Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ aquaria

    GSW safe bet, ovi ostali simpatični, ali nemaju šanse. Pored pomenutih u simpatične spadaju i Pistonsi, koji imaju šanse da dođu do velikog finala
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      uzmi lepo nekog sa istoka,LBJ na primer
      Ove godine izgleda kao da je blagi underdog da uopste dodje do finala tako da bih mogla da mu poklonim svoje simpatije.

      Originally posted by colke995 View Post
      @aquaria

      Kyrie I Boston. Prvo fransiza sa ogromnom istorijom, imaju I odlicnu publiku, a I da odudaris od sablona. Sta ce ti snagator iz Cavsa koji voli da se premislja. Drama queen.
      Boston je isto skroz kul ekipa, guraju daleko bolje nego sto se ocekivalo bez Hayward-a.

      Na istok jos Fila i Toronto mozda, mada je Toronto "mrsav" rekla bih al' eto..

      Originally posted by dekkard View Post
      @ aquaria

      GSW safe bet

      Nije u tome fora, ali voljela sam GSW prije dolaska Durenta. Ono sto je njihov menadzment uspio da uradio u pogledu sklapanja ekipe je fascinantno. Svi su ih voljeli dok su se probijali do vrha, pa i kad uzese tu titulu protiv desetkovanog Klivlenda 2015. A onda kad su poceli sa dominacijom tu je vec krenuo ozbiljan hejt na njih, krunisan dolaskom Durenta.

      Ja Karija, Kleja i Drejmonda gotivim i dalje jako, ali ne mogu navijati za njih kao ekipu jer je surovo to sto oni izvedu na parket od igrackog kadra, jednostavno ocekujes i znas da ce dobit svakoga i tu se gubi satisfakcija navijanja.

      Za OKC ne mogu, nervira me Vestbruk mnogo.
      Tu sa zapada jos su mi Klipersi bili gotivaza na pocetku sezone zbog Teodosica, vidjecemo sto ce bit sa njima kad se on vrati.

      Comment


      • Ma tako je akvarijice,pravi tim si izabrala,istok ce lagano da prodje,a dace BOG i ove u finalu posle

        Nema od Toronta nista,cak i prvi da zavre ne bi me zacudilo da ispadnu od 8-og u PO ,PO luzeri,ovi iz Bostona jesu ok dobri ,mogu da otkinu neku pobedu u eventualnoj seriji,al nisu jos spremni da skinu LBJ jest da su se poneli pa onda deluje da mogu ali...,a i sta da navijas za Boston ko pola foruma
        I onda dodje finale recimo istoka i ja te budem zezao ko sad za cirkus iz Colorada bzvz

        Tako da ono utorak od jedan na meniju Process

        Comment


        • U slučaju Dubsa mediji su prenaduvali ceo taj transfer sa Durantom, kao da se već ranije nije to dešavalo i kao da igrači koji su već bili u klubu nisu bili odličan rad menadžmenta (ni Curry, ni Klay nisu bili nešto previsoko na draftu). Čista zavist ostalih nesposobnijih GMova, negativan hajp a istovremeno i patetično objašnjenje zašto su oni lošiji. Nema problema, neka kukaju i dalje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Minnesota se sjebala zestoko u tom draftu, ali jbg, lako biti general posle bitke, ljudi zaboravljaju koliko je tesko odrediti neciji razvoj. Nekad ubodes, nekad ne. Onaj Bennett je dobar primer gde ne mozes verovati da ga je neko uzeo kao prvog pika, ali pre drafta se mislilo da je on jedini u toj klasi koji ima potencijal da postane superstar i sl. Pa i Steph je na pocetku delovao kao los izbor zbog problema s clancima, ali alal vera hirurgu njegovom, opravio ga baja za sve pare. Da kucnem u drvo.

            Sto se mene tice nijedna ekipa nece procvetati s Bugijem, zao mi samo Davisa sto ce se patiti u toj fransizi jos par godina sigurno.

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
            Pa on je trebao prekinuti karijeru, ali ispostavilo se da on ima zapravo problem u kukovima, koji su bili izvor njegovih povreda.

