Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pratio sam do novembra prošle godine nisam baš pao s marsa. Koliko nas je koštalo ono "zaradili smo" Mekel, Tompson i Sofo? Od ovih imena samo Noris Kol ozbiljnije i Goga Bitadze, ovo ostalo sve drž ne daj.

    Nije im došao Serhio Ljulj da se kuka, a i da jeste?

    Nisu oni u Srbiji pa ne jedu budžet Zvezde/Partizana.

    Je l zabranjeno da budu i 10 puta skuplji?

    To mi ličii na ono klinačko zadirkivanje kao ti si skuplji ti si favorit, ovo ono. Kao da je bitno šta kažu neki Dekkard i Uroš na forumu ko je favorit. Ne čitaju ovo Goga i Kol i ne stvara im pritisak niti bilo kome.

    Malo mi je luzerski to, ko je skuplji ko je ovakav ko je onakav. Kome se ne svidja neka se žali gazda Čovketu što nije doveo bolje igrače.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Sada ispada da je lose sto su napravili timcinu...[emoji3][emoji3][emoji3] Sto su svojim igracima produzili ugovore i castili ih za titulu i doveli top igrace da igraju EL...

      Sta sve ovde ljudi nece procitati..No je trebalo Sead da igra, Lendri i Doelman..tada bi valjda ovde ljudi bili srecni...Kao da oni daju pare za igrace ili im neko uzima iz usta hehe...

      Licno bih bio presrecan da neko moze da napravi takav tim i da gledam u svom gradu npr...
      Još samo protivnicima da neko kaže da igraju protiv timčine, nikako da ukapiraju.[emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa valjda treba da budeš srećan što ne igraju dobro što je Zvezda prva a ne da im se podsmevaš. Sad da ne glumim ovde pomiritelja, najgore je kad većina jaše manjinu. Iskusio to baš ovde pre par godina kad je bilo dosta grobara.

        Nisi mogao reč da kažeš da ti ne zajašu za vrat.

        Od džaba vam novci moji sinovci pa nadalje.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Još samo protivnicima da neko kaže da igraju protiv timčine, nikako da ukapiraju.[emoji23]
          Sustina sporta, kosarke i zdravog razuma nije smao u pobedama....Sta ih briga, puna hala, reci ce igrao je ovde Goga, Kol..mozda igraju 5g jos EL,mozda vise nikada...Bez opterecivanja. Meni je sve prestalo sto tebe jos drzi...posle one dve finalne serije kad je NAS DEJO pocistio Saolin Duloa ono je master delo i ja sam od tada miran, mada sam se tresao od srece i to je glavni razlog zasto je DR za mene ikona naseg kluba..od tada do kraja!!!! Nadam se da ces i ti naci jednog dana svoj mir, mnogo se trosis a treba da uzivas..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Шта фали играчима?
            Играју више него добро!
            Више него што је ико очекивао.
            ЈА не знам ниједног нормалног навијача који није задовољан показаним играма и учинком КК Ц.Звезде.
            Имају замерку они који никад нису играли ни кликере а камо ли са неком већом лоптицом.
            Незадовољни си неки навијачи чији су тимови доста скупљи да буду испред, али ето нису и сад почиње пљување.
            Најдражи српски спорт. Ко може више да запљуне.
            Желим само да поновим, пре него ме Кронос банује, јер он не воли кад неко пише афирмативно о Звезди.
            Звезда че одрати у ПО било кога у две или три утакмице, јер је то тим.
            Па макар ПО играли са Човићем Јуниором и Кешељем.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              A nije nama Mega davala? Nismo sa Miškom saradjivali? Ubija nas licemerje sve.

              "A zašto vidiš trun u oku brata svoga, a brvno u oku svome ne osećaš?"

              Glupo je spuštati ih "fortuna, crnogorci" pogotovo jer su u manjini a i imaju ljudi pravo da se raduju svom klubu pa i da budu najskuplji.

              Ne znam što ih jašete svaki dan. Oni su iz Crne Gore može Milo da im da 20 miliona nije vama ništa uzeo.

              Te alibi priče su glupe, ili ste uz Čovića ili ne, šta brojite koliko ko košta?
              Sto nam onda nije dao Jokica, ili makar Luvavua??
              Igrali smo i mi EL tad, zar ne, a dali smo dobili nekada NBA prospekta?
              Lova baki...

              Comment


              • "Strah zivotu kalja obraz cesto" . Steta. Pokuzujete lose osobine , zavist, ljubomoru. Nije sva velicina u pobjedama.

