Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Cene iz novina? Ma zajebavas? Kurir, Blic i ostala sranja?

    Kad ste tako transparentni, gde je gazda da izadje i kaze, ok placamo Browna recimo 700 000 za godinu?

    Nisam znao da transparetnost se plasira kroz internet portale i novine.
    Negde ranije sam već napisao da će vrednost ugovora (prava) da se sazna kada pokuca BAT-a na vrata, sve ostalo su spekulacije.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • http://mondo.rs/a1201048/Sport/Kosar...-istoriji.html

      Boka i Bokan.

      Comment


      • Gde je i kada bilo koji predsednik bilo kog kluba izasao i rekao za svakog pojedinacnog igraca koliki mu je ugovor i kolika mu je plata?
        Svake godine se odrzava skupstina na kojoj se mogu cuti zbirne cifre budzeta, koliko je prethodni ispunjen, kolika su dugovanja...
        Evo za ovu sledecu godinu je najavljen bruto budzet od 6-6,5 miliona. Po meni sasvim dovoljan podatak.

        A sad mene zanima koliki je bruto budzet ovih sto se interesuju za nas budzet? Mozete li mi reci makar pribliznu cifru za bilo koju godinu u prethodnih 20 sezona?
        Najljubaznije bi molio za bilo kakav odgovor da bi mogli da polemisemo koliko je realna cifra koju kazete. Mada znam da nema sanse za bilo kakvom brojkom. To je tamo omerta. Samo BAT ponekad proviri

        Comment


        • Evo i strucnjaka. Kakav je to NETO budzet nisam ziv da cujem kako to izgleda. pise covek, ne zna ni sta pise, ali zna da je najavljen budzet od 6-6.5m, to su verovatno najavili ovi sa RSB-a pa nam on dalje prosledjuje. Stvarno ovo trolovanje je neki level Kupera sa suprotne strane.

          Naravno da ce i KKP imati solidan budzet, i to je to..kraj zajebancije sns i ostalih palamuda. Opet ce ih naloziti kako se radi u jihovom nteresu, bicete drugi,samo nemoj zvalavom da pevate...

          Moj predlog kkp jeste da na prvom mecu pevaju, bukvalno ceo mec ACO SRBINE!!! E onda verovatno mozda vas vrati u EL..i to pevajte cele sezone
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Cene iz novina? Ma zajebavas? Kurir, Blic i ostala sranja?

            Kad ste tako transparentni, gde je gazda da izadje i kaze, ok placamo Browna recimo 700 000 za godinu?

            Nisam znao da transparetnost se plasira kroz internet portale i novine.
            Realno je da klub kome su medijski sponzori izmedju ostalih Srbija Danas i Srpski telegraf za transparentne izvore smatraju Kurir i Blic a da se Sluzbeni glasnik koristi Informer, ako mi ne verujes proveri APR.

            Comment


            • bruto budzet je budzet celog kluba (ukljucujuci i fmp), a neto pretpostavljam da ljudi obelezavaju deo tog budzeta koji ce otici na plate.

              Comment


              • Ne kolega, Bruto budžet j skraćeno od brutalno veliki budžet u inat komšjama i Bokanu
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  bruto budzet je budzet celog kluba (ukljucujuci i fmp), a neto pretpostavljam da ljudi obelezavaju deo tog budzeta koji ce otici na plate.
                  Budzet je budzet i to je to. Imas deo koji odvajas za plate igrace i ne samo igraca vec celog osoblja u klubu. MOze se reci, budzet nam je 6.5m, na plate igraca ide 3.8m npr..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Realno je da klub kome su medijski sponzori izmedju ostalih Srbija Danas i Srpski telegraf za transparentne izvore smatraju Kurir i Blic a da se Sluzbeni glasnik koristi Informer, ako mi ne verujes proveri APR.
                    Meni je nerealno kakvih ovde ljudi na forumu ima i sta su sve u stanju da napisu i da u to veruju. Ali dobro, opet, ovo je forum, ima tu svega i svacega.

                    Originally posted by Ganac View Post
                    Negde ranije sam već napisao da će vrednost ugovora (prava) da se sazna kada pokuca BAT-a na vrata, sve ostalo su spekulacije.
                    Jedini nacin da se saznaju precizne cifre. Sva ostala nagadjanja su nidje veze.
                    sigpic

                    Comment


                    • ako bat zakuca znaci da smo negde pogresili u racunici

                      Comment


                      • Nepristojno je piljiti u tuđi novčanik. Mi smo naše šuške pošteno zaradili, imamo gi toliko da ne mož' gi prebrojimo. Ima bre da gi trošimo kako mi oćemo.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Nepristojno je piljiti u tuđi novčanik. Mi smo naše šuške pošteno zaradili, imamo gi toliko da ne mož' gi prebrojimo. Ima bre da gi trošimo kako mi oćemo.
                          apa kako bi ti rekao ,najmanje smo zaradili ove god ..nista prodali nismo a trosimo ....osim 1200 sezonskih za sada ....igraca nijednog prodali nismo od kog smo zaradili neki veci kes...aj kao za Guduru 200k ...ali to je sve

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Cene iz novina? Ma zajebavas? Kurir, Blic i ostala sranja?

                            Kad ste tako transparentni, gde je gazda da izadje i kaze, ok placamo Browna recimo 700 000 za godinu?

                            Nisam znao da transparetnost se plasira kroz internet portale i novine.
                            Nije mi jasno samo kako isti sportski novinari redakcija Blic, Mozzart, B92,... Ne napišu poneku spekulaciju o visini ugovora u JSDP.
                            Zar svaki put moramo čekati Klobučar rješenje?

                            Comment


                            • Bokan:"Crvena zvezda ima ubedljivo najveći budžet, najveći i u istoriji kluba. Tu je Partizan, koji će imati možda još veći budžet nego u vremenu kada je ekipu vodio Duško Vujošević."
                              E još da nam Bokan otkrije tajnu Bermudskog trougla i koliki je bio taj čuveni budžet DV

                              Comment


                              • Uskoro opet kreca igra partizana i cetnika o trosku gradjana Srbije, bice hleba i igara za oba tima sa jedno 15 +stranaca u obe ekipe
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X