Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko bi rek'o da je Nebojša Čović bio trener Vladimiru Vermezoviću kad se ovaj bavio jedno vreme košarkom.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Hahahahahah ali najjaci su ovi "e, vidi sta je uradio u dresu kluba/reprezentacije" postovi. Jos kad bi to imalo smisla, bilo bi super

      :lik ispadne debil:
      "EVO DA SE PODSETITE KAKO JE IGRAO U KLUBU/REPREZENTACIJI, PA ONDA NESTO KAZITE AKO VAS NIJE SRAMOTA"
      Sa kim se svadjas?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Prebaceno sa KKCZ teme.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Pa nisam ni ja video nikada iskreno. Ima istine..Sto to pogadja bas desnicare i navijace...sto ne pogodi kulturan svet kao sto smo Dekki i ja?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Jel tebi ovo stoji na desktopu, kao dusevna hrana? Nesto si se mnogo nasao pogodjen ovim
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jel tebi ovo stoji na desktopu, kao dusevna hrana? Nesto si se mnogo nasao pogodjen ovim
                Kako mi u isto vreme reagujemo, ovo nije slucajno
                Last edited by LosmiSK; 11-10-19, 21:48.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kako sad kvota 2 kad si toliko siguran da ce u martu dobiti otkaz da bi na to trebalo da stavis 1.05? A sta to Virtus i moze uzeti kad su kvalitetom Armani i Sasari daleko ispred?

                  A s obzirom da je Makabi u Izraelu apsolutni favorit jos je urnebesnije da ti "strucno procenjujes" pobedu Makabija kada to i vrapci na grani ocekuju.

                  Ajde daj neku procenu koja nije toliko ocigledna... ne moras da budes neki zajeban bukmejker ili strucnjak za ovo sto si napisao. Ti izgleda sve na siguricu.
                  Last edited by mmajstor; 11-10-19, 22:06.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Kako sad kvota 2 kad si toliko siguran da ce u martu dobiti otkaz da bi na to trebalo da stavis 1.05? A sta to Virtus i moze uzeti kad su kvalitetom Armani i Sasari daleko ispred?

                    A s obzirom da je Makabi u Izraelu apsolutni favorit jos je urnebesnije da ti "strucno procenjujes" pobedu Makabija kada to i vrapci na grani ocekuju.

                    Ajde daj neku procenu koja nije toliko ocigledna... ne moras da budes neki zajeban bukmejker ili strucnjak za ovo sto si napisao. Ti izgleda sve na siguricu.
                    Jooooj mmajstore mislio sam da si izasao u grad Pa 1.05 ne bi igrao..ovako na 2kv...mozda i budes igrao

                    Pa covek je pitao kakve su nam sanse...ne znam sta ti hoces da napisem...

                    Inace Salo je jos bez poraza...uvek krene silovito i onda crna rupa...znas i sam
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • profil navijača Zvezde kojem je Jazavac doneo EL...Kalina izdajnik a Teo govnar...valjalo bi da je Dunav njegovo more, Šojić zakon a Karleuša prepička...da se ne bruka u društvu.

                      Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
                      Last edited by Wingwalker; 11-10-19, 22:18.

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        profil navijača Zvezde kojem je Jazavac doneo EL...Kalina izdajnik a Teo govnar...valjalo bi da je Dunav njegovo more, Šojić zakon a Karleuša prepička...da se ne bruka u društvu.

                        Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
                        Balasevic ustasa ..ne treba ni to zaboraviti...imaju oni svoje ...
                        Problem je sto ih ima dosta..
                        Posebno kad se glasa...slabo nesto doprinose drzavi..vecinom odmazu ali nesvesno..neki svesno ali..

                        Hobit je veliki kamen spoticanja da odemo naF8..cisto zbog duha gde bi svi bili kao jedan..KAO U DOBA Velikog Dejana ..

