Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Tu smo zato što smo nepismeni. Prvo se opismeniti i onda svaki izražen kritički stav ima težinu. Ne možeš da očekuješ da dođeš na nečije mesto ako si gori od tog, bez obzira koliko god bio taj autokrata i diktator.
    Dakle, prvo raditi na sebi pa onda kad si kvalifikovan za još nešto sem za zujanje na netu istupiti. Ovako izgleda mnogo neozbiljno.
    Bicu blag ovaj put. Prvo i osnovno, nesto, mi upada u oci. Pises o pismenosti a trebao si da napises obrazovanje. Mislim da si i tu dosta slabiji od mene i da imas daj Boze srednje obrazovanje. Drugo, kad dodjes na moj nedeljni rucak, tu ima doktora, agronoma, magistara, ekonomista, novinara itd itd itd...Znaci uza familija.

    Drugo, ovoj drzavi sam platio sve. Radim samostalno i vec sam sigurno tebe presisao da me ne mozes stici da zivis jos toliko, a slozices se nije malo. Nisam kao ovo tvoje bozanstvo krao od drzave i dan danas krade!!!

    Sad, sto tebe lupaju toliki kompleksi kada ti nista nisi dao ovoj zemlji? Evo mozes ovde da se pohvalis koji je tvoj dorinos!!!??? Sto navijas za Zvezdu? Sto bi dao dupe Covicu da Zvezda bude prvak??? Sto si kosarkaski pismen da kazes da je Felipe i Alimpije nesto dobro za klub???

    Mislim, da li te neko voli uopste na ovom forumu sem mene? I takvog mene, sto sam te zvao dva puta na demonstracije u BG i odbio si pod tim da ti je prazna baterija...ili sto sam te zvao kod mene kuci da te ugostim a ti me prijavljujes i to kod Kronosa??? Prijavljujes me, a posle se sa mnom dopisujes??

    Gde se vidi ta tvoja pamet, pismenost, inteligencija..bilo sta??? Evo cekam da vidm tvoj odgovor. Necu dalje da te sputam, posto si mi na ziher u bilo kom polju da se suprostavimo. Da je neko drugi, ali ti tu bas nemas sta da trazis.

    Blejim na netu zato sto mi se moze. Sto 100% posla obavljam na internetu i sto radim sa ljudima sirom SVETA. Volim da pisem o kosarci, ali ovde ocigledno malo vas zeli da prica o kosarci, vec se bavite patkometrijom. Ne budi zavidan!!!


    Evo braderu, prijavi me jos jednom. Ubedjen sam da me Sarac nije nijednom prijavio, a ti koliko si puta?


    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Valjda cete se pomiriti, nek ljubav pobedi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Necu, ne volim cinkare. Mora da se izvini
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nije potrebno ni pitati ko je koliko obrazovan, vidi se iz postova.
          Ovde se radi o opštem principu: koliko god da je nesposoban Vučić i njegova klika da vode državu, čak i lokalne samouprave, toliko je sposoban da vlada jer protiv sebe ima isto tako nesposobnu opoziciju koja ne ume da iskoristi autogolove koje ova vlast sama sebi daje, praktično od samog početka dolaska na vlast. Takvu finesu ti ne možeš da percepiraš, jer su kod tebe stvari uvek crno-bele.
          Umesto besomučnog kenjanja kako su ovi na vlasti loši, neobrazovani, nesposobni, odnosno onog što svako slobodno misleće biće odavno zna, potrebno je da se uradi nešto što će ih dovesti u jedan ćorsokak,drugi, treći, sve dok na kraju ne budu imali izlaza tj. kad jedini izlaz bude odlazak sa vlasti. Jer je politika kao partija šaha, moraš da predvidiš ne jedan, nego nekoliko poteza unapred, da se odbraniš i napadneš u pravom trenutku. Za to su potrebni velemajstori (a ne mmajstori, ovo je bilo jače od mene, hehe).
          A to postaješ konstantnim radom na sebi, učenjem koje celog života traje i nikada da pretpostaviš da sve znaš, jer UVEK imaš nešto da naučiš što će obogatiti tvoj i život tvoj okoline. Svako od nas ima odgovore na sva pitanja koje sami sebi postavljamo, samo je potrebno biti potpuno iskren prema sebi i ne živeti u iluzijama. Pozdrav.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Mislim, da li te neko voli uopste na ovom forumu sem mene?

