Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Pa ovo i Lovrenj i Vesterman skakuću i nešto kao pevaju a oni se uhvatili Đenke....
    Licemerje, moj Ganac, teško licemerje. Taj Vujošević je više od 10 godina sistematično usađivao mržnju svakom ko je igrao u Partizanu, ko je bio slabiji karakter, povodljiv, nedovoljno inteligentan taj je i popuštao i onda je takav pokazanom mržnjom "kupovao" naklonost mandrila, sportsko umeće nije bilo ni neophodno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ipak ce doci do izvrtanja. Licemerje je kada kazes da nisi ostrascen a ubedljivo najvise provociras na forumu, moj dekkard.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne pričamo mi o forumašima, nego o klubovima i njihovim navijačima i trenerima, i koje je dolično a koje je nedolično ponašanje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Svaka ti cast ako ljude delis i dodeljujes neke osobine na osnovu toga za koga navijaju. Evo ovde na forumu bas imamo primere kako je to vama samo Zvezda u glavi. Ja cu pricati u svoje ime, hvala Bogu, mlad sam (a otprilike da smo istih godina), pa sam kroz celo odrastanje i kasnije mogao da uzivam u titulama i dominaciji, stvarno nisam imao priliku da dobijem "kompleks" od Zvezde, tako da mi je samo Partizan u glavi, mada odgovaram na provokacije, nema sta.

          @Grof

          Nije tada bilo publike. A sto se tice vredjanja necije porodice, bas je paradoks sto ste vi vredjali porodicu sadasnjeg predsednika.
          Kada nije bilo publike? U vreme kada se zajedno odlazilo na utakmice?
          U pravu si. Igralo se pred praznim tribinama uvek.
          Over and out.

          Comment


          • Mozda sada pricamo o tome jer izbegavas da odgovoris na ono zbog cega je pocela rasprava. A ja mogu sada reci da izmisljas da je Novica to pevao.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • "Crveno - beli moraju sami sebi da pomognu praveći tačnu analizu količine sredstava, koja su ušla u klub, kako su potrošena, a sa kojim rezultatima. Potrebno je sagledavanje krivice za trenutnu situaciju. Sigurno da bi i društvo trebalo da pomogne, ali onog trenutka kada klub sa Malog Kalemegdana demonstrira odgovornost. I još nešto: ni manje, ni više nego što je to potrebno, recimo, Hemofarmu ili kragujevačkom Radničkom, kao što je neophodno i stvaranje novih centara, negovanje postojećih...Licemerne, klubaške i pogrešne su priče da je spas za srpsku košarku spasiti Zvezdu, jer, sve je mnogo složenije."
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Kada nije bilo publike? U vreme kada se zajedno odlazilo na utakmice?
                U pravu si. Igralo se pred praznim tribinama uvek.
                Over and out.
                Simonovic nije imao koga da provocira jer je hala bila prazna. Sad pocinjem da sumnjam da si trol, jer si rekao da si gledao utakmicu I da su i igraci Zvezde iskljiceni, a ne znas da su i navijaci bili van hale.
                Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 15:38.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Dekkard, pitam te kao velikog coveka, koji pre svega postuje pravdu, prave vrednosti i postenje. Nipodastavate nam sve pod Gospodinom Vujoševićem, okej, razumem. A reci ti meni sada da li postoji negde u svetu primer gde jedan covek, klub ima dva tima u istom rangu takmicenja? Da li je to fer i posteno? Molim te ako si u stanju da mi iskreno odgovoris bez pominjanja Igokea primera, jer smo see vec slozili da nam ne priznajes nista pod Vujosevicem. Ako pak moras da pomenes, molim te mi dodaj i primer nekog igraca koji je presao iz Partizana tamo i to bez obestecenja ili u drugom smeru? Hvala unapred.
                  Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 15:53.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Dekkard, pitam te kao velikog coveka, koji pre svega postuje pravdu, prave vrednosti i postenje. Nipodastavate nam sve pod Gospodinom Vujoševićem, okej, razumem. A reci ti meni sada da li postoji negde u svetu primer gde jedan covek, klub ima dva tima u istom rangu takmicenja? Da li je to fer i posteno? Molim te ako si u stanju da mi iskreno odgovoris bez pominjanja Igokea primera, jer smo see vec slozili da nam ne priznajes nista pod Vujosevicem. Ako pak moras da pomenes, molim te mi dodaj i primer nekog igraca koji je presao iz Partizana tamo i to bez obestecenja ili u drugom smeru? Hvala unapred.
                    Ja samo da ti odgovorim ovo u vezi istog vlasnika,dalje me mrzi,pa imas primera koliko hoces u domacem fudbalu...pola klubova su filajale vecitih,a pre 15 godina pa pola lige i vise fudbalske bilo vase, i ima i svetu toga koliko hoces .Dal je posteno nije,ali tako je.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Pa ovo i Lovrenj i Vesterman skakuću i nešto kao pevaju a oni se uhvatili Đenke....
                      Jeste, komso - niko da spomene svetli primer Vase
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ja samo da ti odgovorim ovo u vezi istog vlasnika,dalje me mrzi,pa imas primera koliko hoces u domacem fudbalu...pola klubova su filajale vecitih,a pre 15 godina pa pola lige i vise fudbalske bilo vase, i ima i svetu toga koliko hoces .Dal je posteno nije,ali tako je.
                        Pa kad ih ima koliko hoces, sto ne napisa bar jedan. Da li bilo dozvoljeno FK Teleoptik da igra prvu ligu?
                        Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 16:04.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Tek sad vidim ovu temu.
                          Jel moze ukratko neko sa napise o cemu divanite[emoji3]

