti sta radi ...neka se povuce dok je vreme ....

                                Comment

                                Working...
                                X