Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos na pocetku sezone se govorilo da Koti, Erl i Dzekson skupa kostaju 2000000 evra...jbg imaju para i placaju.
    Njihov gazda odresio kesu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Džaba vam evrići moji Đetići.

      Comment


      • Hahaha vi u pauzama klanja sa grobarima malo da potkacite i nas. Izvor vam nije relevantan ali kako god hocete.....udrite slobodno.

        Izbacite svu siciju iz sebe lakse ce vam biti.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Hahaha vi u pauzama klanja sa grobarima malo da potkacite i nas. Izvor vam nije relevantan ali kako god hocete.....udrite slobodno.

          Izbacite svu siciju iz sebe lakse ce vam biti.
          Hahahaa ovdje je tvit Nebojse Medojevica bio relevantan izvor a ne Borba.
          Fali samo jos Dara sa Smokovca da progovori koju protiv Bokana.
          Last edited by E1_PG; 10-04-19, 17:04.

          Comment


          • Ej, ti tim sa ovako enormnim budžetom, nikad zabeleženim u regionu (sezona Partizana 2010/11 je sledeća po rangu) dobiješ tri puta u sezoni. Mi smo već pobedili.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ogromna bruka biće za njih ako ne osvoje ABA ligu. Milo će da im podeli ćuške ako ne opravdaju onol'ke šuške.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Hahahaa ovdje je tvit Nebojse Medojevica bio relevantan izvor a ne Borba.
                Fali samo jos Dara sa Smokovca da progovori koju protiv Bokana.

                Pusti ih....ko ih ne zna skupo bi ih platio...

                To je jedna vrlo kvalitetna medijska logistika koja u trenutku kada njima odgovara ukljucuje u bitku i politicke teme i sve druge...zavisno od njihovih interesa...evo primjer samo kako je Zurnal prenio intervju Nemanje Gordica za Vijesti.

                Vijesti:

                PLEJ BUDUĆNOST VOLIJA NAJAVLJUJE ŽESTOKU BORBU SA ZVEZDOM
                Gordić pred veliko finale: Spremni smo za košarkaški rat


                Zurnal:

                Плејмејкер Будућности Гордић најављује рат са Звездом


                Namjerno izbacena jedna veoma bitna rijec i naslov dobija potpuno drugu dimenziju. Ali oni su takvi i znamo sa kim imamo posla

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Hahahaa ovdje je tvit Nebojse Medojevica bio relevantan izvor a ne Borba.
                  Fali samo jos Dara sa Smokovca da progovori koju protiv Bokana.
                  Ma lazu bre dusmani. Jeste Noric Kol ima 60.000 mesecno. Mos misliti.
                  Kao da je njega hteo Makabi a on izabrao Buducnost
                  Coty Clark MVP prvenstva Rusije u vise kola, Dzekson.
                  Najveca laz je ono sto je Bokan vise puta izjavio da je domacim igracima koji su ostali Ugovori povecani 3 puta.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Mene boli kurac je li to istina ili nije.Izvori su smjehotresni to je cinjenica,ali sve i da je istina ne vidim nikakav problem tu.
                    Jedino za sta ta info moze da sluzi je za pricu kme kme oni su losi,imaju pare,a mi smo jadni siromasni pravednici,boziji ratnici u borbi protiv zle crnogorske mafije kme kme.
                    Okupimo se svi u Pionir da ih izvrijedjamo sto vise,da im se najebemo majke...To je ta neka prica.

                    Comment


                    • Šta vam je ljudi smirite se. Zapitajte dokle je došlo kad ja smirujem. Košarka regionalna je postala najtoksičnija i to još samo Srbe i Crnogorce zanima. Oko čega se svadjamo? Neka mržnja izbija, mere biti da sam i ja bio takav ali kad se distanciraš...

                      Ivane ne padaj u vatru pusti Dekkarda provokatora

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Mene boli kurac je li to istina ili nije.Izvori su smjehotresni to je cinjenica,ali sve i da je istina ne vidim nikakav problem tu.
                        Jedino za sta ta info moze da sluzi je za pricu kme kme oni su losi,imaju pare,a mi smo jadni siromasni pravednici,boziji ratnici u borbi protiv zle crnogorske mafije kme kme.
                        Okupimo se svi u Pionir da ih izvrijedjamo sto vise,da im se najebemo majke...To je ta neka prica.


                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Mene boli kurac je li to istina ili nije.Izvori su smjehotresni to je cinjenica,ali sve i da je istina ne vidim nikakav problem tu.
                          Jedino za sta ta info moze da sluzi je za pricu kme kme oni su losi,imaju pare,a mi smo jadni siromasni pravednici,boziji ratnici u borbi protiv zle crnogorske mafije kme kme.
                          Okupimo se svi u Pionir da ih izvrijedjamo sto vise,da im se najebemo majke...To je ta neka prica.
                          E zamisli koliko ovaj ili ove narode jebu u zdrav mozak u drugim zivotno bitnijim temama kad se sve ovo radi zbog kosarke.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ivane ne padaj u vatru pusti Dekkarda provokatora
                            Ne padam ja u vatru,pogotovo ne sa Dekijem sa kojim se kapiram odlicno.
                            Lagana prica neka,samo objasnjavam kako funkcionise ta medijska spin masinerija koja treba da razbukta te navijacke strasti do maksimuma.

                            Comment


                            • Dekkarde otkud Zvezdi novac posle 2011? Je l' dao Čović iz svog džepa? Imaš li ti obraza čoveče, budi pravedan malo. Pravičan. Zna se kako funkcionišu svi klubovi a ti tu nešto praviš kao da je Zvezda nikla sama od sebe.

                              Nećemo sad stavljati na tas ko je veća baraba Milo, Vučko, Čović ili neko drugi. Fun fact - sva trojica navijaju za Zvezdu, još je Čović najmanje zvezdaš tj on je novopečeni.

                              Comment


                              • Ovo je laž oko ugovora. Cifre su veće, za lovu koju imaju, potrebne su tri vreće.

                                Comment

                                Working...
                                X