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Pa kad ih ima koliko hoces, sto ne napisa bar jedan.
                            Jel si ozbiljan? Oces sad ili od ranije,Macva ,Zemun vasi Surdulica ,Cuka nasi....a ranije zar si zaboravio Kulu ,Bantski dvor,Borcu,Zetu,Metalac,Bask

                            Znas predsednik Borce,Dvora Metalca u upravnom odboru FKP,koja je razlika,Covic vlasnik FMP,predsednik Zvezde...sve to isto sranje drugo pakovanje ako zelis biti realan,za Teleoptik,ne sme koliko znam,al mislim da Teleoptik pripada zvanicno FKP,vlasnik,(mada nisam siguran)a Covic nije vlasnik Zvezde,al nebitno sve to isto samo,moze da lazes sebe da i mislis drugacije,shvatas poentu sta zelimda kazem o prepustanju bodova ne mora formalno i trnasparentno nesto da ti pise
                            Last edited by 61563; 01-02-18, 16:12.

                            Comment


                            • Ali zašto sad uvlačiš druge, treće teme u razgovor, ako već insistiraš na tome od čega je potekla rasprava? A potekla je od tvog postovanja klipa na kome Novica tobože pokazuje svoju izrazitu sportku kulturu, za koju svi znamo da je imaginarna. Najjednostavnija njegova definicija je mandril sa košarkaškim skillom, koga je taj skill doveo tu gde jeste. Da je kojim slučajem navijao za Zvezdu i dalje bi bio mandril sa skillom, o tome ja pričam. Spominjali smo Победа i ja koji su to košarkaši za primer, nebitno u kom klubu su igrali, još smo namerno izdvojili da to budu košarkaši Partizana, kako bi se pojačala poenta onoga o čemu pričamo.
                              Mlad si, korektan si dečko, i ne sumnjam da ćeš u godinama koje dolaze i sam doći do te spoznaje.
                              Mi smo samo reagovali na nepravilno tumačenje jedne pojave, i dali joj širu perspektivu iz koje je, ko god ima dobru volju, može posmatrati, ništa više.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Simonovic nije imao koga da provocira jer je hala bila prazna. Sad pocinjem da sumnjam da si trol, jer si rekao da si gledao utakmicu I da su i igraci Zvezde iskljiceni, a ne znas da su i navijaci bili van hale.
                                Ipak da nastavim, nakon over and out.
                                Ja sam mislio da si pominjao publiku u vremenu kada se islo zajedno na utakmice.

                                Sto se Simonovica tice, ne secam se da li je ostala publika, ili ne. Mislim da je bilo; barem se cula neka graja (moguce je da su ispraznjene tribine, ali ne skroz)... jer sigurno nije toliko lud da gestikulira prema skroz praznom Pioniru.
                                Ako si ti u pravu, u cemu je onda problem sto je stavljao saku na uvo? To sto je 'povredio' osecanja onih sto nisu bili tamo?
                                Ajde, vrati se kada smislis nesto suvislije.

                                Comment

                                Working...
                                X