Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Nadam se da je malo sramota one insajdere koji su tvrdili da je Čović pušten niz vodu i da mu je slučajno dat 24/7 pristup režimskim televizijama, kao i da neće ponovo Coa baciti par miliona iz državne kase.
    Ha ha treci centar Bajerna pojacanje ali zato nba plej i zlatni Slovenac igraju za male pare, stvarno nekad si bio zanimljiv, ma lazem nisi nikad.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Sa druge strane, aluminijum iz limenki se moze reciklirati koliko hoces puta.
      Eeeee, amulinijum je na ceni moj komšo a ne tamo neki lim pa još bugarski, nemaa deset godina kako sam menjao oluke (limar naravno)....i oluk mi već procureo zbog takvih kao što je vaš preCednik
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Ha ha treci centar Bajerna pojacanje ali zato nba plej i zlatni Slovenac igraju za male pare, stvarno nekad si bio zanimljiv, ma lazem nisi nikad.
        Ponekad kad procitam postove, zakljucujem kao da je tvoja neka uloga da utices na "siroke narodne mase" i da si se uzivio u tu ulogu. Veliki energiju i vrijeme trosis da objasnis i utices na neko formiranje misljenja ili spinove, od kojih su legendarni: kako neki brat hoce da preuzme klub od Covica, kako je bitna titula u pionirskoj konkurenciji, kako zvezda nema veze sa sns-om, kako zvezda nema para, kako svi koji dodju u zvezdu igraju ispod cijene, kako svi drugi placaju bogatstva za igrace. Koga boli uvo za te stvari, to su stvari rekla kazala. Konkretno sad ispade da je zlatni slovenac skuplji i igrac sa vecom reputacijom od Zirbesa. Ma nemoj brate, dajte se uozbiljiti malo.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Eeeee, amulinijum je na ceni moj komšo a ne tamo neki lim pa još bugarski, nemaa deset godina kako sam menjao oluke (limar naravno)....i oluk mi već procureo zbog takvih kao što je vaš preCednik
          Oce to kad uzimas iz Bugarske, komso, umesto da odes u Zeleznik - imaju oni i pleh: izaberes iz kataloga i odma ti stigne preko ex-Koordinatora iz Mitrovice, one juzne... Ostalo od krovova.
          Cijena - sitnica..
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Ponekad kad procitam postove, zakljucujem kao da je tvoja neka uloga da utices na "siroke narodne mase" i da si se uzivio u tu ulogu. Veliki energiju i vrijeme trosis da objasnis i utices na neko formiranje misljenja ili spinove, od kojih su legendarni: kako neki brat hoce da preuzme klub od Covica, kako je bitna titula u pionirskoj konkurenciji, kako zvezda nema veze sa sns-om, kako zvezda nema para, kako svi koji dodju u zvezdu igraju ispod cijene, kako svi drugi placaju bogatstva za igrace. Koga boli uvo za te stvari, to su stvari rekla kazala. Konkretno sad ispade da je zlatni slovenac skuplji i igrac sa vecom reputacijom od Zirbesa. Ma nemoj brate, dajte se uozbiljiti malo.
            Zanimljivo da postovi ovih sa druge strane brda , ne ostavljaju neki utisak na tebe?

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Zanimljivo da postovi ovih sa druge strane brda , ne ostavljaju neki utisak na tebe?

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Ne znam sto da ti kazem....navijali su za nas...pa mozda zbog toga. Salim se naravno

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Zanimljivo da postovi ovih sa druge strane brda , ne ostavljaju neki utisak na tebe?

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Mi sa druge strane brda (doduse, ima vise brda izmedju S.Supanca i Humske) ih ne pitamo non-stop: oklen novci?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Jel i Kim Tili jeftin zalogaj? Opet ste izleteli pred rudu a čitaj šta sam pisao i pri tome i dalje stojim. Imaće te em skuplji em dosta jači tim od nas. Samo mi nemoj sada raspevavati kako novci idu samo u našu kasu.
                  Odakle sada Ćokiju od jednom. Palo mu s neba. Aaaa...
                  Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Ha ha treci centar Bajerna pojacanje ali zato nba plej i zlatni Slovenac igraju za male pare, stvarno nekad si bio zanimljiv, ma lazem nisi nikad.
                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Mi sa druge strane brda (doduse, ima vise brda izmedju S.Supanca i Humske) ih ne pitamo non-stop: oklen novci?
                    Navijač KK Crvena Zvezda ima samo jednu želju - da navija za Zvezdu, a navijač KK Partizan... pa on ni sam ne zna zašto ga tako oslovljavaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Ne znam sto da ti kazem....navijali su za nas...pa mozda zbog toga. Salim se naravno
                      Ma tvoje pravo... samo nema ljutiš kad ti neko odgovori kao Ganac pre neki dan.

                      @ Kronos

                      Umeš ti to bolje

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Opet prpa, opet hoće Zvezda da osvoji sve, opet vođa dao državne pare.....opet otesmo.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Navijač KK Crvena Zvezda ima samo jednu želju - da navija za Zvezdu, a navijač KK Partizan... pa on ni sam ne zna zašto ga tako oslovljavaju. [emoji3]
                          Ali za koji klub da navijate[emoji6] ima više u opticaju pod pseudonimom CZ.
                          Kada imate želju da navijate za neki od vaših klubova što skacete na svaki info gde se spominje KKP.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Obrni okreni, teska vas sudbina ceka. Izgleda El Chapo ce da drzi obecanje da titula sledi kada ode u penziju....
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Ma tvoje pravo... samo nema ljutiš kad ti neko odgovori kao Ganac pre neki dan.

                              @ Kronos

                              Umeš ti to bolje

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Sta odgovoriti na tezu kako mi naplacujemo dugove pistoljima i zbog toga nismo nikome duzni ostali.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Navijač KK Crvena Zvezda ima samo jednu želju - da navija za Zvezdu, a navijač KK Partizan... pa on ni sam ne zna zašto ga tako oslovljavaju.
                                Navijac KK Partizan navija za isti zbog ovoga

                                Bez prodaje grba, brenda, dupeta, kriogene terapije...... mi smo i dalje onaj isti KK Partizan od osnivanja do danas.
                                Neke stvari se ne mogu kupiti.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X