            Comment


            • Opet ti kazem, stavi pare na sto.Tosto se vidi iz postova, stavi svoje obrazovanje i ako me pobedis, nosi pare. Naravno da neces smeti.

              Nisam te to pitao, niti sam bilo gde napisao da sam za opoziciju. Prva stvar ove vlasti jeste da te ubedi da su ovi drugi losiji od njih i nesposobni. Ovo je zemlja lopova, kriminalaca i secikesa. Da samopricam sta sam cuo,sta je dobio jedan moj poznanik, ne mogu reci prijatelj. Pa to su sokovi, sta onda ovi drugi kradu i uzimaju. Ti ocigledno nisi svestan. Bitno ti je da ti KKCZ bude prvak, ali ti nije bitno sto je kriminalna maksimalnom nivou. To svi vide spolja, ali ti intelektualac ne vidis nista.

              Opravdavas se glupostima, nije niko za opozicju, izlazis na protest protiv vlasti. Tako mi je neki gejak sa severa Crne Gore rekao kako je vucic top a kako na ove mitinge izlaze ljudi koji dobijaju sendvic i 20e,i to mrtav ozbiljan. Tako ili slicno ti razmisljas. Jednostavno pre bih rekao da ne zelis probleme, negde si ususkan u zivotu i to je to, jos Zvezda u EL, mogu da ti prodaju pacova kao slona da hoce.

              Ti kao takav imas misljenje da dajes neki dobitak zemlji ili svojoj okolini? Mislim, da li se zajebavas?

              Navedi bilo koji deo, evo da vidimo tvoje obrazovanje.. ti tako pismen nas vodis napred, pa molim te napisi da se i mi ostali vidimo. Naravno da neces napisati. Sramota te je!!

              Meni je to nebitno, ali nemoj onda da kenjas nesto ljudima, kad ne znas ni sam gde si supalj. Zajebavaj se tu sa mmajstorom i uzivaj u zivotu, ne idi na zid..

              Samo likovi koji su optereceni to apostrofiraju. Onaj koji je na svome,koji je obrazovan i koji zeli da pomogne drugom on ce mu to reci na lep nacin. Ti, Ganac i ta ekipa ste ocigledno ste puni kompleksa. Mislim imam ih i ja, ali ne na ovom nivou. Nisam nesto pametan,ali nisi ni ti, tako da nemas bukvano nikakvo pravo da po bilo kom osnovu bilo koga prozivas za pismenost, obrazovanje ili bilo sta drugo sto ima veze sa mozgom

              Ima ovde dovoljno kvalitetnih ljudi, dobrih koji ce ti ukazati na nesto. Svako ima neki svoj deo koji zna i u kojem ti moze pomoci, ali ti ne spadas u njih.
              Last edited by LosmiSK; 28-09-19, 13:26.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Opet ti kazem,stavi pare na sto.Tosto se vidi iz postova, stavi svoje obrazovanje i ako me pobedis nosi pare. Naravno da neces smeti.

                Nisam te to pitao, niti sam bilo gde napisao da sam za opoziciju. Prva stvar ove vlasti jeste da te ubedi da su ovi drugi losiji od njih i nesposobni. Ovo je zemlja lopova, kriminalacai secikesa. Da smao sipricam sta sam cuo,sta je dobio jedan moj poznanik,ne mogu reci prijatelj. Pa to su sokovi, sta onda ovi drugi kradu i uzimaju. Ti ocigledno nisi svestan.Bitno ti je da ti KKCZ bude prvak,ali ti nije bitno sto je kriminalna maksimalnom nivou. To svi vide spolja,ali ti intelektualac ne vidis nista.

                Opravdavas se glupostima, nije niko zaopozicju,izlazis na protest protiv vlasti. Tako mi je neki gejak sa severa Crne Gore rekao kako je vucic top a kako na ove mitinge izlazeljudi koji dobijaju sendvic i 20e,i to mrtav ozbiljan. Tako ili slicno ti razmisljas. Jednostavno pre bih rekao da ne zelis probleme,negde si ususkan u zivotu i to je to,jos Zvezda u EL,mogu da ti prodaju pacova kao slona da hoce.

                Ti kao takav imas misljenje da dajes neki dobitak zemlji ili svojoj okolini? Mislim, da li se zajebavas?

