Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Problem je samo u tome što vi ne ćutite, vi ste priznali da su podaci sa ciframa tačni, tj. izašli ste u javnost pre vođe da ga preduhitrite.

    Ja sam ovim tablicama izrazito ljut na vođu, ne sme vođa da hrani rivala, kako Bokiša u svoje doba, nula dinara bato pa se vi finansirajte prodajom koševa na Kalemegdanu, zalaganjem grba....mekano je to.
    Dobijate vi dosta vise, nemoj da se brines mnogo. Papiri su da se mazu oci javnosti, nismo preko noci postali posteni. Nije ni to problem, okrenulo se vreme, samo nemoj da nas pravite budalama.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nije potrebno niko da vas pravi budalama. [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Dobijate vi dosta vise, nemoj da se brines mnogo. Papiri su da se mazu oci javnosti, nismo preko noci postali posteni. Nije ni to problem, okrenulo se vreme, samo nemoj da nas pravite budalama.
        Možda mi imamo više, možda nas mažu, ali ne smete vi da imate onoliko, samo nula dinara kao kod Bokiše, to jedino prihvatam.

        Comment


        • Znaci kad ste u fudbali bili 6 puta uzasopno prvaci i 13 u kosarci dobijali ste vise mark zero?. Dobro da ste priznali, decenija i po jbt.

          Comment


          • Ali kako koriste iste tegeltijeve mantre i recenice, jedan poraz u 10 meceva, i opet su pastorcad, jel imala Zvezda ovakav tim ikad u vreme kad smo bili peti u Kls u?.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Ali kako koriste iste tegeltijeve mantre i recenice, jedan poraz u 10 meceva, i opet su pastorcad, jel imala Zvezda ovakav tim ikad u vreme kad smo bili peti u Kls u?.
              Imali smo dobar tim (jako kvalitetan i mlad) u vreme predsednikovanja Vučićevića koji je svoje pare uložio u klupski budžet ali nije dovoljno ispraćen od ostalih članova UO.
              ALI tada je crno bela sipa bila u svim porama od sudija do kadija.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Kad smo kod EC evo ga Obradović gubi od Ulma, kad bi ga otpustili večeras da vašarimo.
                Obradovic je uvek prvi izbor sto se mene tice ...

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Imali smo dobar tim (jako kvalitetan i mlad) u vreme predsednikovanja Vučićevića koji je svoje pare uložio u klupski budžet ali nije dovoljno ispraćen od ostalih članova UO.
                  ALI tada je crno bela sipa bila u svim porama od sudija do kadija.
                  Crno bela kuga je tada obuhvatala kompletan kosarkaski savez sa sudijskom organizacijom itd....monopol nad svim i svacim uz neogranicene kolicine pare iz drzavnih jasli ....

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Obradovic je uvek prvi izbor sto se mene tice ...
                    Ma đavola otresli Nemce kao slinu, 100 razlike.

                    Comment


                    • tako je to kad čovek zna svoj posao!

                      Comment


                      • Losmi, je l' si ti bio ovaj sto je vredjao Covica mladjeg?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nisam, drugi clan ovog foruma. Che moderne Srbije i moj prijatelj i van foruma. To kazem sa velikom dozom ponosa.

                          Ne bih otisao u Pionir sve da mi plate. Ja cu preko, u mom stilu. Srbija i Zvezda su trenutno okupirani od glupih ljudi.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pričaš priče, da ti plate Mrkela i fiksni išao bi ko bela vojvođanska lala.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne bih otisao u Pionir sve da mi plate. Ja cu preko, u mom stilu.
                              Nema goreg resenja nego sa srpskom platom placati kartu za Audi Dom.

                              A mora neko i njih da gleda, kada domaci obicni ljudi u Minkenu i ne znaju da postoji kosarkaski klub.

                              Comment


                              • Mrkela i fiksni su se poneli necasno, kao i Kronos. Moje opklade i gubitke uvek placam i to odmah, cak i kad su ogromni. Nije danas lako biti posten.

                                Plata nije srpska, volim da putujem i tu ubacim neki kosarkaski mec. Srecom imam dosta prijatelja sirom Evrope, pa uvek postoji mogucnost da odem kod nekog prijatelja. Sinoc meje zvao jedan prijatelj iz Badalone, kaze da obavezno dodjem na revans mec protiv Barcelone i da budem njegov gost.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X