Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno ne znam sta da ti kazem za sve te kriminalce i politicare na funkcijama u sportu,gde oni udju tu trava ne raste,sad je sve lepo sa Covicem,kad on napusti klub ni tri UPPR nece moci da klub spasu,isto to ceka i Partizan sa ovim Ostojom.

    Comment


    • partizan je imao monopol ,pare,upotrebljavao silu i otimao sta god je hteo i sta god mu se svidelo ,dovodio talentovanu nasu decu ,dovodio talentovane strance ,dovodio proverene skupe igrace ...imalo se moglo se..imao je sudijsku organizaciju ,vedrio i oblacio ,delegirao sudije ...tome je dosao kraj! Covic je ugasio crnobeli svet ...zasto je to mogao bas on da uradi ? zato sto se sluzi slicnim metodama i vrlo je istrajan u svojim namerama ,prefrigan i namazan lik koji zna sta hoce i uvek nadje nacin na koji to moze da postigne !

      Comment


      • Zvezdu su unistili politicari a ne Partizan,konkretno mislim da vas je ovaj Vesic zavio u crno,i sad je neki funkcioner u Beogradu. Nije da Zvezda nije imala para,imala je projekat sa Sagadinom,pa onda sa Pesicem,bilo je i nasih dobrih igraca i stranaca ali svaki taj projekat se zavrsio tako sto je Zvezda ostajala bez prebijene pare,neko je to od funkcionera koristio da je opljacka. S druge strane Partizan su vodili Kicanovic i Danilovic,ulagalo se u igrace,ali u jednom trenutku dolaskom Vucica drzava je prestala da sipa,oni su se zaduzili jer su placali i igrace a cini mi se jos vise ove pijavice poput Todorica vise nego sto su imali i to je dovelo do toga da Vucic uzme u ruke klub preko Ostoje.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Zvezdu su unistili politicari a ne Partizan,konkretno mislim da vas je ovaj Vesic zavio u crno,i sad je neki funkcioner u Beogradu. Nije da Zvezda nije imala para,imala je projekat sa Sagadinom,pa onda sa Pesicem,bilo je i nasih dobrih igraca i stranaca ali svaki taj projekat se zavrsio tako sto je Zvezda ostajala bez prebijene pare,neko je to od funkcionera koristio da je opljacka. S druge strane Partizan su vodili Kicanovic i Danilovic,ulagalo se u igrace,ali u jednom trenutku dolaskom Vucica drzava je prestala da sipa,oni su se zaduzili jer su placali i igrace a cini mi se jos vise ove pijavice poput Todorica vise nego sto su imali i to je dovelo do toga da Vucic uzme u ruke klub preko Ostoje.
          i sada se sipanje nastavlja.......

          Comment


          • Ovo vam steluju loptice da ne dobijete jake protivnike kad jos nema prenosa
            Lokomotiva, Ritas, Tofas, Limoz i KKP trenutno + Venecija.
            Last edited by Ivan9; 12-07-19, 12:38.

            Comment


            • Cujem da ste ljuti na Teodosica.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Cujem da ste ljuti na Teodosica.

                Vrlo , zato sto je izabrao 6 miliona neto za tri godine, a mi mu nudili nista osim obaveze da igra za KKCZ jer je zvezdas. Bio jednom na severu pevao pesme, i jednom otpevao stih pesme na klupi CSKA.
                Samim tim je morao igrati za nas, a posto nije i izabrao je 6 miliona a svaki navijac ovde i na svetu ovom bi sigurno odabrao da igra za klub koji voli a pare zaboravio.


                Eto zato su svi ljuti.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Cigani su najgora sorta navijaca koja postoji.

                    Brdo komentara na fejsu gde mu zele prednje ukrstene.

                    Sta sve covek moze da procita.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bilo bi ovako i kod nas, takvi su prosto pojedini navijaci

                      Svakako je presmesno za citanje
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja ne procitah da je neko Gagiju Milosavljevicu zeleo sve najgore jer je produzio ugovor sa Spancima a nije potpisao za nas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Ja ne procitah da je neko Gagiju Milosavljevicu zeleo sve najgore jer je produzio ugovor sa Spancima a nije potpisao za nas.
                          A on je onaj sto je vec bio dva metra u golu?

                          Procitaj samo sta se Zagorcu sve pisali kada se nije pojavio na promociji kada je Muta zajebao stvar pa otisao u Betis.

                          Ono krilatica nismo isti, pa nije bas tako , nego smo isti.

                          Comment


                          • Ljuti na čoveka što nije izabrao nas nego 6 miliona ili koliko milki kinte.
                            Pritom čovek nikad nije igrao za nas, izuzev što je simpatizer.
                            Podsećanja radi, nas cigane je više zajebao legendarni Šekularac.
                            Druga Zvezdina zvezda, čovek koji je kao trener ostavio Ljupku Petroviću onaj tim za krov Evrope.
                            Taj isti Šeki je 1997/98 otišao kod Arkana u Obilić da bude neki tehnički ili sportski direktor.
                            Arkan mu vrlo verovatno pokrivao neke kockarske dugove i plaćao i preko toga.
                            Dobro mu za imidž bilo da ima takvo ime u svojoj mafijaškoj ekipi.
                            Zna se kako smo prolazili na Obiliću tada.
                            Kako su Kosana šutirali u guzicu, upadali u svlačionice.
                            Taj kum navijača Delija se udružio sa Partizanom da bi nekako bio prvak.
                            Partizanu Kup, a njima prvenstvo.
                            Zvezda tad igrački bila jaka kao zemlja.
                            Kada se kasnije nesrećni Šeki razboleo, i bila mu potrebna kinta za operaciju.
                            Nije odlazio kod Arkanove udovice da traži pare.
                            Ne, došao je u Ljutice Bogdana, u svoj matični klub.
                            Klub koji mu je i platio istu.
                            Tako da Teo....
                            Nema veze sa životom da se ljuti neko na njega.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 13-07-19, 14:23.

                            Comment


                            • A dobro, ne bih bas poredio Tea sa Gagijem.
                              Da se ovakav hajp napravio oko nekog igraca koji je kao Teo, klasa, nikad nije igrao za nas, a grobar je, verujem da bi bilo slicnih komentara. Mozda gresim (ne verujem), mozda cemo imati jednom priliku da vidimo

                              Btw, je l' neko zna mozda u kakvim je odnosima Teo sa Cokijem?
                              Last edited by Mr. Wolf; 13-07-19, 14:24.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dakle, razumem ljutnju, razumem razočaranost, razumem i bes ali ne razumem da nekom neko želi povredu ili nešto slično.
                                Dobro je da nema toga na forumu, fejsbuk i komentari na portalima su uvek bili bolesni.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X