Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by colke995 View Post
    Standardna prica kao vec godinama unazad. Osakaceni na pocetku sezone i to uvek naravno nesrecni slucajevi. Prosle godine Horford propustio 9 utakmica zbog potresa mozga na treningu, a i sada ce propustiti makar 4,5. Kyrie isto nesrecan slucaj. Brooklyn i Atlantu cemo uzeti verovatno i sa ovim sastavom, ali utakmica sa GSW je tankovanje, a Toronto mozemo da dobijemo samo na neko ludilo i na cinjenicu da su prilicno ocajni po pitanju igre. Ali dobro, samo nek se ova dvojica vrate citavi.

    Evidentno je koliko kvalitet igre je pao nedostatkom Horfa, a sa nedostatkom drugog po vaznsti asistenta u ekipi, sasvim prirodno raspadanje sinoc. I sto Papi kaze, Sarlot treba da se ugasi. Kad sa onakvom nasom igrom nas nisu dobili, nikad nece.

    Rozier je za mene vrh rezervni plej, ali sada smo ipak svedeni na kreacije Smarta. Bice ruzne utakmice u najavi. Ali bilo bi lepo videti od Jaylena kako on moze igrati tu ulogu drugog kreatora u ekipi.
    Брат не додаје, тај креира само за себе. Нема 1 асистенцију по мечу

    Comment


    • #62
      Originally posted by Победа View Post
      Брат не додаје, тај креира само за себе. Нема 1 асистенцију по мечу
      A nema ni potrebe neke, tu su Horford I Kyrie, ali voleo bih da vidim kakav mu je taj segment kada njih nema, a bice primoran da kreira vise, s obzirom da ce nam prvi kreator biti tenkic Marcus Smart. Mada zajebancije bez, zadnjih par utakmica je Smart lepo razigravao, ne bi me zacudilo da upise 10+ asistencija.
      Last edited by colke995; 12-11-17, 00:03.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Ne znam ko smeta Lebronu u Niksima, pa da baca onakve komentare...

        Ntilikina >>> DSJr
        sigpic

        Comment


        • #64
          Lonzo se specijalno napali kad igra protiv Bledsoea.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Reise View Post
            Ne znam ko smeta Lebronu u Niksima, pa da baca onakve komentare...

            Ntilikina >>> DSJr
            Ma daj ne zajebavaj.

            Comment


            • #66
              I ja se slažem s tim, DSJ je neka PG verzija LaVinea, a Ntilikina bi mogao baš ozbiljan igrač da postane u budućnosti. Svakako bih ga uzeo na draftu pre Smitha

              Originally posted by Reise View Post
              Ne znam ko smeta Lebronu u Niksima, pa da baca onakve komentare...
              Ogadio ih mu Phil
              A i s Isolom se kačio nema godinu dana
              Last edited by p4p1; 12-11-17, 15:44.

              Comment


              • #67
                Originally posted by colke995 View Post
                A nema ni potrebe neke, tu su Horford I Kyrie, ali voleo bih da vidim kakav mu je taj segment kada njih nema, a bice primoran da kreira vise, s obzirom da ce nam prvi kreator biti tenkic Marcus Smart. Mada zajebancije bez, zadnjih par utakmica je Smart lepo razigravao, ne bi me zacudilo da upise 10+ asistencija.
                Шта мислиш о Смарту генерално?

                Био 4. пик и очекивао сам од њега више, али шут ако поправи и смрша исто још више, може да постане озбиљан играч. Овако ми не испуњава очекивања.
                Last edited by Победа; 12-11-17, 16:12.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Победа View Post
                  Шта мислиш о Смарту генерално?

                  Био 4. пик и очекивао сам од њега више, али шут ако поправи и смрша исто још више, може да постане озбиљан играч. Овако ми не испуњава очекивања.
                  Ako se ne varam, mislim da je 6. pik bio. U sustini, mislim bas suprotno, igra covek bas onako kako se ocekivalo. Izuzetno dobra I agresivna odbrana I neverovatno zahvalan igrac za ekipu. Ono sto se znalo je da mu taj napad skripi, prvenstveno zbog suta, a I nije neki kreator bog zna kakav. Sut je popravio prilicno, ali sa selekcijom je I dalje u svadji, pa to ni ne dolazi toliko do izrazaja. Ja sam otprilike imao odmah u glavi njegovu ulogu cim sam ga video. Idealno krojen 6. ili 7. igrac neke ekipe koja pretenduje na visoke rezultate, u ovom trenutku igrac kao stvoren za Boston. U defanzivi je blizu svog limita, dok napad moze jos popraviti, moze biti jos bolji igrac.

