Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madristi kako ste zadovolnji nakon ovih tri pripremne utakmice (city,roma,inter)?
    Sutra idemo opet so zabarima ocekujem malo bolju utakmicu i vise golova za razliku od meca so intera gde u drugom djela utakmice nivo igre je bio prilicno slab
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Comment


      • Sta mislite ko da bude prvi golman reala u ovom sezonu? ... Ja ipak bi odabrao Kiko jer pratio sam ga u Espanyol i prikazivao je dobre partije a uvek se dokazivao i protiv reala kada su igrali ali sta moze covjek kada ispred njega ima slabu odbranu Bolji je od Navasa u prekidima, pravovremeno izlazi na lopte, dok navasa je bolji jedan na jedan, i on ima vise iskustva dokazao se i na reprezentativni nivo Bice na slatkim mukama beniteza, naravno ako ne dovede de gea
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Navas je prvi golman, Casilla je doveden kao rezerva.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Navas je prvi golman, Casilla je doveden kao rezerva.
            Ja i nisam bas sretan zbog toga... Navas se nije nesto preterano dokazao na ovih predsezonskih utakmica, jest da odbranio neke teske lopte protiv rome ali so intera i city nije bio preterano dobar
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Momci su se vratili kuci
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Sto se tice priprema ovako stoje stvari za mene...

                Kada su u pitanju golmani cini se da ce Keylor biti NO 1 i to je ok za sada,ali Kiko ce sigurno da vreba i trazi svoju sansu,covjek fenomenalan jucer.Eventualni dolazak Davida bi to promijenio jer bi Navas otisao u tom slucaju,mada su vrlo male sanse da se to desi

                Stoperi Pepe i Ramos mada ce Varane imati minutazu meni je tuga da ovaj decko nikako da bude prva postava konstantno,nadam se da ce ga Rafa tu gurnuti nakon nekog vremena

                Carvajal je na ovim pripremama dokazao da je bolji od Danila i tu nema diskusije apsolutno.E sad Rafa vjerovatno voli vise Danila mada ovaj nije ni potpuno spreman jos uvijek za velike napore tako da ce ovdje glava da ga zaboli.Rotacija ce naravno biti,ali vidjecemo ko ce vise igrati

                Marcelo nedodirljiv normalno.Sto se tice zadnjih veznih Silva i Odegard bi mogli na posudbu dok ce prva postaa biti kicma ove ekipe Toni Kross,koji je prosto fenomenalan nemam rijec za njega,igracina,stroj,masina.Prva ce biti normlalno i Luka,ali i on se mora dovesti malo u red.Rafa apsolutno pokazao da mu je Casemiro ljubimac i da ce stalno igrati...

                Ronaldo zakljucan lijevo i mozda nekad na spica.Desno ce se ocigledno/nazalost mijenjati James i Isco dok ce naprijed igrati Benzema mada Jese bas opasno prijeti,kida,jede malu djecu na ovim pripremama meni najbolji utisak ostavio,igracina je Jese ispostovat ce to Benitez

                Za kraj sam ostavio najvecu krampu na svijetu.Boze sacuvaj meni isto lik s termina izgleda jos ga stavio Rafa gdje je ovaj htio,tj na 10.Jadna ti majka bruke i sramote jos promasuje zicere,salje neke dubinske lopte nesto.Prvi dodir bolji bukva ima.Trudi se on jos sto je najveci paradoks.Jeza me neka prodje kad njemu ide lopta,nekako je jos i na brzini izgubio.Perez dozovi se malo da ga Rafa sutne ja vece smece od fudbalera nisam vidio godinama,balvan,balvan i daj Boze da se to promijeni
                Last edited by AK47; 31-07-15, 11:24.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Sto se tice priprema ovako stoje stvari za mene...

                  Kada su u pitanju golmani cini se da ce Keylor biti NO 1 i to je ok za sada,ali Kiko ce sigurno da vreba i trazi svoju sansu,covjek fenomenalan jucer.Eventualni dolazak Davida bi to promijenio jer bi Navas otisao u tom slucaju,mada su vrlo male sanse da se to desi

                  Stoperi Pepe i Ramos mada ce Varane imati minutazu meni je tuga da ovaj decko nikako da bude prva postava konstantno,nadam se da ce ga Rafa tu gurnuti nakon nekog vremena

                  Carvajal je na ovim pripremama dokazao da je bolji od Danila i tu nema diskusije apsolutno.E sad Rafa vjerovatno voli vise Danila mada ovaj nije ni potpuno spreman jos uvijek za velike napore tako da ce ovdje glava da ga zaboli.Rotacija ce naravno biti,ali vidjecemo ko ce vise igrati

                  Marcelo nedodirljiv normalno.Sto se tice zadnjih veznih Silva i Odegard bi mogli na posudbu dok ce prva postaa biti kicma ove ekipe Toni Kross,koji je prosto fenomenalan nemam rijec za njega,igracina,stroj,masina.Prva ce biti normlalno i Luka,ali i on se mora dovesti malo u red.Rafa apsolutno pokazao da mu je Casemiro ljubimac i da ce stalno igrati...

