Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Reise View Post
    Greota da Bogdan mora da se muči da igra sa njima, zaslužuje bolje.
    Eto šale niotkuda.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #47
      Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ne smem da se javljam, ti si ipak ozbiljan strucnjak.


      @reise
      Moje vidjenje je da su oni cetvrti roster na zapadu posle ratnika, raketa i spursa. Ne vidim zasto bi iko od OKca, Memfisa, Minesote, LAC, Denvera bio ispred njih.
      Inace trenutno mi je najgotivniji igrac u ligi CJ, zato me zanima Portland. Naravno oni i
      Denver su mi najzanimljiviji za gledanje.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Smes pitaj pomoci cu mozes i oko NHL,NFL,sta god te zanima

      Portland ce se boriti za PO,od ovih sto si naveo bolji su samo od Denvera,ja inace volim Portland najvise zbog Lilarda,ali nemaju oni roster ko drugi pobrojani.licno mislim da nece ni SA uci u top4,sf zapada ,ali to ne mogu da tvrdim ipak jos nema Leonarda,a i Popovica ne mogu tek tako da otpisem TOP 3 su GSW,Hjuston,OKC,rano je vratice Tanderi,imaju prejak sastav pa i da budu 5 bili bi mi favoriti protiv SA u eventualno PO,a inace ocekujem dosta od Sote koja ima sasvim dobar roster sve pozicije pune samo je pitanje dal ce Tibodo uspeti da sve skocka ,pre svega mislim na odbranu

      Comment


      • #48
        Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ne smem da se javljam, ti si ipak ozbiljan strucnjak.


        @reise
        Moje vidjenje je da su oni cetvrti roster na zapadu posle ratnika, raketa i spursa. Ne vidim zasto bi iko od OKca, Memfisa, Minesote, LAC, Denvera bio ispred njih.
        Inace trenutno mi je najgotivniji igrac u ligi CJ, zato me zanima Portland. Naravno oni i
        Denver su mi najzanimljiviji za gledanje.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        Ja ih vidim kao sigurne PO putnike. Ne sumnjam da su bolji tim od Denvera, LAC-a i NOP-a. Bolji tim imaju i od Memfisa, ali taj Memfis svake sezone odigra iznad svojih mogućnosti, pa se ne bih usudio da ih stavim ispred njih. Ima nešto više Memfis od kvaliteta tima.

        Originally posted by dekkard View Post
        Eto šale niotkuda.
        Meni ga je žao, jedini je tamo koji je podređen timu u svakom smislu. Vjerujem da bi mnogo više pružio nekom timu koji se bori za PO. Jasno je valjda svima da je daleko od startera, ali s klupe da daje desetak poena uz koju asistenciju i dobru odbranu bi moglo značiti nekom timu.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Oko Bogdana,ok je to ali on ovde igra oko 2o-tak min i daje tih 10 poena i po koju asistenciju,a da je u nekom PO timu on ne bi ni igrao,ulazio bi na pocetku druge cetvrtine ,igrao 5-6 minuta i mahao peskirom posle,A tesko da bi za to vreme nakupio 10 poena i po koju asistenciju


          Moje misljenje je da je on precenjen igrac od strane nase javnosti sto se tice NBA,iako je radan i sve mislim da on nece biti neki faktor u NBA ligi
          Last edited by 61563; 10-11-17, 18:24.

