Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebitne su godine, sa challengera je napravio skok na redovno igranje mastersa, velika je to promjena, očekuju ga konstantno teški mečevi protiv svježijih kvalitetnijih protivnika, a takve mečeve u ovoj godini može prebrojati na prste jedne ruke

    U svakom slučaju, nek mu je sretno

    Comment


    • Bravo za Filipa, veliki uspeh. Konačno je tamo gde talentom pripada. Samo da ga zaobidju povrede i nastavi žestoko raditi.

      Comment


      • On moraa jos mnogo mnogo raditi da bi bio konstantni top 20 igrac,pa videlo se danas cim je Sok poceo da igra Filip nema tu sta da trazi,ovaj zavrne forhendom Fica nogama ne zna da se namesti a kamoli da iskontrolise spin,ni fh ni Bh mu nisu nista specijalmo posebno Bh mu fali kondtantnosti,povremeno zna lupiti dobru ofanzivnu dijagonalu i to je to,Fh solidan i nista vise,servis mu je jos i najbolji udarac svidja mi se, samo malo snage da doda,posebno u drugom servisu,defanziva losa,fizikalije isto,jedino mu je stav na terenu cini.mi se dobar,ali videcemo..

        Uz sve ovo treba dodati da ima punih 25 godina,i za mene bi bilo iznenadjenje da on ponovi ovakav rezultat nekad u zivotu,bice mozda novi Troicki,nadam se da gresim

        Sve u svemuu odlican rezultat Ficee i svaka mu castt nek uziva u slavi i rezultatu na kratko aa onda na mnogo mnogo treningaa koje mu fale

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          On moraa jos mnogo mnogo raditi da bi bio konstantni top 20 igrac,pa videlo se danas cim je Sok poceo da igra Filip nema tu sta da trazi,ovaj zavrne forhendom Fica nogama ne zna da se namesti a kamoli da iskontrolise spin,ni fh ni Bh mu nisu nista specijalmo posebno Bh mu fali kondtantnosti,povremeno zna lupiti dobru ofanzivnu dijagonalu i to je to,Fh solidan i nista vise,servis mu je jos i najbolji udarac svidja mi se, samo malo snage da doda,posebno u drugom servisu,defanziva losa,fizikalije isto,jedino mu je stav na terenu cini.mi se dobar,ali videcemo..

          Uz sve ovo treba dodati da ima punih 25 godina,i za mene bi bilo iznenadjenje da on ponovi ovakav rezultat nekad u zivotu,bice mozda novi Troicki,nadam se da gresim

          Sve u svemuu odlican rezultat Ficee i svaka mu castt nek uziva u slavi i rezultatu na kratko aa onda na mnogo mnogo treningaa koje mu fale
          Ja mislim da bi Filip na keca potpisao da ima karijeru jednog Troickog, da dođe do 12-og mesta i ima osvojen taj broj turnira. Videćemo u narednom periodu da li i koliko može da unapredi svoju igru.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Cuj Sock osvoijo Masters Najnespremniji igrac na touru, ima visak KG, raspadao se na prethodna 4 turnira i dosao lik do Masters... Bas mi je krivo zbog Fica, al svakako ovo je ogroman napredak i mogao bi on napast i top 20 sledece sezone ako ne podlegne pritiskom. Lepo kaze Shminker, uradio je bas veliki skok, treba da vidimo dal moze da se nosi s time jer do sad igrao protiv Carballes Baena i Maximo Gonzales, a od januara ce protiv Busta, Kveri i ostale sto je bas velika razlika. Sto se mene tice mislim da moze to da isprati Fica, jer pre svega ima sve udarce na repertoaru, druga stvar je sto ima odlican fizikus, a treca je sto ima TRENER, mozda i najbitnija. Imaju sad mesec i po da odrade vrhunske pripreme i da uspesno krenu gde su stali u 2017.
            OVAKO

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije mi jasno zašto dosta njih kaže da sigurno ni blizu uspeh neće moći viśe da ostvari... Pa ima tek 25, da jeste se kasno probio do tih pozicija, ali nije to niśta kasno pogotovo sad za tenis. Pa onda priča kako bi bilo dobro da na kraju ispadne ko Troicki pa on skoro pa ušao u top10 zar je to malo? Evo Sock sa ovim ušao u 10 po mome je to užas. Zato i hoću da kažem zašto prebrzo zaključivati ko zna šta će se desiti u narednim sezonama...
                Dobra stvar što nije u 30 pa će pod obavezom imati određene turnirr jer bi u tom slučaju ovaj korak i bio baš ogroman.

                Comment

                Working...
                X