                Comment


                • Ma jok najbolje da niko ne igra košarku sem Zvezde i Partizana. Ja bih gledao i Cibonu i Zadar i Olimpiju, to mi fali, ludnica.

                  Seća li se ko onog ludaka što je igrao u Olimpiji Marko Milić se zvao mislim? Vario kao nenormalan, bio je čak neki all star, zakucavanja, preskočio auto. Kakva je ono makina bila ljudi moji.

                  I kakvi dani. Skuni Pen, Jerotin, to je moja Zvezda stara bila.

                  Pa odeš u Zagreb tesno, odeš u Ljubljanu, sad smejurija.

                  Comment


                  • Da ti da Jokića? Da da Jokića Dejanu Radonjiću defanzivnom specijalcu koji je uništio 95 generaciju da sedi na klupi jer ne igra odbranu? Blasfemija

                    Dejo je bolji sa gotovim produktima nego sa talentima. Za defanzivu i tranziciju je maher ali Jokića bi upropastio! Da se ne lažemo.
                    Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 19:58.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Da ti da Jokića? Da da Jokića Dejanu Radonjiću defanzivnom specijalcu koji je uništio 95 generaciju da sedi na klupi jer ne igra odbranu? Blasfemija
                      Ja tebe reputacijama a ti meni ovako samare lupas
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sustina sporta, kosarke i zdravog razuma nije smao u pobedama....Sta ih briga, puna hala, reci ce igrao je ovde Goga, Kol..mozda igraju 5g jos EL,mozda vise nikada...Bez opterecivanja. Meni je sve prestalo sto tebe jos drzi...posle one dve finalne serije kad je NAS DEJO pocistio Saolin Duloa ono je master delo i ja sam od tada miran, mada sam se tresao od srece i to je glavni razlog zasto je DR za mene ikona naseg kluba..od tada do kraja!!!! Nadam se da ces i ti naci jednog dana svoj mir, mnogo se trosis a treba da uzivas..
                        Upravo tako, KKB redefinišu ove sezone onu staru de Kubertenovu:" Važno je učestvovati" u " Važno je učestvovati i izgubiti manje od 40 razlike"
                        Što se tiče pune hale, matematika iz osnovne škole kaže da je njihova puna hala kao naša popunjena 65-70%, što će reći ama baš svaka utakmica ove sezone a mnoge su bile i na 100% kapaciteta. Naravno, odnosi se na našu halu Aleksandar Nikolić, Arena je 4 puta veća od Morače, to će ostati nedosanjani san.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Šta sam uradio

                          Realno Jokiću je bolje u NBA nego da su ga mučili po Evropi da igra odbranu, nije to za njega.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Kad igrač ima 15 bacanja to znači dve stvari: da tim igra većinom na njega u napadu i nemoć protivnika da ga zaustave. To pokazuje da pored tih bacanja ima čak 10 pokušaja za 2 i 6 pogodaka(60%) i 1/1 za tri.
                            Kad se na to doda 6 skokova, 3 asistencije, 1 krađa i 5 izgubljenih lopti koje, iako je negativan parametar potvrđuje ono ispred izneto, jer da nije imao toliko loptu kod sebe ne bi je ni gubio toliko imamo sliku kako se radi u jednom klubu i kako se razvijaju igrači iz godine u godinu.
                            Uporedimo kvalitet Apića i Barovića/Ilića, na primer. Nebo i zemlja, pri čemu je Apić naravno nebo.
                            Hvala, to znaci da ste vi onda pocisceni u finalu. Pucamo se dalje, ostani na ovoj temi, tu jedino mozes nesto kreativno da napises.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • @uros sa Dejom bi bio Jokic+Deandre Dzordan... ))) u jednom hehe...

                              @dekkard dobro buraz, opusteno znamo svi to )
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ma jok najbolje da niko ne igra košarku sem Zvezde i Partizana. Ja bih gledao i Cibonu i Zadar i Olimpiju, to mi fali, ludnica.

                                Seća li se ko onog ludaka što je igrao u Olimpiji Marko Milić se zvao mislim? Vario kao nenormalan, bio je čak neki all star, zakucavanja, preskočio auto. Kakva je ono makina bila ljudi moji.

                                I kakvi dani. Skuni Pen, Jerotin, to je moja Zvezda stara bila.

                                Pa odeš u Zagreb tesno, odeš u Ljubljanu, sad smejurija.
                                Da, Milic je bio legenda.
                                Sa njegovim sestricem sam trenirao jedno vreme i upoznao ga tada, a on se cini mi se iz Reala vratio u Olimpiju...

                                Comment

                                Working...
                                X