                  Krivo mi samo njegov za njegov slab pocetak sezone. Omela ga je ona povreda u startu I moguce da mu fali malo sigurnosti I samopouzdanja. Ali eto savrsene prilike da iskida utakmicu u odsustvu Kyriea. Horf ce verovatno igrati, tako da mislim da Boston ovde moze I do pobede. Inace preporucujem Lowrya manje veceras ko igra kladzu. Usrace mu se Smart u zivot.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Јесте, шести пик је био, моја грешка.

                    Можда сам ја под утиском тог драфта јер су сви смарали да је један од најбољих икада тј. да ће бити, Вигинс и екипа итд. Има он ту улогу, игра врхунску одбрану, али некако очекујем више у нападу и надам се да ће се средити мало у том погледу.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Scouser View Post
                      Ma daj ne zajebavaj.
                      Izgleda baš zrelo Ntilikina. Nema silovanja kod njega, uzima šuteve koje treba da uzima, više gleda da razigrava saigrače. Daleko veći šuterski, plejmejkerski, a pogotovo defanzivni potencijal od DSJr-a.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Plus je kao takav fit, idealan za Zingis Kana, Porzingoda, Demigoda ili kako ga već zovu sada.

                        DSJ je kao nekakav highlight show. Jako sve to lepo izgleda na skraćenim klipovima, ali generalno on ima fin broj mana, pre svega pri uzimanju nerezonskih šuteva, slabosti u odbrani, i generalno playmaking skillsetu, jako siromašan u pnr igri koliko sam mogao da vidim. Videćemo koji mu je domet, moraće mnogo svojih mana da prikriva svojim atleticizmom, počevši od bolje odbrane. Ntilikina već sad izgleda kao Tony Allen za Smitha.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #72
                          Da Boston nema Kajrija, vjerovatno bi njihove utakmice bile totalno negledljive. Prvo protiv Šarlota, pa sinoć protiv Toronta. Žasu i strava.

                          Ne znam šta se dešava s onim Torontom. Jedva da možeš da nađeš igrača koji je napredovao u odnosu na prošlu sezonu. Lauri i Valančiunas predvode sa svojim lošim igrama.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Reise View Post
                            Izgleda baš zrelo Ntilikina. Nema silovanja kod njega, uzima šuteve koje treba da uzima, više gleda da razigrava saigrače. Daleko veći šuterski, plejmejkerski, a pogotovo defanzivni potencijal od DSJr-a.
                            Dosta mocnije izgleda DSj, gledao sam jednu tekmu Dallasa, dok Knicksa ni jednu, ali koliko vidim Frank je vrhunski odbrambeni plej, ima vremena da napreduje u napadu, ali je to pitanje oce li...

                            Comment


                            • #74
                              Ako im uporediš cjelokupan doprinos u igri, doći ćeš do zaključka da je Ntilikina kompletniji i bolji igrač od DSJ-a. Uvijek bih odabrao igrača s kojim čitavi tim proigra nego onog koji je najjači kad igra u izolacijama. Nije Ntilikina loš igrač napadački uopšte, šut mu izgleda poprilično dobro, nije tip igrača kao Rondo ili Elfrid Pejton, koji su kamenjari, pa da možeš da staneš na dva metra od njega kad ga braniš. Više se oslanja na šut nego na prodor, tako da mislim da mu je šut jača strana, prodori mu se uglavnom završavaju sa asistencijom. Ono što pokazuje kao kreator je prejako, brzo će da bude jedan od boljih dodavača lige. Sve je ovo na malom uzorku što se tiče Ntilikine, ali mu se i minutaža polako povećava, pa se nadam da će da pokaže puni potencijal ubrzo.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Reise View Post
                                Ako im uporediš cjelokupan doprinos u igri, doći ćeš do zaključka da je Ntilikina kompletniji i bolji igrač od DSJ-a. Uvijek bih odabrao igrača s kojim čitavi tim proigra nego onog koji je najjači kad igra u izolacijama. Nije Ntilikina loš igrač napadački uopšte, šut mu izgleda poprilično dobro, nije tip igrača kao Rondo ili Elfrid Pejton, koji su kamenjari, pa da možeš da staneš na dva metra od njega kad ga braniš. Više se oslanja na šut nego na prodor, tako da mislim da mu je šut jača strana, prodori mu se uglavnom završavaju sa asistencijom. Ono što pokazuje kao kreator je prejako, brzo će da bude jedan od boljih dodavača lige. Sve je ovo na malom uzorku što se tiče Ntilikine, ali mu se i minutaža polako povećava, pa se nadam da će da pokaže puni potencijal ubrzo.
                                Slazem se i ja bi uvek pre birao takve igrace nego ove sto srljaju cim stigne. Rose je izuzetak, a veliki broj igraca bi birao pre Westrbrooka.

                                Comment

                                Working...
                                X