Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovce uvek imaju tupave face ali se bar ne rugaju orlu dok leti u krug nazivajući ga nenormalnim.
    Last edited by Chiwwi; 21-08-19, 14:55.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      I meni je neprihvatljivo da neko navija za Grke nakon onoga sto su nam uradili 1995. i 1998. pa je opet cela Arena bila uz njih kad se Eurobasket odrzavao u Srbiji 2005.

      Toliko o samopostovanju.
      To je zato sto nismo zlopamtila rekli bi oni pozitivniji.
      Ili zato sto nam je pamcenje na nivou zlatne ribice kazace oni negativni.
      Istina je negde u sredini.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Poslednje odgledano na mundijalu Belgija Brazil

        finale propustio jer je u isto vrijeme izvesni Djokovic igrao finale tamo nekog Vimbldona

        reprezentativni sport odavno gubi trku sa klupskim, pogotovo u ovom vremenu obilja ponude i mas medija

        jedino zemlje treceg svijeta jos pruzaju kakav takav otpor po tom pitanju

        guslanje na lokanom nivou ne brojim

        ko se jos sjeca da su neki svedjani ili Vels sad igrali zavrsnice Ep i sp

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ma ovce uvek imaju tupave face ali se bar ne rugaju orlu nazivajući ga nenormalnim.
          ono moje zadnje je bilo ironično...ali nebitno.
          teško ti ja mogu pojasniti koliko mi najkvalitetnije svira paja za koga navijaju rvati.
          navijanje je kod mene pitanje trenutka i prikazanog na terenu...kakav ponos i samopoštovanje...
          ...gde ste vi zaorali?

          par puta mi je bilo drago što su hrvati prošli odličnom igrom nebitno kog protivnika,
          jer bolji tim na terenu je tada eto bio hrvatski...sport, nadmetanje i taj rad...
          ...ali ovo šiljenje piše kroz prizmu Jasenovca...orlovi i ovce...dal ste toliko dokoni?
          Last edited by Wingwalker; 21-08-19, 15:27.

          Comment


          • Pa ja sam na odmoru do prvog septembra, ne znam za ostale..

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              Verovatno pošto prate trendove i moderni su, primili bi ga u ime solidarnosti sa homoseksualcima. I onda dolazimo do jednog sveopšteg paradoksa. Pravi Srbi i Hrvatice u braku, a Hrvati plode naše mekušce muškarce koji nisu pravi Srbi.

              To bi bio historijski paradoks, posle bi mi prešli da živimo u Hrvatsku sa tim ženama a oni bi došli ovde da spajaju gej brakove sa našim drugosrbijancima.

              Treba da izvršimo razmenu stanovništva kao Grčka i Turska posle prvog svetskog rata.

              Jebote šta ćemo sa srpkinjama? One su lepe neka se rasele po svetu i uživaju. Pusa za naše dame.
              Svim homofobima zelim da im sin jednog dana, drzeci se za ruke dodje sa deckom kuci da upozna roditelje. Tek tako nesto bi ih osvestilo

              Comment


              • ne možeš osvestiti besvesne...
                Last edited by Wingwalker; 21-08-19, 19:24.

                Comment


                • uzivao sam gledajuci kako Francuzi osvajaju,Hrvate ne volim ali cenim njihov sport,ali da navijam za njih mislim da je nemoguće

                  Comment


                  • Koliko vam je uprava losa, najveci dokaz ce biti Pecarski. Birca je ok igrac sa malim kosarksim IQ...nista bolji od Jankovica. Jako lose radite, sta vise ovo je smesno. Takve talente imate i vi Mutu oterali...ovako imate nadu, tj..kako da vam kazem..ovim sto vas siluju bice im lepse sa ovakvim sexom. Bukvalno avangarda je nestala, sada ste vuciceva pudlica.

                    Ovo je ceo tekst,cisto da vide do kraja ovde..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Koliko vam je uprava losa, najveci dokaz ce biti Pecarski. Birca je ok igrac sa malim kosarksim IQ...nista bolji od Jankovica. Jako lose radite, sta vise ovo je smesno. Takve talente imate i vi Mutu oterali...ovako imate nadu, tj..kako da vam kazem..ovim sto vas siluju bice im lepse sa ovakvim sexom. Bukvalno avangarda je nestala, sada ste vuciceva pudlica.

                      Ovo je ceo tekst,cisto da vide do kraja ovde..
                      Kako je bilo u zavicaju, gore dje se gusle cuju?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Čujem da je Pecarski slobodan, mogli bi da ga pazarimo da konačno sazri kao košarkaš kod Jovanovića u FMP-u. Pa za godinu dana da mu se priključi Uki Trifunovič, žestoki ciganin.
                        Ne zele da nose ljubicasto - smejace im se svi.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Evo, i ovaj je smešan u ljubičastom. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Pa zato smo mi tu da ukažemo na njihovo neznanje jer mešaju klub i reprezentaciju, turnir i ligu.
                            Njima je to isto zato što ne znaju.

                            A to što je Sale šatro SNS u njihovom virtuelnom svetu im je plus da su tendenciozni jer im nikada nije smetao Bobi koji je stvarno vidjeniji član SNS-a...

                            Mi smo tu da ih razotkrijemo, meni su baš zanimljivi.
                            Upravo vi potezete klubastvo i sns, to niko nije spomenuo. Pisemo o radu kso treneru i ponasas
                            anju. Samo vama grobarima smeta kritika o Djordjevicu. Za Bobija se slazem da je poltron.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Uopšte nama ne smeta kritikovanje Djordjevića već vama smeta naša ljubav prema njemu.
                              Last edited by Chiwwi; 26-08-19, 12:18.

                              Comment


                              • Selektor u izjavi za Blic kaze da je hteo da bije Drazena. Kaze svi su ga drzali inace bi ga isprebijao

                                Comment

                                Working...
                                X