Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vi sto pratite vise, ove sezone jos nisam odgledao nijednu celu NBA utakmicu.

    Veceras Hjuston od 2, sta mislite, jel moze Brada preko 30 koseva? Da se navija za nekog bar

    Comment


    • #32
      Simmons za mene bas iznenadjujuce dobar. Ako bude uspeo sut da navezba, horor plej. Mnogo je Fila digla nivo igre u poslednje vreme, a I sve vise volim da gledam Covingtona na 3, a da Saric igra startnudo 4. Sabijaju. Od rukija, Tatum takodje odlican u odbrani, sto je prilicno fascinatno za decka od 19 leta.

      @gagi
      Ide brada lagano preko 30.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Covington za sada deluje kao elitan 3 and D igrač. Čovek je smanjio broj nerezonskih šuteva, ali je povećao procenat pogodjenih tih istih nerezonskih. Vidi se i po mehanici da ju je menjao malo preko leta i rezultat je 50% za tri. Mislim da je generalno razlog i dosta bolji flow u igri Phile, mada je on uvek bio dobar, čak i prošle sezone, dosta igrača dodje do lakih i uncontested šuteva za tri, pa samim tim čitav tim šutira bolje, nivo igre je viši. Malo zbog Simmonsa, malo i zbog Reddicka.

        Gagi, ide Brada verovatno preko 40 u derbiju, osim ako ih ovi toliko ne unakaze na početku, pa D'Antoni reši da ga odmori malo više nego što treba. Čak verujem da Harden neće toliko silovati šut spolja, koliko će silovati prodor i ono jadno branjenje reketa Cavsa, pa se očekuje i veći broj slobodnih bacanja i and one-ova.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #34
          Hvala na odgovoru

          Tako sam i mislio, a gledam da je u ludackoj formi, treba da se poklope 2-3 losih stvari za da ne ode over na ovu granicu, a ja mislim da bice zanimljiva tekma, nece se Cavsi dati tako lako, ipak je derbi sta znam

          Comment


          • #35
            Raduju me dobre igre Celticsa, potvrđuje se moja pretpostavka da je u doprošlosezonskim Cavsima Kyrie bio glavni igrač, kad je on igrao igrala je i ekipa. Divčeva odluka da se odrekne Cousinsa i napuni ekipu mediokritetima se ispostavlja kao katastrofalna i verujem da će se oni do kraja boriti da izbegnu fenjer na zapadu. Biće i ove godine zanimljiv plejof, očekujem da će se GSW suprostaviti novi tim u finalu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #36
              OKC se kvalitetno raspada, šta je ovo

              Comment


              • #37
                Fiksni burazeru i ovde ces sve prognoze omasiti.
                Jel stize ko da pogleda Portland, kakva je situacija kod njih? Jel ce biti u top4 na zapadu?

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #38
                  Lebron nikada nije pobedio u Hjustonu.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Fiksni burazeru i ovde ces sve prognoze omasiti.
                    Jel stize ko da pogleda Portland, kakva je situacija kod njih? Jel ce biti u top4 na zapadu?

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    Gube guste mečeve ove sezone, ali dobro izgledaju. Top4 je pomalo nerealno, ali PO bi trebali da ugrabe.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Ne bih rekao da je Divac napravio gresku. Vec sad, ima ogromnu kolicinu talenta u ekipi. Nakon tankovanja ove, bice bogatiji za jos jednog igraca top klase. Da l' je mogao vise za Bugija da izvuce, sigurno da jeste, ali oko te odluke se nije samo on pitao. Opste je poznato da Vivek slini na Hielda.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Ništa ne bi bio bolji Sakramento ni sa Bugijem. Ugrabili bi s njim 7. ili 8. pika kao i svake sezone do sad, pa se može reći da Sakramento napreduje jer će vjerovatno biti top3 na sledećem.

                        Kingsi su očajni, rekao bih da je to ekipa koja ima najmanje timskih igrača. Nemaju protok lopte u napadu, ne znam kako su oni uspjeli da vežu dvije pobjede. Greota da Bogdan mora da se muči da igra sa njima, zaslužuje bolje.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by MareLFC View Post
                          Lebron nikada nije pobedio u Hjustonu.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by colke995 View Post
                            Ne bih rekao da je Divac napravio gresku. Vec sad, ima ogromnu kolicinu talenta u ekipi. Nakon tankovanja ove, bice bogatiji za jos jednog igraca top klase. Da l' je mogao vise za Bugija da izvuce, sigurno da jeste, ali oko te odluke se nije samo on pitao. Opste je poznato da Vivek slini na Hielda.
                            Ma ceka se da Buddy eksplodira. Onako sipanje na koledzu, vise utakmice sa 40+ poena, mora se preneti ovde, a poznat je po tome da je veliki radnik. U glavi je problem, nadam se da ce kliknuti. Ocekivalo se vise od Georga Hilla, iako je on tu po meni samo da prenese nesto Foxu i Masonu.

                            OKC po meni ocekivano, mada rano za bilo kakvo pljuvanje jer mogu one kasnije izneti dosta.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Fiksni burazeru i ovde ces sve prognoze omasiti.
                              Jel stize ko da pogleda Portland, kakva je situacija kod njih? Jel ce biti u top4 na zapadu?

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              I Na NBA te zanimaju moje prognoze drago mi je da zelis i tu nesto da naucis,a ja cu ti uvek pomoci takav sam.Videcemo ja i dalje kazem da je Denver top3 ali otpozadi na zapadu,to sto su dobili ovaj OKC,koji se doslovno raspada pogotov Ras ,ne moze da zabode trojku,a kad krene zaglavinja vratio se na onog starog,a i PG se jos nije uklopio bas najbolje,ali prosto je nemoguce da oni ne udju ipak su prejak sastav. Evo da ti kazem za Portland mada je tu Reise merodavnije,mislim da ce uci u PO,ali nisu top 4 na zapadu,GSW,OKC,Hjuston,SA,Sota,LAC,Memfis,onda oni i NOP...i na kraju raspodela Jute,LA,Finiks,Sacramenta,Dalasa i Denvera

                              A za istok sam isto rekao pa evo sad zabelezi,e na da juris kad promasim neki mec,top4 LBJ,Boston,WAS,Tor,...ostali su nebitni,finale ako se ne dokace ranije LBJ-Boston,i ko tu dobije uzima istok,ja mislim Cavsi .Eto imas moju prognozu pa se javi u junu ,ali vrv neces jer cu biti dobar prognozer kao i fudbalu
                              Last edited by 61563; 10-11-17, 15:18.

                              Comment


                              • #45
                                Ne smem da se javljam, ti si ipak ozbiljan strucnjak.


                                @reise
                                Moje vidjenje je da su oni cetvrti roster na zapadu posle ratnika, raketa i spursa. Ne vidim zasto bi iko od OKca, Memfisa, Minesote, LAC, Denvera bio ispred njih.
                                Inace trenutno mi je najgotivniji igrac u ligi CJ, zato me zanima Portland. Naravno oni i
                                Denver su mi najzanimljiviji za gledanje.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X