Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isko je igracina. Secam se kada sam ga prvi put gledao u dresu Valensije, jos tada je bilo jasno da ima talenat i fudbalsku inteligenciju. Neverovatan prijem lopte, prvi dodir, tehnika u kontroli lopte, sut, pas. Na sve to, ima izuzetno dobre fizicke predispozicije, tesko gubi duele. Kao sto ti kazes, napredovao je na planu defanzive i uopste, ulozeni trud u prethodnih godinu i po dana daje ocigledan rezultat.

    Comment


    • Bio je strpljiv i docekao svoje,pravi profesionalac...nadam se buduca legenda Reala

      Prica se da je miljenik glavnog trenera

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Bogi View Post
        Na sve to, ima izuzetno dobre fizicke predispozicije, tesko gubi duele.
        Fenomenalne fizicke predispozicije, pogotovo kada uzmemo u konsideraciju, kakve igrace Spanije pravi, bar u vezi i blize napadu, tehnicki jake, ali fizicki cesce inferiorne, on je jedan od onih igraca koji ne pripadaju toj grupi, jednostavno ne zna za "dive", momak u kombinaciji strasnih tehnickih sposobnosti i vec pomenutih fizikalija, nema ni potrebe da se oslanja na takav cin, kada loptu ne moze izgubiti, pa skoro nikad.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Izgleda da je Lukas Silva blizu Reala. Kruzeiro traži 15m a Real nudi 12 miliona evra ali ako je to jedina prepreka onda će do transfera sigurno doći.

              http://as.com/diarioas/2014/12/06/en...99_220667.html

              A juče je i zvanično objavljeno da je Marco Asensio potpisao ugovor na šest godina.

              http://www.realmadrid.com/en/news/20...gn=twitterRRSS

              Comment


              • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment




                • Nije normalan
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Gareth Bale je mozda najgori finiser ikad,brat bratu 20 cistih sansi ove sezone je hladno promasio,ogranicen je kao balkon
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Gareth Bale je mozda najgori finiser ikad,brat bratu 20 cistih sansi ove sezone je hladno promasio,ogranicen je kao balkon
                      Znam ja jednog koji je slično tako u istom dresu, sada fura dres Napolija.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Znam ja jednog koji je slično tako u istom dresu, sada fura dres Napolija.
                        Nije vala ovako promasivao nikad,barem ne kolicinski + placen je jedno 6 puta manje sigurno

                        Inace doticni djuska odlicno tamo kad smo kod njega
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Comment




                          • Sta god da pricaju ljudi, momak je izabrao, da li lose ili dobro videcemo, ali cenim da se nece tako lako izgubiti u hrpi neverovatnih igraca koje Real ima. Ono sto sam kod njega video, nisam video ni kod jednog igraca blizu njegovog doba, a kamoli isto godiste, i zato cenim da ce minimum da bude odlican igrac, a ako izvuce maksimum neko iz njega, ko zna.
                            Kada je pitanje dobijanja sanse, ljudi zaborave mladog Jesea, jedan od retkih koji se progurao kroz tu skolu Reala i usao u prvi tim, da nije bilo one teze povrede, mozda bi sada konkurisao ozbiljnije za prve postave. Tako da ce i ovaj momak dobiti svoju sansu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Isko i Hames Rodrigez su jedini trenutno u Realu koji pokrivaju poziciju gdje bi Odegard trebalo da igra tako da će biti mjesta za njega. Pretpostavljam da će tek za 3-4 godine moći ozbiljno da konkuriše za prvi tim a do tada će se vjerovatno pojavljivati u kup utakmicama. Inače i njegov otac postaje član stručnog tima mlađih kategorija Reala.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X