Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Najpribliznija hala koja je kao sto nama treba, ona u splitu. Ima 10 hiljada kapacitet i cena zemljista/kvadrata je slicna kao u Beogradu. Za kredit na 30 godina, grad mora godisnje da iskesira 5 miliona evra. Neka mi napravimo i neku jeftiniju pa se zamislite da li klub pored redovnog budzeta moze da godisnje stvori jos 4 miliona evra i to u kontinuitetu 30 godina. Nema teorije. Znaci to jedino moze da gradi neki veci invedtitor kao sto je drzava/grad, zato i kazrm da je najbolje resenje restauracija pionira i da nam ga daju na ime prodaje kluba.
    Ta hala je kostala 70m, u realnosti verovatno pola od toga...hehe e jesu je zacepili cuj 70m....sad videh...al mmajstor jos bolji pa ode na 130-150m...mozes napraviti fudbalski stadionon 60k mesta jbte haha..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Najpribliznija hala koja je kao sto nama treba, ona u splitu. Ima 10 hiljada kapacitet i cena zemljista/kvadrata je slicna kao u Beogradu. Za kredit na 30 godina, grad mora godisnje da iskesira 5 miliona evra. Neka mi napravimo i neku jeftiniju pa se zamislite da li klub pored redovnog budzeta moze da godisnje stvori jos 4 miliona evra i to u kontinuitetu 30 godina. Nema teorije. Znaci to jedino moze da gradi neki veci invedtitor kao sto je drzava/grad, zato i kazrm da je najbolje resenje restauracija pionira i da nam ga daju na ime prodaje kluba.
      Ma Fenerova Ulker Arena je kostala 80 milki. Zalgiris Arena 50 milki. Kakvih bre 4 milke godisnje na 30 godina.

      Za 20-30 miliona mozemo da napravimo top halu za nase potrebe. Napraviti oko hale poslovne i rezidencijalne sadrzaje, od njiglh mozemo da vratimo pare za halu ulozene.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Kad se prave soping molovi svaki dan moze i hala.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Kad se prave soping molovi svaki dan moze i hala.
          Odkupite propale fabrike zbog placa i zidajte halu - oh, wait...
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Kad se prave soping molovi svaki dan moze i hala.
            Upravo. Moze i u paketu.

            Dodaj jos stanove/apartmane, kongres/business centar neki, plus rekreativne sadrzaje koji se naplacuju. I eto para koliko hoces, i da se vrati investicija, i da se odrzava a i da se zaradi.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Odkupite propale fabrike zbog placa i zidajte halu - oh, wait...

              Komšo a što vi ne napravite halu , vidiš da je mi napravismo očas posla

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Upravo. Moze i u paketu.

                Dodaj jos stanove/apartmane, kongres/business centar neki, plus rekreativne sadrzaje koji se naplacuju. I eto para koliko hoces, i da se vrati investicija, i da se odrzava a i da se zaradi.
                To se jedino isplatilo FK Vozdovcu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Komšo a što vi ne napravite halu , vidiš da je mi napravismo očas posla
                  Njima i Hala sportova velika.[emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Komšo a što vi ne napravite halu , vidiš da je mi napravismo očas posla
                    A dje je? Eno Minel u Ripnju zvrji prazan u stecaju, zemljiste dobro, prevoz vozom i gradskim autobusima, komsi na ler nizbrdo.... idealna lokacija.
                    I ne kosta puno.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Njima i Hala sportova velika.[emoji23]
                      Onda vam se vise isplati da udarite tendu na Malom Kalemegdanu - da ne dobiju vlasnici sezonskih suncanicu bez potrebe, ionako se ne igra EL.
                      Last edited by kronostime; 22-05-18, 19:57.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Uvek je tu i mogucnost da se Groblju da alternativna lokacija za novi stadion, a mi da onaj Toi Toi tamo preoremo buldozerima i da strateski lociramo sve na tom potezu

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Uvek je tu i mogucnost da se Groblju da alternativna lokacija za novi stadion, a mi da onaj Toi Toi tamo preoremo buldozerima i da strateski lociramo sve na tom potezu
                          JBG, ono je ipak, Stadion JNA - nadkrijte onu vasu rupu i eto hale.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            JBG, ono je ipak, Stadion JNA - nadkrijte onu vasu rupu i eto hale.
                            Pazi mi pretendujemo na celo brdo. Bice tu i drugih sadrzaja.

                            Vama recimo da se da Pionir, i onda tamo prema Novom Groblju da se sirite. To je ono sto vam realno lezi. Iselite tamo Zastava Promet i jos nesto. Eto i stadiona, imate i Pionir. Lepota

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Pazi mi pretendujemo na celo brdo. Bice tu i drugih sadrzaja.

                              Vama recimo da se da Pionir, i onda tamo prema Novom Groblju da se sirite. To je ono sto vam realno lezi. Iselite tamo Zastava Promet i jos nesto. Eto i stadiona, imate i Pionir. Lepota
                              Čuo sam da ŽOC ima lepu salu, mogu tamo, samo da usklade termine. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Pazi mi pretendujemo na celo brdo. Bice tu i drugih sadrzaja.

                                Vama recimo da se da Pionir, i onda tamo prema Novom Groblju da se sirite. To je ono sto vam realno lezi. Iselite tamo Zastava Promet i jos nesto. Eto i stadiona, imate i Pionir. Lepota
                                Zavrsite prvo onaj pomocni pored rupe - moze onde dosta lokala da se napravi, a i pola ozidano.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X