                Navedi bilo koji deo, evo da vidimo tvoje obrazovanje.. ti tako pismen nas vodis napred, pa molim te napisi da se i mi ostali vidimo. Naravno da neces napisati. Sramota te je!!

                Meni je to nebitno, ali nemoj onda da kenjas nesto ljudima, kad ne znas ni sam gde si supalj. Zajebavaj se tu sa mmajstorom i uzivaj u zivotu, ne idi na zid..[emoji3]

                Samo likovi koji su optereceni to apostrofiraju. Onaj koji je na svome,koji je obrazovan i koji zeli da pomogne drugom on ce mu to reci na lep nacin. Ti, Ganac i ta ekipa ste ocigledno ste puni kompleksa. Mislim imam ih i ja, ali ne na ovom nivou. Nisam nesto pametan,ali nisi ni ti, tako da nemas bukvano nikakvo pravo da po bilo kom osnovu bilo koga prozivas za pismenost, obrazovanje ili bilo sta drugo sto ima veze sa mozgom

                Ima ovde dovoljno kvalitetnih ljudi, dobrih koji ce ti ukazati na nesto. Svako ima neki svoj deo koji zna i u kojem ti moze pomoci, ali ti ne spadas u njih.
                Ja se često pitam da li ti imaš završenu osnovnu školu, ali ne raspravljamo o tome. Znao sam i dok sam pisao da nećeš shvatiti smisao posta. Ali rekoh neka stoji za većinu ostalih. Savet koji sam dao tebi je univerzalan, odnosi se na celo naše društvo, menjajući sebe menjamo sve oko nas. Ne treba meriti ko je koliko u tome uspeo, bitno je da se pomakao sa postojeće pozicije. Pored usvajanja novih stvari neophodna je i emancipacija društva, upravo da ne bi svodili svaku diskusiju na lični nivo.
                Nije ovo napad na tebe već pokušaj da analiziramo postojeći trenutak u kojem se naše društvo nalazi. Da li znam sve odgovore kako izaći iz ovog stanja? Naravno da ne, ovo je tek delić nekog mog promišljanja šta je prioritet da se uradi. Ne želim da se tim bavim, jer da želim ušao bih u politiku. Moje polje interesovanja je digitalni marketing, to je ono što radim i tu želim da se dodatno unapredim. Došao sam do jednog zadovoljavajućeg nivoa u tom poslu, ali želim da idem dalje. Po meni, svi bi tako trebali da razmišljaju kojom god delatnošću da se bave, to je ono o čemu pričam. Jak pojedinac, jako društvo, zdrava zemlja u kojoj nema mesta za smeće poput Vučića, a tu se valjda svi slažemo koji pišemo ovde bez obzira koje su nam navijaćke boje u srcu.
                Last edited by dekkard; 28-09-19, 13:47.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Osnovna bi ti odgovarala!!! Onda bi mogao da kazes da si obrazovaniji?

                  Sta ti to menjas i poboljsavas. To sto cinckas coveka sa kojim si uspostavio neki kao prijateljski odnos? Kakav si ti to covek?

                  Ljudi opustosili zemlju a ti kenjas o nekim promenama od coveka do coveka, dase radi na sebi. Ljudi beze iz ove zemlje na dnevnom nivou. To je proces koji nema veze s mozgom u zemlji Srbiji i nikakve poente za ovaj kratak dialog izmedju nas dvoje.

                  Filozofiras, a volis cokija sportskog radnika, ali ga se gadis kao politicara. Ne znas ti gde je levo, gde si posao. Izmisljas razne stvari, ali razumem te.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne vredi. Prijatan dan.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Losmi che succede di nuovo?

                        Comment


                        • Markovic 11i 14 asistencija za Saloa..putuje su u Ulm na prvi mec EC napravi strancu,ocekujem to od tebe...dacu ti ondalink njihove zatvorene grupe na FB...da vidis kako onasisu na Saloa..zeznuli su i tebe..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sto bi ja to otvarao kad me ne zanima toliko koliko tebe? Vidis da ga i na FB pratis.

                            Comment


                            • Ne kapiraš Lošmi, ako bi Radonja postao selektor reprezentacije Srbije mmajstor bi ga turio na avatar. Jer nije navijački opterećen.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne bih....mora nesto da uradi sa reprezentacijom, da zasluzi. Ne moze tek tako.

                                Comment

                                Working...
                                X