Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gotivio Iska jer nije imao muda. Al Zizu sta im radi sada sa samopouzdanjem
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Kaze Verratti najgori igrac za protivnika Isco...top 3 je carobnjak

      Leonardo Bonucci kaze za sebe da je dobar stoper,ali da je Sergio Ramos nogometna nauka
      Obojica nisu na najvecem nivou kad je u pitanju sama defanziva, ali jedan ima playmaking da ga vadi, dok drugi je strah i trepet u prekidima.

      Comment


      • Ovo sto igra Isco je 95% zasluga Zidana, onakvo samopouzdanje nije imao nikad. Secam se jedne utakmice sa Atleticom, 1-1 cini mi se zavrsilo na Bernabeu. Isco dobio loptu na 15 metara, sam sa golmanom, on se okrenuo nazad neki dribling radio i zavrteo neki panican pas. Sada to bi lagano resio lobom.

        Nerealno nivo, nerealno. Uzivanje gledati

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Dobra ti je lista samo bih dodao Federica Valverdea koji je posudjen Deportivu i mali je bukvalno dragulj sa loptom u nogama.Imao sam priliku malo da ga pogledam i fenomenalan je...inace je 1998. godiste

          Hakimi je od svoje sedme godine tu...

          Naravno tu je i Vinicius Jr. koji zabi neki dan 2 gola i vec ozbiljno igra seniorski fudbal...17 godina
          Da se prisjetimo malo

          Fede Valverde sinoc zabio go za Urugvaj
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Zidanova zajebancija sa sastavom za sada mu se obija o ćelu.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Mnogo bolje igra Real sa dijamantom na sredini terena, I mnogo fali Modric, nezamenljiv je postao

              Comment


              • Real ce pasti kad padne Modric, dok je tu i na ovom nivou nema brige. Problem je sto ga ne mozes zamijeniti jos uvijek, na svijetu trenutno nema takvog veziste.
                sigpic

                Comment


                • Ne pamtim losiju partiju Krosa I Marsela

                  Ekipe iz, Valensije bas muce Madridjane na startu sezone
                  Last edited by LejkerBoy; 09-09-17, 14:49.

                  Comment


                  • Za sada, ono što sam predvideo pre početka sezone se dešava. Odsustvom igrača iz prve postave, posebno ako je odbrana u pitanju, dešava se haos. Theo jeste talenat ali mislim da još uvek nije kalibar za najviše domete. Nazad, mislim da je Naćo bolja zamena na beku nego da igra CB-a. To je jako tanko. Kada nema Varanea i Ramosa, to škripi jako, a i sam Ramos ima ispade u odbrani. Otišao je Morata koji kada je bio u Realu dobijao malo minuta i kada je god ušao, opravdao je tu minutažu i postizao golove. Postizao bukvalno iz prve, druge šanse a to i jeste odlika klasičnih napadača. Prodali su njega a ostavili već vremešnog Benzemu. Meni to nije dobar potez. Ovo je mnogo slabija klupa od prošle sezone po mom mišljenju. Opet, samo su tri kola odigrana pa ćemo videti. Sada će morati sledeći meč bez Marcela i Ronalda. Sezona je duga, biće i povreda verovatno.

                    Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • A stvarno je igrač-ina...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Večeras gostovanje Sociedadu bez Ronalda, Benzeme, Kroosa, Marcela i Kovačića.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Nakon Marcela i Isca, ugovor je produžio i Dani.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Karvahal out indefinitely. Marca kaze da ima problem sa srcem... Animo Carvajal!

                              Masina od fudbalera, nadam se da ce ovo bit samo manji problem...

                              Comment


                              • Originally posted by Baka View Post
                                Karvahal out indefinitely. Marca kaze da ima problem sa srcem... Animo Carvajal!

                                Masina od fudbalera, nadam se da ce ovo bit samo manji problem...
                                Zao mi njega svakako ali ovo moze da bude bas problem za RM sad,tu zamene realno nema,moze Ramos da odigra al onda fali jak stoper,definitivno ce Real u januaru morati da kupuje pozadi stoper i DR,ako zeli da odbrani LS isuvise je PSZ jak napred,a ima i ostalih ekipa

                                Comment

                                Working...
                                X