Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Losmi, koji si ti meni kralj, a koliko vidim i sam sebi si nista manje zabavan.

    Comment


    • A nija 01.04....
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Dobro , sto bi rekao Vujosevic, osvojice i Partizan nesto za koju godinu..

        Comment


        • Ajde i da razumem korake da ne vide sudije,ali da zavrse utakmicu sa 0,6 do kraja to mi nije jasno,pa za to vreme je Kecman protiv Cibone dao kos preko celog terena,klasicna neregularna utakmica,sreca pa je ovo takmicenje nebitno.

          Comment


          • Ma ja korake i razumem ali da ne vidi onu trojku iz auta gde je Drobnjak bilo tri metra u autu e to je tek sou..

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              sreca pa je ovo takmicenje nebitno.
              Tako je, jer u bitnim ste pokazali pravo lice i osvojili sta treba.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Da li će Đordi napraviti presedan i staviti sportski motiv ispred finansijskog?


                Prema mojim informacijama dragi moj Kuperu vi ćete za 10 dana dobiti WC.

                Vučko je iz narodnog džepa obezbedio vama (računajući dugove, budžet i pare za WC) oko 17 miliona evrića.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post


                  Prema mojim informacijama dragi moj Kuperu vi ćete za 10 dana dobiti WC.

                  Vučko je iz narodnog džepa obezbedio vama (računajući dugove, budžet i pare za WC) oko 17 miliona evrića.
                  Što mu rušiš sneška???
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Što mu rušiš sneška???
                    Što mu to radiš?

                    Comment


                    • Sns crno beli projekat! Pukla bruka!

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Što mu rušiš sneška???
                        Zna to Kuper nego voli malo da glumi. Za njega je ovaj forum pozornica a on je sebi dodelio uloga dežurnog provokatora.

                        U reali mislim da je duša od čoveka.

                        Comment


                        • Jbg neko na terenu korz uspeh mora da obezbedi EL, a neko nije državni projekat i klub pa obezbedi WC jer eto ne može EL bez bravura Bandže Sia, Novice Veličkovića i Stefana Gagića.

                          Žurka je ovaj forum sa Kuperom kao parti manijakom.

                          Comment


                          • Sta se ovo stidljivo prica da je danilo vucic medju ljudima koji se pitaju u KKP?!? Neki upravni odbor, nadzorni odbor....sta vec
                            To sigurno Kuper zna. Njegova pticica je bas bas obavestena
                            Kazu radi bez nadoknade samo da ga puste da se druzi sa alkatrazom.

                            Nije ni cudo sto mu se otac toliko polomi oko KKP. Odlicnu komunikaciju ima sa ostojom i za nove igrace i za taktiku sa postojecim igracima. U stanju je da posalje ostoju da uziva u Pioniru i da dnevnica ostane nezaradjena. Al nema veze sve za KKP

                            Comment


                            • Ta borba AVa za Partizan u EL i nije tako loša, konačno će se otkriti tragovi (kao u onoj priči o snegu) i prestati da postooji mit o avangardi. Kako sam čuo sinko na tatko, ne Čovkins jr već prestolonaslednik je ušao u upravu KKp sa kumarom i strikanom....alkatraz će da procveta.

                              P.S. dok sam pisao preteče me Ivan....
                              Last edited by nebitan; 21-06-19, 11:53.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Sve sto pisah pre mesec dana dobija potvrdu.
                                Ovakva podrska vrha drzave jednom klubu nije nikada vidjena. Predsednik drzave zove Bartolomeua da urgira za Partizan u EL??? Preko kumovskih veza u vidu Kijanovica, politickih u vidu Ostoje i porodicnih u vidu sina Danila SNS i Vucic su preuzeli potpunu kontrolu u Partizanu. Ono sto rade u FK Zvezda sada rade u KK Partizan.
                                Drzava garantuje budzet od 10 miliona za EL. Drzava daje garancije.
                                Podseticu da jedan,, drzavni projekat,, kada je trazena garancija EL od 100.000 evra morao je tu garanciju dobiti od firme iz CG jer niko u Srbiji to nije hteo.
                                I zato je licemerstvo pricati da Partizan nije direktno u ovoj formi projekat SNSa.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X