          Comment


          • #50
            Pa nije to Rej MekKalum brate, Bogdan je ok igrač i za NBA standarde. Ti si ga predstavio kao 12. igrača sa klupe u ovom postu. Ne znam ja šta piše naša javnost i što očekuju od njega, ali mislim da je Bogdan solidan igrač i da može da igra u NBA.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by Reise View Post
              Pa nije to Rej MekKalum brate, Bogdan je ok igrač i za NBA standarde. Ti si ga predstavio kao 12. igrača sa klupe u ovom postu. Ne znam ja šta piše naša javnost i što očekuju od njega, ali mislim da je Bogdan solidan igrač i da može da igra u NBA.
              Ne znam ,nije 12 ali bio bi ona druga petorka svakako,koja bi igrala BO meceve ili pocetak 2 cetrvtine u PO timovima,a ne vidim ga kao nekog najboljeg 6 igraca u tim ekipama da bi igrao vise,tipa Harden period OKC ili Jamal iz perioda LAC,zato mislim da vise od 5-6min ne bi dobio nigde sem u Sacramentu ili tako nekom timu i to je ok za njega ko sto je recimo CHI idealno mesto za Markanena(za njega mislim recimo da ce uspeti) ,pa sad ako se nametne i bude glavni trpac tamo oko koga ce graditi fransiza ok,ali ja mislim da nije on kapcitet za to,videcemo mozda gresim

              Comment


              • #52
                Nisu Harden i JCraw neki average igrači, ne može se on s njima uporediti. Po kvalitetima bi mogao da ima neku ulogu Evana Tarnera, to je neki njegov maksimum što se mene tiče.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Reise View Post
                  Nisu Harden i JCraw neki average igrači, ne može se on s njima uporediti. Po kvalitetima bi mogao da ima neku ulogu Evana Tarnera, to je neki njegov maksimum što se mene tiče.
                  Dobro ok a recimo JJ Redik,po meni je on bolji igrac od Bogdana,a sad Turner,licno mislim da nisu njegove ambicije takve,on je otisao da bude nosilac ekipe tipa SAC,ili da bude kasnije prva petorka PO ekipe,koliko sam ja shvatio ,njegova ocekivanja

                  A i Turner jbg,i dalje to nije PO ekipa,a i u njoj nije starter, licno mislim da ce te se kidati sa NOP,zavisi kakav Rondo bude u glavi

                  A slazem se da je to njegov max,ali su njegova i ocekivanja javnosti vece,i sad da mu ponudis ulogu Turnera ,ja mislim da on ne bi otisao u NBA
                  Last edited by 61563; 10-11-17, 19:21.

                  Comment


                  • #54
                    Daleko je i od Redika, a i Redik opet ne može da se uvrsti u te average igrače.

                    Njegova očekivanja ipak treba uzeti sa rezervom, ne može on reći da je došao da naklapa para i da se vrati u Evropu.

                    Jedine dvije ekipe u kojoj ne bi mogao da mu nađeš minute su GSW i Klivlend, u svim ostalim bi mogao da ima nekakvu ulogu, a pogotovo u NOP-u i Portlandu kao ekipama koje se bore za PO.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Џејленова статистика у прве 2 сезоне је готово идентична као Кобијева. Минутажа, број поена, узетих шутева, асистенције. Веома слична. Можда га је прецењујем, али заиста очекујем да буде један од најбољих играча лиге ускоро. Има менталитет за то.

                      Како моћно делује Бостон ове сезоне, Тејтум је погодак Ејнџа и мора му се скинути капа за то. Док су све очи биле упрте у Бола и Фулца, он је генијално искористио и увалио тај први пик, добио оно што би свеједно узео и притом још један евентуално висок пик. Кајри само да остане на дуже стазе и не оде 2019. године и ова екипа мислим да може да доминира лигом с обзиром ко је тренер.

                      Comment


                      • #56
                        Mislim da se Kajri ne dovodi u pitanje. Trazio je sta je trazio i dobio je vise od toga. Dobro za njega, dobro sa Boston. Bolje je biti glavni igrac u sistemu u kome svako zna svoju ulogu, nego u nekoj anarhiji gde je prinudjen da se trosi celu utakmicu i uzima 25 suteva po mecu. Ako oduzmemo ovu sezonu, vec od sledece postaje uzi contender, a one tamo vrlo moguce i glavni. A da stvar bude bolja, ekipa je krojena tako da komotno moze da traje 10 godina. Najstariji igrac je Horf koji ima svega 31. godinu i u ovom ritmu moze jos komotno 5 godina, posto njegova igra ne zavisi toliko od fizikalija.

