Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rose dve nedelje van terena
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Sad malo kad se obidje net i kad se procita brdo potcenjivackis izjava, jos mi je draza pobeda.

      Elem, da se osvrnem malo na utakmicu. Odbrane su od pocetka do kraja bile na maksimalnom broju obrtaja i tacno se ovde vidi koliko znaci Kyrie u odnosu na ITa. GSW je idealan primer ekipe gde ne postoji nacin da se krije IT i prosto njegovu odbranu ne moze ni timski effort da ublazi. Dok recimo Kyrie deluje prilicno dobro. Retko kad se gubi, stize puno toga da isprati, a izuzetno je nezgodan sa njegovim brzim rukama. Kao potpuno drugaciji igrac od onog sto je igrao u Cavsima. Ostatak ekipe je isto fascinirao. Smart vec standardno odlican, s tim sto je zabrinjava ono sto igra u napadu. Rozier u par navrata sasvim lepo sacuvao superironijeg Livingstona, Horford standardan. Ono sto bih izdvojio je Jaylen. Ajde na stranu sto je u napadu odigrao vrhunski zrelo i sto je okrenuo momentum 2 puta tokom partije, ali odbrana na KDu je bila ekstremno dobra. U pocetku je Tatum pratio Durant-a, ali to se odmah videlo da tu nema sta da trazi. Mozda je on i "najsoft" igrac u timu trenutno, ali ne mogu mu to zameriti. Ipak deckonja ima 19 leta celih. No da se vratim na Jaylena. Svaki sut je uspeo da isprati maksimalno, imao jednu izuzetno lepu blokadu na sutu, naterao KDa na backcourt violation, ukrao onu loptu Curryu nakon cega je sledilo zakucavanje, rampa Klayu koji je bio u kontri. Bilo ga je bas svuda. Malo je reci da sam odusevljen. Na klipu se sve vidi.



      Sto se napada tice, tu smo u dobroj meri zakazali mi, a i velikim delom je GSW tu doprineo. Otvoreni sutevi nisu ulazili, Kyrieu je ocigledno od starta smetala maska, a i zanimljivo mi je bilo udvajanje njega na pocetku u gotovo svakom posedu. I ta udvajanja su bila 200% na mestu. Nijedna situacija mislim da nije iskoriscena jer su ga tako udvojili da je oslobadjanje lopte bilo veoma tesko. Bas impresivno kako su to sprovodili u delo. Ono sto bih u napadu istakao je Marcus Morris. Covek vec konstantno trpa u veoma lepim procentima. Da je Hayward zdrav, on se komotno moze istaci kao predvodnik druge petorke i mnogo moze znaciti ekipi. Videcemo kako ce delovati u nastavku, ali njega bih mozda i voleo da produze u slucaju da ne pokupimo nista sa ovog drafta (zavisimo od zutih).

      Sto se GSWa tice, tu necu palamuditi nista specijalno. Vidim uglavnom da se po netu akcenat daje na to da Curry nije odigrao dobru utakmicu, tj. da ga nije htelo, a istina je da su ga Kelti opasno dobro zatvorili. Covek nije imao lakog suta celu utakmicu. I takodje bih konstatovao koliko je Klay neinteligentan igrac.
      Lep ti je sastav, ali ako kojim čudom dođete do nas, bićete pregaženi. Poyy
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kako bih nasamarao Embiida za onaj potez sinoc.
        sigpic

        Comment


        • Colke, šta misliš koje su vam šanse da napravite najduži pobednički niz u istoriji franšize? Fale vam još četiri pobede a u poslednjih deset godina niste izgledali tako ubedljivo. Po meni su vam dobre šanse da se sastanete sa nama u finalu, ne bi me iznenadilo da pometlate Cavse.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Colke, šta misliš koje su vam šanse da napravite najduži pobednički niz u istoriji franšize? Fale vam još četiri pobede a u poslednjih deset godina niste izgledali tako ubedljivo. Po meni su vam dobre šanse da se sastanete sa nama u finalu, ne bi me iznenadilo da pometlate Cavse.
            Za niz, ako ne puknemo od Heata, bas dugo mozemo terati jer nam je raspored vise nego ok. Za finale, jos je rano pricati bilo sta. Cekam ovih dana da daju neki update o GH-u.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Colke, šta misliš koje su vam šanse da napravite najduži pobednički niz u istoriji franšize? Fale vam još četiri pobede a u poslednjih deset godina niste izgledali tako ubedljivo. Po meni su vam dobre šanse da se sastanete sa nama u finalu, ne bi me iznenadilo da pometlate Cavse.
              Sa vama? Jel to navijas za GSW?