                  Ronaldo zakljucan lijevo i mozda nekad na spica.Desno ce se ocigledno/nazalost mijenjati James i Isco dok ce naprijed igrati Benzema mada Jese bas opasno prijeti,kida,jede malu djecu na ovim pripremama meni najbolji utisak ostavio,igracina je Jese ispostovat ce to Benitez

                  Za kraj sam ostavio najvecu krampu na svijetu.Boze sacuvaj meni isto lik s termina izgleda jos ga stavio Rafa gdje je ovaj htio,tj na 10.Jadna ti majka bruke i sramote jos promasuje zicere,salje neke dubinske lopte nesto.Prvi dodir bolji bukva ima.Trudi se on jos sto je najveci paradoks.Jeza me neka prodje kad njemu ide lopta,nekako je jos i na brzini izgubio.Perez dozovi se malo da ga Rafa sutne ja vece smece od fudbalera nisam vidio godinama,balvan,balvan i daj Boze da se to promijeni
                  Vide se da na danilo mu je potrebno jos vremena za povratak svoje stare prepoznatlive forme iz porto...nadamo se da ce uspe u tome a dok ne bude igrao na toj razini cavrajal je nedodirliv Dok za pepe ma covjek kako god da je igrao ja bi ga njega stavio na klupi i igrao bi ga varane, covjek je masinu ima brzinu, ima dobru kontrolu lopte pa zna i dodati po neku dugu loptu a i igre glavo ne izostaje, mogli smo vidjeti mnogo toga narocito u el klasiko tada klinac on je odigrao perfektno... A dok pepe i ako on se smirio proslu sezonu ipak on je sklon na ispadima i moguce je napraviti neki crveni u bitnim trenutcima i ostaviti ekipu na cedila.

                  U veznom redu zna se startni dvojac Kroos-modric... Ali ipak ja mislim da ovo dvoje nema tko zamjeniti i odigrati bar 50% od to sto daju kroos i modric na terenu narocito modrica. Casemiro treba mu vremena da se adaptira, dok iljara premalo je igrao za sad i on nema tu konstantnost pa kad ga stavis da odradi ono najbolje a znamo da u sociedadu harao u sredinu.

                  Dok u ofanzivno veznom i u napadu vec 80% se zna ko igra samo na poziciju 10 je na slatkim mukama Rafa... Ima dva izvrsna igraca Isco i James i zalosno je da netko mora biti na klupu, ali kako stvari stoje mora i tako da bude. Ja bi pre stavio na poziciju 10 james na desno Bale, jer Bale blage veze nema na poziciju 10 covjek ne zna podeliti pas kao sto ume kroos james isco, on ume da gurne loptu ispred njega i trci is sve snage i pretrcati protivnika (pr: bartra )

                  A u napadu bi se rotirali jese i benzema

                  A ovi mladici (lucas vaskes, cherisev, lucas silva, odegard, natcho, llorente) koj rafa izuzetno postuje i znamo da ce traziti u svakoj utakmici priliku da ih gurne i igru ja ne vidim prostora za niv, jedino da cekaju neku povredu soigraca sto to je i te kako nezahvalno... Jedinu sansu vidim u kup utakmicama i to na pocetku kada bi igrali so drugoligasima.
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Rona kaže da mu je nedostajala portugalska hrana pa je odlučio da napokon kvalitetno zamezi

                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Ako se ne varam Benitez je rekao da hoce Ronalda i Bejla u sto slobodnijim ulogama na terenu. To bi trebalo da znaci konstantne rotacije pozicija u napadu a u tome bi onda i Benzema ucestvovao. Ne vjerujem da ce Bejl ici na poziciju tzv. "desetke". Ako neko treba da dobije slobodu u samom kreiranju zavrsnice napada onda je to Hames jer posjeduje veliku raznovrsnost u segmentima asistencija, prikljucivanja iz drugog plana a tu je jos mnogo prostora za napredak. Isko i Hames su igraci koji su u osnovi za tu centralnu poziciju, dakle odmah ispred dvojice veznih (Krosa i Modrica) a treba ocekivati jednog od njih dvojice i na krilnim pozicijama jer jednostavno moraju imati minuta na terenu obojica, obojica znaju da trebaju da igraju u prvih 11, zna to i Benitez ali nimalo laka situacija koja je poznata pod nazivom "slatke muke".

                      Comment


                      • Priprema se travnjak za ovu sezonu

                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • http://www.index.hr/sport/clanak/ike...ne/834045.aspx

                          Kad vidim da ga je krenulo barem na sekund kao da je i mene,San Iker
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • BRAT!!!

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Akane evo ga zabio i tvoj ljubimac.

                              Comment


                              • Alonso danas protiv Reala kao i Kroos protiv svog Bayerna...Bayern u najjacem sastavu osim eto Gotze pocinje umjesto Lewandowskog dok Real starta u kombinovanom sastavu

                                Cheryshev, Vazquez; Jesé.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X