                        Sto se Jaylena tice, ja sam odusevljen. Decko ima radnu etiku i mentalitet koji prevazilazi njegove godine. Isto i za Tatuma. 2 top igraca za buducnost i mora se reci da je Ainge doktorski odradio draftove. Zadovoljan sam i ostalim pikovima. Theis vec sad veoma koristan, a i Semi je ok. S tim sto od njega ocekujem malo jaci impact kasnije tokom sezone. Od Yabua ocekujem dobre igre tek sledece sezone, ali kad udje bolje u pricu, bice mega zejeban igrac. PF sa 203 i 120 kila, a juri kao metak. Neverovatno mobilan za svoje gabarite. A ume spolja da pripaljuje u bruka procentima. Ostaje da se vidi kakav je na defanzivnoj igri.

                        Veoma mi je zanimljiva sezona dosad. Bice zabavno gledati klince kako rastu uz Stevensa i ostatak.
                        Last edited by colke995; 10-11-17, 22:55.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Standardna prica kao vec godinama unazad. Osakaceni na pocetku sezone i to uvek naravno nesrecni slucajevi. Prosle godine Horford propustio 9 utakmica zbog potresa mozga na treningu, a i sada ce propustiti makar 4,5. Kyrie isto nesrecan slucaj. Brooklyn i Atlantu cemo uzeti verovatno i sa ovim sastavom, ali utakmica sa GSW je tankovanje, a Toronto mozemo da dobijemo samo na neko ludilo i na cinjenicu da su prilicno ocajni po pitanju igre. Ali dobro, samo nek se ova dvojica vrate citavi.

                          Evidentno je koliko kvalitet igre je pao nedostatkom Horfa, a sa nedostatkom drugog po vaznsti asistenta u ekipi, sasvim prirodno raspadanje sinoc. I sto Papi kaze, Sarlot treba da se ugasi. Kad sa onakvom nasom igrom nas nisu dobili, nikad nece.

                          Rozier je za mene vrh rezervni plej, ali sada smo ipak svedeni na kreacije Smarta. Bice ruzne utakmice u najavi. Ali bilo bi lepo videti od Jaylena kako on moze igrati tu ulogu drugog kreatora u ekipi.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Nurkić zadnje dvije utakmice odigrao po minut u 4/4. Ne znam šta pokušavaju Blejzersi, možda da ga naljute... Jedini igrač ove sezone u Portlandu koji igra onako kako se očekuje od njega. Postao je automatik sa mid-rangea, baš veliki napredak u odnosu na prethodne sezone.

                            Džonatan Ajzak iz Orlanda me podsjeća na Garneta po kretnjama i pokrivanju prostora u odbrani. Momak nema nekih nedostataka u igri. Šut mu je jača strana, odbranu kida, jedina stvar na kojoj mora da poradi je nabacivanje mišićne mase. Biće zanimljivo pratiti ga, izgleda mi kao neko ko bi mogao da dominira uskoro.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Potpuno razumem Papija za one komentare od sinoc. Mislim da su samo navijaci Seltiksa uzivali u onoj utakmici. Ali bez Horforda, a onda i Kajrija, to je bio jedini nacin da se ta utakmica dobije - da se od nje napravi jedna ruzna utakmica, na mali broj poena. Stivens je iskoristio svih 12 igraca, i svi su na neki nacin doprineli pobedi. Najvise me raduje sto je Tejtum krenuo da preuzima odgovornost na sebe; u finisu su se cak pravile akcije i izolacije za njega. Sve u svemu jedna tesko, tesko dobijena utakmica, a s obzirom na okolnosti rekao bih da je ovo najimpresivnija pobeda u sezoni. U cetvrtak Boston igra protiv Golden Stejta i bilo bi sjajno kada bi Kajri i Horford igrali u toj tekmi, cisto da vidimo gde smo.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                https://gfycat.com/gifs/detail/Illfa...nDwarfmongoose

                                Mene bi sa ovom mehanikom bilo sramota da igram basket ispred zgrade, a neko dodje u NBA s tim izbacajem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X