Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blic? Zadržimo barem neki nivo ozbiljnosti.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nije bitan Blic nego svedocenje u Hagu bivseg ambasadora Britanije u Srbiji za vreme Slobice koje je objavio u svojoj knjizi....

      Za neke mozda sokantno, za mene ocekivano.

      Comment


      • To se u svetu zove attention whore. Diže se prašina, ispaljuješ šta god hoćeš jer si bivši sad i možeš da kažeš šta hoćeš bez ikakvih negativnih posledica. Jedina posledica je niz plaćenih intervjua i tribina i povećan tiraž knjige. Attention whore.
        Last edited by dekkard; 15-10-19, 17:41.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Za Ruse, uglavnom, i za sebe. Država iznad države.
          Naša služba i vlast je u orbiti Amera još od 45-te. Kakvi Rusi, kakve gluposti? Rusi se ovde pitaju isto koliko i ti.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Naša služba i vlast je u orbiti Amera još od 45-te. Kakvi Rusi, kakve gluposti? Rusi se ovde pitaju isto koliko i ti.
            Meni su gluposti da Ameri imaju veći ili isti uticaj kao što imaju Rusi. ("nas i Rusa 200 miliona" kinda shit). Baš ono epska glupost.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Naša služba i vlast je u orbiti Amera još od 45-te. Kakvi Rusi, kakve gluposti? Rusi se ovde pitaju isto koliko i ti.
              Nista gluplje nisam cuo do sada. Imaju obe drzave jak uticaj. Po meni daleko vise Rusija,najvisezbog naroda. Da su nama Ameri neki mentorii da imaju toliki uticaj, mi bi davno bili u EU..Gde je prasina, tu je Ruski uticaj velik ili veci!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Uticaj Rusije se završava tamo gde dopire i njihova logistika a to je Belorusija.
                Prestanite da se blamirate i pravite blesavi.

                Amerika je na granici Rusije a mi debelo unutar te orbite.
                Kakvi Rusi, kakve gluposti.

                E čuj mi bi bili u EU da se Amerika pita.. ahahaha.. ha ha..

                Pa baš zato i nismo u EU, zato što se pitaju. Nema više potrebe.

                Digitron nacija je odlučila da to budu Bugarska i Rumunija. Mi smo sad nebiti. Samo još potpis naš im treba da se legalizuje otimačina.
                Last edited by Chiwwi; 15-10-19, 17:48.

                Comment


                • Naša govna su uvek bila proruski orijentisana. Nema Srbija svemirski program pa ne orbitiramo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Naša govna bi htela da smrde po Ruskim kanalizacijama to je tačno, ali vodoinstalater je Amerika pa ne mogu.

                    Comment


                    • Ma koji tiraz ce da mu skoci sto je tamo neki za njih anonimni Jovica Stanisic radio za CIA?
                      Pa nemaju rusi uticaj na Hag nego zna se ko, pa da tek tako prodje sa svim oslobadjajucim presudama za Bosnu i Hrvatsku.

                      A govna su govna...tu emocije i nacionalnosti ne igraju nego interes i moc. Da nije Jovica govno nasli bi oni nekog drugog. Uvek je tako bilo i bice. Cim ovaj sadasnji ispuni svoj poslednji zadatak, ili bude pokusao da ih "uradi", nacice oni nekog drugog. Isto kao sto je i Tadic slusao sve do ukidanja institucija Srbije na Kosovu sto je odbio, i tada mu je istekao rok trajanja.

                      Rusi drze veci deo Evrope u energetskom monopolu pa isto tako i nas, i njihova infrastruktura moze da izdrzi placanje onih ljudi koji ce im obezbediti energetsko prisustvo. Za bilo sta vise oni nemaju toliku infrastrukturu, niti ih vise od toga interesuje. Jedna Nemacka ima mnogo vecu poslovnu saradnju sa Rusima nego mi, iako su im uveli "sankcije" pa je interesantno kako neko moze nasu vladu proglasiti vise proruskom nego nemacku, iako je svima jasno ko je ovoga doveo na vlast i ko ga tu odrzava.

                      Comment


                      • To su najatraktivnije pričice na koje se loži masa sa obe strane Atlantika, da je neki istočni Evropljanin američki špijun ili Amer da radi za Ruse. A vrlo retko to ima utemeljenje u realnosti.
                        Mi smo govna što nismo sposobni da imamo suverenu državu, ko god da odlučuje u njoj, a poslednjih 75 godina nesumnjivo Rusi imaju značajno veći uticaj, na kraju krajeva, nasledili smo njihovo državno uređenje, nakon nasilne smene vlasti koju su komunisti izveli koristeći II svetski rat kao zavesu.
                        Na neki način, ma na svaki način, zaslužili smo sudbinu koju preživljavamo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne americki spijuni, nego ljudi koji rade za krupni kapital sa zapada. Nema drzave u evropi sem Rusije cije vlade ne rade za njihov interes. Suverene drzave vise ne postoje, sve je to farsa za siroke narodne mase.

                          Comment


                          • Postoje suverene države. Ako se preklapaju zajednički ekonomski interesi to nije gubitak suvereniteta. Svi špijuni koji su radili za kontra stranu su radili "krupan kapital". Samo što to nije slučaj sa DB govnima, oni su previše ideološki zadojeni i nacistički orijentisani da bi sebi to dopustili.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Blic? Zadržimo barem neki nivo ozbiljnosti.
                              Izrael, Britanska i amerikenjska agentura dekkarde, veruj mi. Ovo nije iz Blica.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Izrael, Britanska i amerikenjska agentura dekkarde, veruj mi. Ovo nije iz Blica.
                                Lepo je odjeknulo. To je i bio cilj, mora knjiga da se proda.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X