            Comment


            • Beneta niko nije racunao kao budućeg superstara, cak stavise, niko nije ocekivao ni da bude u prvih 7-8 pikova. Nema osobe koja se nije iznenadila kada ga je Stern prozvao. Nerlens Noel je bio zakucan prvi pik do povrede, onda je Oladipo figurisao kao najverovatnije resenje. Benet nije bio ni na koledzu neki tzv "gejm čejndzer", ali je bio jak kao bik, sa telom vise nego spremnim za NBA. Nisko teziste, jak defanzivan skok, relativno pokretan.
              Sve u svemu, najlosiji draft koji pamtim, ali takodje i draft od kog se nista nije ocekivalo i bio je konsenzus u USA da se eventualno moze probrati granični all star (Oladipo) i nista vise.

              Comment


              • Sad gledah malo ove ranije draftove pa i poslednji i tek sad vidim da su ovi mozgovi iz Denvera trejdovali ovog Donovan Micela,em sto mi se cini da ce biti igracina, em bi im takav igrac legao ko budali samar,ciruks,umeju i da procene

                Comment


                • Kyrie u zadnjih 5 utakmica ima procenat suta 63%, trojke 54% i za 32.4 minuta belezi 31 poen po mecu. Bas prejaka statistika. Boston ove godine siba bas opustenu kosarku i dosta cak opusteno dobija ove fenjerase.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Sad gledah malo ove ranije draftove pa i poslednji i tek sad vidim da su ovi mozgovi iz Denvera trejdovali ovog Donovan Micela,em sto mi se cini da ce biti igracina, em bi im takav igrac legao ko budali samar,ciruks,umeju i da procene
                    Mitchel je otprilike tip igrača koji najmanje treba Denveru.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      Mitchel je otprilike tip igrača koji najmanje treba Denveru.
                      Bas to, imaju Gerija i Dzamala.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        U slučaju Dubsa mediji su prenaduvali ceo taj transfer sa Durantom, kao da se već ranije nije to dešavalo i kao da igrači koji su već bili u klubu nisu bili odličan rad menadžmenta (ni Curry, ni Klay nisu bili nešto previsoko na draftu). Čista zavist ostalih nesposobnijih GMova, negativan hajp a istovremeno i patetično objašnjenje zašto su oni lošiji. Nema problema, neka kukaju i dalje.
                        +1

                        Pritom ja nemam nikakav problem sa dolaskom Durenta u GSW, samo mi je taj njegov potez "ubio" draz navijanja za njih. Jednostavno su premocni. Ali daleko od toga da ih ne volim kao vecina.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Mitchel je otprilike tip igrača koji najmanje treba Denveru.
                          E druga je stvar ako mislis da su Marej i Heris neki koji ce doprineti nesto Denveru,ja ne mislim tako
                          A sa druge strane trejdovali su ga za Lajlsa i 24 pika igraca koji isto igra na PF ,a pritom na tu poziciju kao pojacanje doveli Milsapa
                          Da ne pricam da nemaju ni krstenog pleja

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            E druga je stvar ako mislis da su Marej i Heris neki koji ce doprineti nesto Denveru,ja ne mislim tako
                            A sa druge strane trejdovali su ga za Lajlsa i 24 pika igraca koji isto igra na PF ,a pritom na tu poziciju kao pojacanje doveli Milsapa
                            Da ne pricam da nemaju ni krstenog pleja
                            Svakako doprinose malo više nego što to Mitchell radi u Jazz, bar Murray je tu negde, Harris je svakako iznad obojice kao već profilisani kombo bek. Gde će oni biti za par godina, to je već druga priča. Poenta jeste da njima Mitchell nije bio potreban kada su imali već gomilu bekova u rosteru. A nije im ni sad potreban. Dobili su Lylesa koji je sasvim korektna stretch četvorka i koji je bio kao osiguranje, ako ne potpišu Milsapa, a potpisali su ga mesec dana kasnije. Vreme će pokazati da li su se zeznuli oko Mitchella ili ne, mada u ovom momentu ne vidim nešto specijalno da bi već sada pričali kako su se debelo zeznuli.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Moze netko provjeroti je li ovo rekord po broju poena u jednoj četvrtini. Jebenih 13-7 pa Aba liga se ovoga srami

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X