Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Komšije, kakav je ovaj Janković što je igrao prošle sezone za vas?

    Prednosti, mane, potencijal?

    Ja ga se sećam samo iz one polufinalne serije kad nas je unakazio.
    Odlican igrac. Ja ga se secam kada je hteo da bije Novicu i kada ste my jebali sve do 7 kolega. Pljuvali ga. Verujem da je on sada vec postao legenda Partizana, car, kralj.....

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Vidim da je i na zvaaničnoj stranici napisano da je potpisao, čestitam.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Komšije, kakav je ovaj Janković što je igrao prošle sezone za vas?

        Prednosti, mane, potencijal?

        Ja ga se sećam samo iz one polufinalne serije kad nas je unakazio.
        Već je puno uradio za vas u ovoj "igri" kkp vs Čović

        Konačno jedna "pobeda" nad mrskim neprijateljem

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Laza ce opet morati da ga "prevaspitava"...
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 22-10-18, 14:01.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Odlican igrac. Ja ga se secam kada je hteo da bije Novicu i kada ste my jebali sve do 7 kolega. Pljuvali ga. Verujem da je on sada vec postao legenda Partizana, car, kralj.....

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Polako, Lazo, sacekaj sa "legendom" do derbija - morace dobro da se potvrdi za tu titulu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Voleo bih da čujem čovićevo objašnjenje i kakve naredne postupke planira ili je ovo gotovo.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Gotovo je to davno bilo ali smo se mi zalili pa se cekalo..Ostoja-Cova1-0 ove godine...hehe..sramotno ma ko sta pisao...Koliko bacenih paraprosle sezone, sam Bog zna...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ne znam kome treba zla krv. Po meni je ovo Ostoja-100, Covic -10.
                  Samo je pitanje trenutka cim neka plata ne legne u suprotnom taboru, da se desi isto samo u kontra smeru. Plus dodatne tenzije koje ce ovim da budu proizvedene. Kome to treba?

                  Comment


                  • Svima brate...Najlepse doba je bilo kad smo bili slicni Dejo vs Dulo i kada ga je Dejo pocistio hazarderskom igrom Carlsa Dzenkinsa i Nikole Kalinica...Treba da bude tenzija..a sad sto ima bolida iz oba tabora pa se pobiju itd...To je druga prica i to je do drzave..ALi ko ne voli tenziju u derbiju taj ne voli ni derbi i kosarku
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Naravno.
                      Najlepše je bilo kada su nam vezali jednu ruku i jednu nogu.

                      10 puta bolje je bilo u Laktašima.

                      Posle toga je usledila državna tortura.

                      Slično kao u fudbalu posle Markove titule.

                      Jbg, mnogo smo se radovali.

                      Ali ne postoje 2 slađa trofeja zbog okolnosti.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ne znam kome treba zla krv. Po meni je ovo Ostoja-100, Covic -10.
                        Samo je pitanje trenutka cim neka plata ne legne u suprotnom taboru, da se desi isto samo u kontra smeru. Plus dodatne tenzije koje ce ovim da budu proizvedene. Kome to treba?
                        Nije bitno u kom smeru , ozbiljan je ovo presedan koji može popriličan haos da napravi. Evo da citiram grobara sa drugog foruma :

                        "zaboravih jos 1 stvar - moze se reci da je "jankela" svojim postupanjem stvorio pravni presedan koji mogu da prate i drugi nezadovoljni igraci"

                        Comment


                        • Svaki igrac treba to da uradi...Cuj, ja kad dugujem smorim se i zelim sto pre da vratim..isto tako i kad meni neko kaze tad i tad..mora biti tad...pare su pare..oko para i zena ne treba da se zajebava...

                          Ovde se napravila atmosfera kao da ti njima treba da platis ako si domaci igrac da bi igrao u CZ..to su smesne price..Nemoj mu dati 200k, daj mu 100k ali ga plati...Licno da sam bilo ko tuzio bi klub, bilo koji..ajde da kazes da se oni bore..da ne uzimaju lovu( kradu ) pa da ti ih zao...ali kad trazis onda sledi mehanizam navijaca...

                          tj botova..alo sto trazis pare..uzeces posle nas itd...a covek moze sutra da slomi nogu i cao npr...Meni smeta jedino sto je otisao u KKP..sve ostalo ne..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Stvarno postoje ljudi koji veruju u mantre o drzavnoj turturi kluba koji je u vlasnistvu te iste drzave i kojim rukovode podanici vrhovnog vodje, pogodi cega...pa opet te iste drzave...ovakve spinove nije lako zavrteti...kudos..
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • [
                              Svaki igrac treba to da uradi...
                              Koliko klubova znaš koji redovno isplaćuju svoje igrače ...ne samo u Srbiji ?

                              Koliko je igrača na ovaj način ( treći klub kao paravan) prešlo iz kluba u klub ?

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nije bitno u kom smeru , ozbiljan je ovo presedan koji može popriličan haos da napravi. Evo da citiram grobara sa drugog foruma :

                                "zaboravih jos 1 stvar - moze se reci da je "jankela" svojim postupanjem stvorio pravni presedan koji mogu da prate i drugi nezadovoljni igraci"
                                Ne bi se moglo reci da je presedan - seti se "slucaja Bosman". Sport je, prvenstveno, biznis - na zalost.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X