                        Steta da se ne iskoristi ovaj novac za ove izbore sto se dobija i deli sakom i kapom...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pa nisam ni ja video nikada iskreno. Ima istine..Sto to pogadja bas desnicare i navijace...sto ne pogodi kulturan svet kao sto smo Dekki i ja?
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Jel tebi ovo stoji na desktopu, kao dusevna hrana? Nesto si se mnogo nasao pogodjen ovim
                          Jeste, Losmi, nisi nikad video Ne blamiraj se, covek jede govna, ne moras i ti.

                          Olja, Ganac me zamolio da iskopam ovo i naravno da ne treba vise od 10 sekundi da se nadje, jer postoji nesto sto se zove pretraga (a i pogotovo sto je nesto na sta sam naisao tog istog dana (pogledaj datum tvita)).

                          I da, obozavam da vidim najbezvezniji moguci odgovor na ovakve stvari - "to sto si se ti pronasao" i slicno tome
                          Last edited by Mr. Wolf; 11-10-19, 22:35.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Jooooj mmajstore mislio sam da si izasao u grad Pa 1.05 ne bi igrao..ovako na 2kv...mozda i budes igrao
                            U situaciji gde je Armani izraziti favorit za titulu, gde je Sasari kvalitetnija igracka ekipa i gde jos ima jos kvalitetnih timova - umesto najmanje 10, ti dajes kvotu 2 (slovima DVA) da ce Virtus uzeti titulu, i jos to reklamiras kao nesto velikodusno... pa ti stvarno mislis da su ljudi sisali vesla, osiromasices tu kladionicu ako se neka zajebe pa te zaposli

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pa covek je pitao kakve su nam sanse...ne znam sta ti hoces da napisem...
                            Ocekivao sam neku strucnu analizu... od kojih igraca nam preti najveca opasnost, u kom segmentu su bolji, i gde treba da trazimo svoju prednost. A ne... trce dole, snazni su, i imacemo sansu ako se Ficko povredi... trt milojka

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Inace Salo je jos bez poraza...uvek krene silovito i onda crna rupa...znas i sam
                            Pa ne znam bas... Sale je u Bajernu do samog kraja drzao ubedljivo prvo mesto, pobede u Evrokupu do polufinala, a bez poraza u nacionalnom kupu. Od Virtusa se i ne ocekuje da redja nonstop pobede niti da uzme titulu.
                            Last edited by mmajstor; 11-10-19, 22:53.

                            Comment


                            • Kvota 2 je za otkaz do Aprila. Velikodusan sam ja uvek. To i jeste onih 1.05 ali tebe castim.

                              Pisao sam to ja godinama za nasu FB stranicu, mrzi me vise, ali uvek napisem kad stignem nesto u crtama..bice i ovaj put...sto kaze neki tamo, stay tuned

                              Sale u Bayernu prve sezone nije uzeo nista...izgubio u 1/2,kaoi u EC 1/4pa 1/2...deklasiran itd..pao tim skroz..

                              Ima 14m budzet? Koliko ima Milano ove godine..prosle godine je uzela Venecija npr....drugi je po budzetu..u ITA..Nema sanse da Sasari ima veci budzet od Virtusa..a naguzice ga na kraju Aron Soft
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Znaci sad je April a bio je ranije Mart?
                                Haha, znaci menjas ipak za kraj sezone.... shvatio si i ti koliko je sati, dokle ces se menjati onako kako vetar duva posto si skontao kakav im je start.

                                One prve sezone Bajern nije ni bio najbolji tim vec je po ulaganjima Bamberg i dalje bio na vrhu - to im je bila poslednja sezona.

                                Sto se tice budzeta ne bih da se bavim tvojim pretpostavkama. Ako imas neki relevantan izvor ti sipaj...ako nemas jeeeeebiga onda shuti
                                Svakako niko iz kluba nije postavio za cilj titulu u ligi ili evrokupu.

                                Comment

                                Working...
                                X