Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Nisu ga molili, nije ispoštovao timski dogovor, hoće da se pozcionira sa Dovijem za sledeću sezonu jer zna da neće biti brži od njega na stazi... Kao i obično, drama u trci koja odlučuje šampiona. Valensija ispunjava svoj zadatak... Dobra sezona, Yamaha ju je morala napraviti još i boljom, no šta je tu je...


    Ta kockica danas je nameštena, to potpisujem
    Nije ispoštovao timski dogovor? Pa koliko mrzim timske naredbe, jedino napravim izuzetak u određenim situacijama. Ipak ova situacija je tako besmislena , borba za 4 mesto i oni traže da ga pusti. Baš zbog ovog cirkusa mi je drago što nisu dobili titulu. Pa šampion je tu da pokaže kvalitet i sa tim da osvoji titulu. Zato su mi bile najbolje izjave onih koji su na pitanje odgovorili da nema potrebe da pomažu Doviju sa puštanjem. Ova situacija na kraju je krajnje jednostavno: Dovi nije imao tempo i nema potrebe da Dukati kuka bez potrebe. Treba se boriti do kraja pa kako ispadne. Ovo za pozicioniranje se tek ne slažem kao jer neće biti brži od Dovia. Iskreno za Dovia je ovo bila ogromna prilika, ne znam kako će on uspeti ovakvu sezonu da ponovi. I da se sve ostalo poklopi: Yamaha neće biti ovako loša i sigurno neće biti ovoliko kiše , Markez je imao mnogo više izletanja.
    Na kraju kad se sve pogleda Markez je zaslużeno najbolji , naravno uz puno sreće , ali takva sreća samo doďe kad neko pokaže takav kvalitet. I za sam kraj moram pomenuti Mirov perfomana za kraj moto3, sa ovim je pokazao zbog čega je tako ubedljivo bio najbolji

    Comment


    • #47
      Volim i ja svog brata, ali....

      Screenshot_2017-11-14-14-00-29.jpg

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #48
        Auu śta je ovo?

        Comment


        • #49

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment

          Working...
          X