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Sa vama? Jel to navijas za GSW?
                Ofc [emoji16]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ofc [emoji16]
                  Kad poce? Nakon prve ili druge titule?

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Kad poce? Nakon prve ili druge titule?
                    Odakle ti pretpostavka da sam počeo zbog titula da navijam za njih? Dva su razloga zbog kojih navijam za GSW; prvo, zbog povezanosti velikog broja Zvezdinih igrača sa tim klubom; drugo, zbog revolucije u igri koju su doneli. 90ih (otkako pratim NBA) sam navijao za Bullse, koliko zbog MJ-a toliko zbog njihove timske igre. Ne vidim potrebu da se vežem za bilo koji NBA tim na neko duže vreme već se pri odluci za koga ću navijati vodim mešavinom emocionalnih i racionalnih razloga, kao i većina navijača van Amerike, samo što sam ja iskren, ne pričam da 30 godina navijam za isti klub.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ja već 20 za Ел Еј.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Odakle ti pretpostavka da sam počeo zbog titula da navijam za njih? Dva su razloga zbog kojih navijam za GSW; prvo, zbog povezanosti velikog broja Zvezdinih igrača sa tim klubom; drugo, zbog revolucije u igri koju su doneli. 90ih (otkako pratim NBA) sam navijao za Bullse, koliko zbog MJ-a toliko zbog njihove timske igre. Ne vidim potrebu da se vežem za bilo koji NBA tim na neko duže vreme već se pri odluci za koga ću navijati vodim mešavinom emocionalnih i racionalnih razloga, kao i većina navijača van Amerike, samo što sam ja iskren, ne pričam da 30 godina navijam za isti klub.
                        Ti si kao i vecina navijaca u Americi a ne van Amerike. Bandwagon jumper i posto je vecina takvih nemam nista protiv al pazi molim te, susrest cete se s nama u finalu. Za par godina ce bit mi u finalu s njima(GSW) a ovo mi ce biti kako vecina odluci... Kakvu li je tek revoluciju u igri donio Morey nitko da se za Rakete opredjeli... steta..

                        Comment


                        • Nije da sam morao da obrazlažem za koga navijam i zbog čega, ali eto učinio sam plezir. Verovatno bi te zanimalo i zašto navijam (da navijam) za Celticse, Cavse, Sunse ili bilo koji drugi tim osim Dubsa ali to nećemo nikad saznati.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Nema nam aqurie odustala od cirkus Colorada,izgleda



                            Petak vece pa se islo u alkoholnu rehabilitaciju usled prikazanog od Denvera u zadnjih par utakmica.

                            Vidim da je Jokic sinoc dominirao, moj co'ek. Ali nisam se zanijela olako, moraju srusit onaj Nurkicev Portland da bi iole povratili moje povjerenje i podrsku.

                            Comment


                            • Originally posted by aquaria View Post



                              Petak vece pa se islo u alkoholnu rehabilitaciju usled prikazanog od Denvera u zadnjih par utakmica.

                              Vidim da je Jokic sinoc dominirao, moj co'ek. Ali nisam se zanijela olako, moraju srusit onaj Nurkicev Portland da bi iole povratili moje povjerenje i podrsku.
                              Iskreno on ih je vukao i izvukao ,iako ga ne volim,zna da igra,ali ako cekas da sruse Bosnian Beast,poverenje ce se tesko povratiti

                              Tako da mani se Denvera ,a i igraju kasno vecinu utakmica uzmi lepo nekog sa istoka,LBJ na primer

                              Comment


                              • @aquaria

                                Kyrie I Boston. Prvo fransiza sa ogromnom istorijom, imaju I odlicnu publiku, a I da odudaris od sablona. Sta ce ti snagator iz Cavsa koji voli da se premislja. Drama queen.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X