Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Pisalo je danas,da su zestoko nesto pokacili,jos sinoc
    Losa odluka,po meni,jeste da su Gasol i Konli najbitniji igraci i bez njih teskoda bi imalisansu za bilo sta,ali opet Fitz je izvlacio po meni max iz ovog tima

    Comment


    • Bas simpa trener, al ovo samo pokazuje da ce Memfis spalit sve prije nego li pustit Konlija i Gasola.

      Mada nisu dovoljno jaki ove sezone tako da mislim da ce Denver upanut u plejof na fiksnijevu zalost...


      Bogdan gasi Oracle. 8)

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Kao što sam i poželio Pacersima sve najgore u bliskoj budućnosti kada su otpustili Vogela, isto tako želim sve najgore Memphisu za otpuštanje Fizdalea.

        Imaš u timu ubjedljivo najgori ugovor u ligi, matorog Gasola koji se raspada na sve strane, Chandlera faking Parsonsa na PF kojeg plaćaš 23 miliona, Evansa koji je kidao svaki ligamenat u nogama, Maria faking faking Chalmersa... I očekuješ nešto da se napravi od takvog tima...

        Comment


        • Sve najgore luzerskom treneru Vogelu i Memfisu.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Sve najgore luzerskom treneru Vogelu i Memfisu.
            El moraš ti da budeš poklopac?

            Comment


            • Originally posted by Baka View Post
              Bas simpa trener, al ovo samo pokazuje da ce Memfis spalit sve prije nego li pustit Konlija i Gasola.

              Mada nisu dovoljno jaki ove sezone tako da mislim da ce Denver upanut u plejof na fiksnijevu zalost...


              Bogdan gasi Oracle. 8)

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
              A vala nece ,makar sad Juta morala da uskoci u PO umesto Memfisa,vec veceras ce im ocitati lekciju Dzezeri

              Comment


              • Gleda li iko Jazz? Jel Mitchell stvarno ovoliko dobar kako brojke pokazuju?

                Comment


                • Ja sam ga gledao par puta ove godine nocas ne,i bas sam na prethodnoj strani napisao da ne mogu da verujem da ga je Denver trejdovao,za ruki sezonu meni obecava mnogo vise nego Heris i Marej zajedno,ali ajde ,to je moje misljenje,neki misle drugacije vreme ce pokazati

                  Comment


                  • Deset u nizu za LeGoata.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ja sam ga gledao par puta ove godine nocas ne,i bas sam na prethodnoj strani napisao da ne mogu da verujem da ga je Denver trejdovao,za ruki sezonu meni obecava mnogo vise nego Heris i Marej zajedno,ali ajde ,to je moje misljenje,neki misle drugacije vreme ce pokazati
                      Evo opet izludio sinoć, tačno ću morati jednu veče i jutro da žrtvujem i odgledam Jazz zbog njega jer mi na ovim highlightsima izgleda prepotentno

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Evo opet izludio sinoć, tačno ću morati jednu veče i jutro da žrtvujem i odgledam Jazz zbog njega jer mi na ovim highlightsima izgleda prepotentno
                        Ma meni zapao za oko ,posto ja NCCA ne pratim i te buduce prospekte,sem ako nekog ne znam iz evrope ,onda u prvi nedeljama gledam rukije,decko kida uzima puno suteva al i daje ume da udje,sam vukao Jutu Riki,kanal,mada ja njega i ne volim ,Gobert povredjen,ceo mec je NOP vodio i na kraju ih okrenuo-li.

                        Meni nije lozana ,ima mnogo gorih,al meni ni to cak to ne smeta ako ima pokrice,meni se ulaz mnogo svidja kod Micela,a sut i po satistici vidis oko 50% sto je ok koliko sutira,jer uzima dosta trojki.

                        Comment

                        Working...
                        X