Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dis vil eskalejd so kvikli.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • #17
      Originally posted by MannyCalavera View Post
      Da se bacimo na pecenje kao Dule i bice sve OK? Kolko zive vage treba, 160? Jel ima neki bonus bambi za dijabeticare

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Potezanje bolesti bilo koga kao argument u raspravi nije dozvoljen, a uz to je u degutantan. Cisto da razjasnimo.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • #18
        Originally posted by bici View Post
        Dis vil eskalejd so kvikli.
        Eksuali, faster den vi ken iven imedzn.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #19
          Originally posted by Indigo View Post
          Eksuali, faster den vi ken iven imedzn.
          Prvi ban do ponoci. Granica za narednih 5 dana, 3.5 bana, uplate na pm.

          Ps. mozda popijemo ban jer je ovo tema za prepucavanje i dizanje tenzije a mi ocigledno spamujemo jer ne dizemo tenziju i ne zajebavamo nikoga.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • #20
            Pa ne znam koliko su trofeji iz perioda u trajanju od 13 godina zive vage. To bi Tosu trebali da kontaktiramo da utvrdi.

            EDIT: Svako ke ne zna da se prepucava na fin i perfidan nacin i treba da dobije ban. To ni sa temom nikakve veze nema. Primer dobrog prepucavanja je bas ono od sinoc u vecoj meri. Sem zalbi na kronosa, niko se medjusobno nije vredjao, a diskusija je bila tako u duhu CZV - PAR. Za takve stvari ovo i treba da posluzi. Da ne cita onaj ko nece, nego stvari vezane za klubove.
            Last edited by colke995; 12-11-17, 14:51.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Pa onako laicki, kao mesar pripravnik rekao bih ko Dulova uzina u lokalnoj birtiji.

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • #22

                Lord of the rings.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • #23
                  Originally posted by colke995 View Post
                  Pa ne znam koliko su trofeji iz perioda u trajanju od 13 godina zive vage. To bi Tosu trebali da kontaktiramo da utvrdi.
                  Nedovoljni da se obezbedi pristojan inostrani angažman, očigledno. Četiri puta se zahebali, neće i peti ☺
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #24
                    Daj mojne da si na kraj srca. Gledaj kako pegla Limoges ove godine. Znamo da cijeg je to rada plod. Kurac bi tako igrali da nisu godinu dana slusali recitale u parku uz meze i spricer.

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • #25
                      Igrali su preko one stvari i pre Duletovog mandata.

                      A koliko su sada smejurija dovoljno govori sto ne mogu da dobiju oslabljeni Partizan dvocifrenom razlikom kuci.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ricma View Post
                        Igrali su preko one stvari i pre Duletovog mandata.

                        A koliko su sada smejurija dovoljno govori sto ne mogu da dobiju oslabljeni Partizan dvocifrenom razlikom kuci.
                        Mojne tako jako da cepas istinu, banovace EichmannTime

                        Samo laganica i slatke lazi ovde.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Daj mojne da si na kraj srca. Gledaj kako pegla Limoges ove godine. Znamo da cijeg je to rada plod. Kurac bi tako igrali da nisu godinu dana slusali recitale u parku uz meze i spricer.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Polako, videcemo kako ce Radonja da izgura i gde ce se smestiti. Slican tip trenera kao i Dule. Gde god da ode, trebace mu vremena i mislim da nece nikad doci do ekipe kao sto Real, CSKA, Fener itd. Mozda i gresim, covek ipak ima prednost u smislu godina i poznavanja jezika, ali videcemo.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ja se samo nadam da ne zavrsi u kafani sa Zeljkom opet. To je najopasnije [emoji41]. Znamo kako to ide posle, hipertenzija, bordeli sa sudijama, neka baba na braniku da se zacini sve i posle chill [emoji41]

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • #29
                              kič.jpg
                              prstenje.jpg
                              Nekako mi to em kič em feminiirano...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Ja se samo nadam da ne zavrsi u kafani sa Zeljkom opet. To je najopasnije [emoji41]. Znamo kako to ide posle, hipertenzija, bordeli sa sudijama, neka baba na braniku da se zacini sve i posle chill [emoji41]

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Šta ga zabole, uvek može u Pistoju i da ne uradi ništa [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X