Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je onda za neku psihijatrijsku ustanovu. Nemam reci.
    sigpic

    Comment


    • Naravno,svaka izjava je u oba tabora idiotska!

      Comment


      • Ali za batinanje sudija Danilovic je bio kažnjen i suspendovan godinu ili dve,a sada je na čelu saveza Srbija!

        Comment


        • Ovom se sudi za kriminalne radnje, pa evo ga, predsednik ili sta je vec u Aba ligi. A niie da vodja nije licno prebijao sudije. Imas klip nekoliko stranica unazad.

          Mislim ima naravno navijaca Zvezde kojima je ovo za povracanje, ali najgore je sto ce masa ovo da guta.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Ovo je onda za neku psihijatrijsku ustanovu. Nemam reci.
            Što, da nije nešto slagao?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Ovom se sudi za kriminalne radnje, pa evo ga, predsednik ili sta je vec u Aba ligi. A niie da vodja nije licno prebijao sudije. Imas klip nekoliko stranica unazad.

              Mislim ima naravno navijaca Zvezde kojima je ovo za povracanje, ali najgore je sto ce masa ovo da guta.
              Druze moj,jedno je suditi a drugo OSUDITI!
              DANILOVIC JE OSUDJEN! a Ćokija ako osude neka trune u buvari,nema tu puno filozofije

              Comment


              • Nemojte samo da prelazite granice zezanja i da preraste u vređanje.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Što, da nije nešto slagao?
                  Nije on nikad nista slagao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Za Danilovica nije slagao. Nije da je Danilovic ugledan tip. Covic nosi na dusi mnogo vise zlodela ali Covic je politicar. Za Danilovica i sudije svi znaju, a sam Danilovic se i sa kumom klao.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Nije on nikad nista slagao.
                      Kako tačno ide ta logika, ko je jednom slagao sve što kaže je laž?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • ovde stajemo sa Danilovićem i Čovićem i njihovim CV-jem.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Al što ljudi sebi naprave problem ... da ne poveruješ
                          tema za podhebvanje ...
                          nači, samo udri
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Upravo tako, tema da se malo nasalimo na tudj, malo na svoj racun...Zato se ne dajte isprovocirati Na ovoj temi ne treba ozbiljno shvatati ni sebe, a kamoli druge

                            P.S. Pustite CV, dajte da im citamo ocene iz indexa
                            Last edited by Carcosa; 16-11-17, 20:28.
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Originally posted by Carcosa View Post
                              Upravo tako, tema da se malo nasalimo na tudj, malo na svoj racun...Zato se ne dajte isprovocirati Na ovoj temi ne treba ozbiljno shvatati ni sebe, a kamoli druge

                              P.S. Pustite CV, dajte da im citamo ocene iz indexa
                              Ocene iz indeksa se citaju u Skupstini Republike Srbije - moze se pratiti na RTS kanalima.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Pa bas zato, sad je to omiljena disciplina Patkometrija, ali na jednom visem, da kazem kulturnijem, evropskijem nivou, dokaz koliko kao drustvo napredujemo Fino pokazes ocene i izbio si sagovorniku sve argumente iz ruku. Samo da nadjemo ko ce da cita Covketove, a ko Ostojine ocene, pa kad vidimo cije su bolje, moze topic slobodno da se zatvara (salim se, nemoj da vam pada na pamet)
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X